Budíky 1.6 81kw

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Mojdick
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 14, 2019 13:00

Budíky 1.6 81kw

Příspěvek od Mojdick » stř srp 14, 2019 13:11

Ahoj všem,

zakládám toto vlákno, protože jsem se nikde, ani v ENG, PL, DE, nedočetl, jak opravit, vyměnit nebo cokoliv s nimi udělat. Bliká mi podsvícení otáčkoměru, repsketivě mi jednou svítí, jednou zase ne, není to počasím, není to teplotou, není to ani při jízdě po nerovnostech. Dřív svítili v pohodě, ale teď to blbne častěji a častěji. Když zhasnou, tak svítí jen poslední dioda 7-5,5tis otáček. Nenašel jsem jediné video, co by mi poradilo, jak budíky vyndat. Někde jsem se dočetl (už nevím kde), že by mohl být špatný kontakt na konektoru, že to stačí rozpojit a prostříknout kontaktolem... Dneska jsem narazil na jedno video (https://www.youtube.com/watch?v=x5WIzabJuWU), ale já nemám rozdělenou boudičku nad budíky, jako on na videu, mám to jako 1 kus palubovky. Na bocích budíku mám 2 otvory, tam se má asi něco strčit, ale zkoušel jsem úzké šroubováky, lžičky, drátky, ale bez úspěchu, akorát mi z toho cloumání prdlo plexi na rychloměru (tak kdyby měl někdo na prodej i třeba s celými budíky, budu moc vděčný :lol: )

Předem za všechny odpovědi děkuji

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů