Plastový žlabek ve dveřích

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Mil84ek
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 30, 2018 12:51

Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od Mil84ek » pon črc 30, 2018 13:04

Ahojte lidičky.
Mám takový menší problém...
Před nějakou dobou jsem měnil zadní levé okno a po nějaké době jsem si všiml, že mi v servise zničili tento dílek ( https://www.google.cz/search?safe=activ ... 2946783327 ) - jde jen o ilustrační fotku, kterou jsem našel na netu...
Ten cvoček, který drží při čalounění mi ulomili a tudíž při každém sáhnutí na tento žlábek, mi zůstane v ruce... Hledal jsem na netu, oslovil i autorizovaný servis, AUTO Kelly, ale nikde nic... Nemáte nějaký tip, kde toto sehnat, prosím?

Děkuji mockrát za nějaké reakce...

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od krt.ecek » pon črc 30, 2018 13:17

autorizovaný servis nemůže říci nic... jejich nic=nechce se nám to hledat... Pokud jsem dobře hledal, tak je to díl 829500010R ale jak říkám, to ti najde autorizovaný servis dle vin a je schopen i objednat, jinde asi moc šancí mít nebudeš...
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Mil84ek
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 30, 2018 12:51

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od Mil84ek » pon črc 30, 2018 15:46

A kde jsi to našel?
Jsem v tomhle zelenáč... :roll:

marczus
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte pro 01, 2015 11:58

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od marczus » stř srp 01, 2018 14:15

co se týče plastových dílů tak mam dobrou zkušenost s firmou https://www.corahb.cz/

stačí jim zavolat říct rok výroby připadně vin a popsat co od nich potřebuješ..ja jsem tam tahle sehnal skoro všechno

marek_k
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: úte zář 02, 2014 16:40

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od marek_k » úte srp 07, 2018 09:52

Doslovala cokolvek na akelovek auto zozenies na allegro.pl , len ti o neposlu asi do ciech u nas tie veci sprostredkuje pan cez tovarzpolska.sk, uz som cez neho bral a max spokojnost.
napr https://allegro.pl/panel-przelacznik-sz ... 42783.html . Pokial nevies po polsky co ani ja neviem, tak nema zmysel prelozit cez google co hladas do polstiny, nic ti to nenajde - neprelozi to spravne. Treba si prelozit to menu na lavo a postupne sa preklikavat do spravnej sekcie aby si nasiel ako sa po polsky vola ten diel a potom v danej sekcii das hladat len svoje auto. Niekedy pomoze na rychle najdenie "ako sa to vola" kod vyrobku , v tomto pripade ale nie.

JaRoY
Starting member
Příspěvky: 47
Registrován: ned črc 01, 2018 21:48

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od JaRoY » úte srp 07, 2018 18:43

ja kupujem tiez z allegro, uz dlhe roky. cez tovarzpolska.sk som braval, ale uz som prestal. Majitel tej firmy nema zaujem riesit nejake reklamacie, alebo vratenie, alebo vymeny. Ked kupis cez tovarzpolska.sk a chces vratit, alebo reklamovat, tak si musis sam s poliakom dohadovat. allegrik.sk je lepsia firma, ale aj v cechach je dost firime co ti dohodia z polska. ALe ja niekedy aj kupujem sam z polska, priamo od predajcu. Niektori posielaju aj do zahranicia, maju to napisane v cenne dopravy. Niekedy som aj dohodol s poliakom ci neposle do SK, a dohodli sme sa, priplatil som a poslal.

Mil84ek
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 30, 2018 12:51

Re: Plastový žlabek ve dveřích

Příspěvek od Mil84ek » stř srp 08, 2018 10:05

Díky hoši.
Zkusím :)

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů