problém na stk kontrole

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vlkodlak99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 15, 2019 12:18

problém na stk kontrole

Příspěvek od vlkodlak99 » stř bře 29, 2023 22:08

Dobrý den mám dotaz a jeden velký problém koupil jsem renault megane III 1.2 tce .. asi před dvěma lety vse neslo hladce prostě pup auta u AAA Auto nakonec se po roce ale vše přešilo v oboustrannou spokojenost a já dostal finanční náhradu která mě náležela auto jezdí bez problému a závady nejsou žádné auto je jak se říká v prvotřídním stavu před dvěma lety šlo vše v pohodě auto prošlo evidenční kontrolou a já mohl jezdit .. ovšem problém nastal teď na technické kontrol kde zjistili že číslo motoru které je v tech. Průkazu nesedí s číslem které je na motoru .. nechápu že tohle technik na stk nenašel vždyť kuli tomu se evidenční kontrola vlastně dělá .. vím že na autě se v 55000 km měnil motor na záruku v autorizovaném servise mám doklad ale podle všeho nedošlo ke změně v registru a číslo nebylo zapsáno do technického průkazu a teď teprve když má auto najeté 130000 a prošlo dvěma evidenčníma kontrolami a několika technickýma prohlídkami objevili že číslo nesedí (původní číslo motoru je H5FA4 A současné H5FSACD4) ví někdo jestli je tento motor možné osadit do tohoto vozu a tudíž možná záměna nebo mám před barákem těžítko za 150 tisíc které nemůžu provozovat i když je po technické stránce naprosto v pořádku a za druhé je možné se v případě nejhoršího nejak dovolat pomoci ??? nebo auto nejak legalizovat na provoz ?

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: problém na stk kontrole

Příspěvek od kotasekh » čtv bře 30, 2023 14:28

No mam pocit, ze se tu trochu plete vyrobni cislo motoru a typ motoru. Typ motoru musi mit prvnich pet cisel stejnych jako puvodni motor. Cislo motoru jde myslim v zaznamech nechat vymazat.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů