Výbava Expression

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
xlaguna
Advanced member
Příspěvky: 282
Registrován: ned črc 06, 2008 10:24
Bydliště: Blansko, Brno, Boskovice

Výbava Expression

Příspěvek od xlaguna » stř bře 09, 2011 14:47

Koukám do konfigurátoru a zde u základní výbavy Expression je čalounění látka+koženka. Vidím to prvně, aby se do auta dávala koženka, která přece nemůže nic vydržet. Majitelé Expression: kde je všude koženka, na bocích sedáků? A jaká jsou sedadla v Expression? Na foto v konfigurátoru jsou s bočním vedením, jako by sportovní, to asi nebude pravda??? Nemá někdo foto?
Laguna II Grandtour, 1,8 16V 88kW

Uživatelský avatar
kuck
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: stř kvě 26, 2010 08:49
Bydliště: Brno

Re: Výbava Expression

Příspěvek od kuck » stř bře 09, 2011 16:08


Uživatelský avatar
cabo79
Starting member
Příspěvky: 36
Registrován: úte úno 08, 2011 14:30
Bydliště: Ruzomberok, SK

Re: Výbava Expression

Příspěvek od cabo79 » pon bře 14, 2011 15:51

nerozlisujem co je koza/kozenka, ale nachadza sa tu: laktova opierka na dverach, laktova opierka vpredu a vzadu, hlavove opierky, radiaca paka, volant, okraje sedadiel vpradu a vzadu, zadne vrecka na prednych sedadlach (verzia Expression po facelifte)
Laguna III Facelift 2010, 1.5 dCi, Hatch, Black, Expression
(viac na:http://moje.auto.cz/m1rec/renault-laguna-iii.html)
Obrázek

lemonydes
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 08, 2011 17:21

Re: Výbava Expression

Příspěvek od lemonydes » úte bře 15, 2011 08:05

To je dobre, ze tam nejsou ty kapsy v zadu na sedackach. Sam jsem je nikdy k nicemu smysluplnemu nepouzil, akorat mi tam vzdy rvali bordel spolucestujici, ktere jsem nekde bral na vylet :D

Jeste by mne zajimalo jak moc je leskly ten "stribrny" designovy pruh pres palubni desku ve vybave expresion. Laguna na kterou jsem v salonu koukal byla ve vyssi vybave a ten stribny pruh tam na mne pusobil desne plastove-levnym dojmem... :-/ Doufam, ze to bylo jenom tim, ze v tom salonu ty auta jsou tak moc nalestena ;-)

Uživatelský avatar
cabo79
Starting member
Příspěvky: 36
Registrován: úte úno 08, 2011 14:30
Bydliště: Ruzomberok, SK

Re: Výbava Expression

Příspěvek od cabo79 » úte bře 15, 2011 09:23

lemonydes píše:To je dobre, ze tam nejsou ty kapsy v zadu na sedackach. Sam jsem je nikdy k nicemu smysluplnemu nepouzil, akorat mi tam vzdy rvali bordel spolucestujici, ktere jsem nekde bral na vylet :D

Jeste by mne zajimalo jak moc je leskly ten "stribrny" designovy pruh pres palubni desku ve vybave expresion. Laguna na kterou jsem v salonu koukal byla ve vyssi vybave a ten stribny pruh tam na mne pusobil desne plastove-levnym dojmem... :-/ Doufam, ze to bylo jenom tim, ze v tom salonu ty auta jsou tak moc nalestena ;-)
Praveze tie "kapsy" na zadnej strane prednych sedadiel su. Podla cennika tam sice nemali byt, ale mam ich tam.
A ten "strieborny" pas posobi celkom dobrym dojmom, ale je samozrejme plastovy! => tak pozor na skrabance.

Obrázek
Laguna III Facelift 2010, 1.5 dCi, Hatch, Black, Expression
(viac na:http://moje.auto.cz/m1rec/renault-laguna-iii.html)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2426
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava Expression

Příspěvek od Jirke » úte bře 15, 2011 20:03

Reknu vam, ze bych auto bez kapes na zadnich sedadlech nechtel. Samozrejme ale byly casy, kdy mi to nevadilo.
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

pavelv
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 22, 2010 02:36

Opěrky hlavy

Příspěvek od pavelv » stř bře 23, 2011 00:47

Ahojte, od koupě auta (říjen 2010, expression) mě vrtá hlavou, že mám "nesklopné" opěrky hlavy. Dají se jen vytáhnout nahoru nebo dolů. Napřed mě to namíchlo (v ceníku bylo jen "komfortní opěrky" - takhle to bylo pro všechny výbavy), pak jsem nad tím mávl rukou. Nicméně na jejich sklon jsem si doteď úplně nezvykl... Pořád nevím, jestli mě neošulili... Jak to máte vy? Díky moc
Laguna III Grandtour Expression červená

midar
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: ned úno 28, 2010 09:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava Expression

Příspěvek od midar » stř bře 23, 2011 14:43

Jirke píše:Reknu vam, ze bych auto bez kapes na zadnich sedadlech nechtel. Samozrejme ale byly casy, kdy mi to nevadilo.
Já je mám, ale nepoužívám je.
Laguna III 2.0dCi automat Dynamique model 2010
Megane Grandtour TCe 130 EDC Intens 2016, Pack Safety Plus, Pack Techno Plus, Pack City, Pack Navigace
černá skříňka ADR-3000

pavelv
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 22, 2010 02:36

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od pavelv » stř bře 30, 2011 20:31

pavelv píše:Ahojte, od koupě auta (říjen 2010, expression) mě vrtá hlavou, že mám "nesklopné" opěrky hlavy. Dají se jen vytáhnout nahoru nebo dolů. Napřed mě to namíchlo (v ceníku bylo jen "komfortní opěrky" - takhle to bylo pro všechny výbavy), pak jsem nad tím mávl rukou. Nicméně na jejich sklon jsem si doteď úplně nezvykl... Pořád nevím, jestli mě neošulili... Jak to máte vy? Díky moc
Jen se připomínám, co vy na to, jaké máte ty opěrky? Díky moc
Laguna III Grandtour Expression červená

B.F.G.
Advanced member
Příspěvky: 365
Registrován: sob bře 05, 2011 07:43

Re: Výbava Expression

Příspěvek od B.F.G. » stř bře 30, 2011 21:35

Sklopné opěrky, auto mám od pátku, proti znění ceníku Renault má kapsy na sedadlech zezadu, má čalounění na opěrce a dveřích z koženky, má provedení středového tunelu a linky v palubce včetně madel dveří v tmavě šedé metalíze, na místo proklamovaného černého plastu, a co mě trochu naštvalo nemá dvojitou koncovku výfuku, i když mi to v Renaultu tvrdili. (v ceníku napsáno poněkud nesrozumitelně, dá se to pochopit i tak, že je dvojitá ale ne "chromovaná".
EX: Bílá Laguna III 2.0 Expression, Phase II Obrázek

Uživatelský avatar
kuck
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: stř kvě 26, 2010 08:49
Bydliště: Brno

Re: Výbava Expression

Příspěvek od kuck » čtv bře 31, 2011 12:09

Já mám opěrky pevné, sedadla bez kapes na zadní straně, loketní opěrku a madla dveří čalouněné látkou.

Uživatelský avatar
xander
Junior member
Příspěvky: 173
Registrován: pon zář 27, 2010 17:21
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Opěrky hlavy

Příspěvek od xander » čtv bře 31, 2011 12:46

pavelv píše:
pavelv píše:Ahojte, od koupě auta (říjen 2010, expression) mě vrtá hlavou, že mám "nesklopné" opěrky hlavy. Dají se jen vytáhnout nahoru nebo dolů. Napřed mě to namíchlo (v ceníku bylo jen "komfortní opěrky" - takhle to bylo pro všechny výbavy), pak jsem nad tím mávl rukou. Nicméně na jejich sklon jsem si doteď úplně nezvykl... Pořád nevím, jestli mě neošulili... Jak to máte vy? Díky moc
Jen se připomínám, co vy na to, jaké máte ty opěrky? Díky moc
Já mam Lagunu Srpen 2010 a tuhle hroznou hlavovou opěrku tam mam taky a pěkně mě to prdí.. A ještě víc mě prdí, že FL u ty půlený opěrky má... :boxe:

Jinak zbytek přesně jako kuck..
Renault Laguna Grandtour Expression 1.5 dci BÍLÁ + 18'' Renault Mille Miles (letní) 16" Renault Broadway (zimní)

pavelv
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 22, 2010 02:36

Re: Výbava Expression

Příspěvek od pavelv » čtv bře 31, 2011 22:24

kuck píše:Já mám opěrky pevné, sedadla bez kapes na zadní straně, loketní opěrku a madla dveří čalouněné látkou.
Ok, tak to je přesné... O těch "nekapsách" na zadní straně sedadel jsem věděl. Ve staré laguně jsem tam vozil jen autoatlas a manuál k autu. Manuál mám teď ve schránce před spolujezdcem (tu jsem naopak neměl ve staré L.) a autoatlas mám mezi středovým tunelem a sedadlem spolujezdce. Takže v poho. Ale ty opěrky... Kdyby byly sklopné, mám je hned o trochu posunuté. Ale už jsem si zvykl. No holt na lepší výbavu nebyly penízky.
Díky moc.
Laguna III Grandtour Expression červená

Uživatelský avatar
xander
Junior member
Příspěvky: 173
Registrován: pon zář 27, 2010 17:21
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava Expression

Příspěvek od xander » čtv bře 31, 2011 22:55

pavelv píše:...Ale ty opěrky... Kdyby byly sklopné, mám je hned o trochu posunuté. Ale už jsem si zvykl. No holt na lepší výbavu nebyly penízky.
Přesně proto jsem se rozhodl si ty opěrky sehnat - byl jsem na ně zvyklý z Megana II a tady mě to trochu zklamalo.. Na jednu stranu nejde o nic zásadního, ale jak bylo řečeno, když si na ně člověk zvykne, chybí... (hlavně na dlouhý cesty po dálnici) Doufám, že mají stejnou rozteč jako M2 nebo L2 a zkusim je v létě vykoumat..
Renault Laguna Grandtour Expression 1.5 dci BÍLÁ + 18'' Renault Mille Miles (letní) 16" Renault Broadway (zimní)

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Výbava Expression

Příspěvek od faldicek » pát dub 01, 2011 01:49

Já mám expression 2008, dovoz z německa. Výbava: Sedadla a dveře látkové, bez zadních kapes, opěrky nesklopné (což mi nějak nechybí), el. ruční brzda, navigace CB CD, dvojitá koncovka výfuku...

kulasec
Junior member
Příspěvky: 111
Registrován: stř úno 09, 2011 17:48
Bydliště: Ted uz Liberec

Re: Výbava Expression

Příspěvek od kulasec » ned dub 10, 2011 22:33

Co me mrzi, ze Renault neumoznuje priplatek za atermicke sklo na Expression. Ale jeste vic me mrzi, ze z priplatkove vybavy pro vsechny verze po faceliftu vyjmuli zadni bocni airbagy - byt staly symbolickych necelych pet tisic. Tuhle vychytavku nemaji ani nektera Volva a Lagy ma prece povest rodinneho auta s velkym durazem na bezpecnost. Puvodne jsem je chtel objednat. :(
L III M4R Phase 2 - od 10 000 na LPG - zatim spokojenost

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů