LIII - mechanické zabezpečení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Defend lock nebo construct

Příspěvek od Jirke » úte zář 20, 2011 22:38

kulasec píše:
Jirke píše:Kdyhz uz zabezpeceni, tak daleko zajimavejsi je neco vyhledavaciho... Auto s Constructem, kdyz zmizi, tak je v haji, ale s necim jako je toto http://www.autopatrol.cz mate sanci ze ho jeste uvidite. A navic na to davaj pojistovny slusny slevy.. Napriklad Allianz 15%.
Diky za tip. 8)
Construct jsem mel, nakonec to skoncilo nepouzivanim zamku.
Ty jako klient Allianz pojistovny mas jeste do odvolani na ten vyrobek slevu 10%, takze 4444,- vc DPH
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Uživatelský avatar
jatro
Junior member
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 04, 2004 09:18

Re: Defend lock nebo construct

Příspěvek od jatro » pát zář 30, 2011 17:43

Tak já fakt nevím, jelikož mám auto v záruce ptal jsem se v renaultu zda nepřijdu o zaruku v případě že si nechám namontovat autopatrol. Bylo mi řečeno, že vše co je namontováno mimo servis renault ohrozí záruku, to celkem chápu. Ptal jsem se tedy zda jsou ochotni mi namontovat sami autopatrol. Jediné co jsou ochotni mi namontovat je sherlog. To je ale cenově někde uplně jinde. Co ted tedy? Tak zvaně babo rad... Já fakt nevím. Nebo zemne jen dělali blbce. Byl jsem v AMOSu v Limuzský...
Laguna I. Grandtour 1,9dCi 79kW (F9Q.718) r.v.: 5/2000 Navi Carminat, přestože je lagunka už starší, jezdí výborně. - Byla SKVĚLÁ!!! Teď všk udělala místo pro Lagunu III Grandtour Black Edition 110kW 2011

Uživatelský avatar
adagio
Experienced member
Příspěvky: 508
Registrován: čtv lis 25, 2010 12:18
Bydliště: Praha

Re: Defend lock nebo construct

Příspěvek od adagio » pát zář 30, 2011 20:35

Podle mě to moc řešíš...

Přečti si záruční podmínky. Nic zásadního ani konkrétního tam není, jen obecné plky. Když se ti na autě fakt něco pokazí, bude se prodejce stejně kroutit jako had a zkoušet na tebe kde co. Na druhou stranu není žádný důvod zpochybňovat záruku třeba na lak jen proto, že sis nechal neautorizovaně namontovat zamykání zpátečky apod.... Ber to takhle. Auto je tvoje. Zaplatils za něj. Můžeš si s ním dělat co chceš. Ideální stav by pochopitelně byl, abys na auto žádný reklamace nemusel uplatňovat. Pak nemusíš ani řešit záruku. Když si koupíš televizi, počítač... taky to prostě ve většině případů funguje po celou dobu záruky a dál. Většina chyb se obvykle projevuje hned v počátku. Pak už je to spíš o zacházení.

Já už jsem v autorizovanej servis přestal i věřit. Jsou to větší matláci a neodborníci, než nějakej poctivej soukromník, kterej za kvalitu práce ručí celým svým majetkem i pověstí. To, že si pár joudů na sebe vezme hezký kombinézy s logem z nich ještě profíky nedělá. Půlka z nich ještě před pár tejdnama dělala u konkurenční značky, odkud je vyhodili pro neschopnost, nebo dokonce v úplně jiným neautomobilovým odvětví.
Pokud navíc autorizovaný servís není schopen nějakou službu provést nebo ji záměrně nabízí předraženou, tím spíš se na ně vykašli.

Než ti ta záruka vyprší, můžeš mít auto 10x totál nabouraný, ukradený nebo si koupíš nový. Takže můj názor je si auto užívat plnými doušky a neomezovat se řečma o záruce.
Obrázek Lagy III 2011, 2.0 benzín, liftback, Cendre + Navi, PA brzda, P senzory, R17 MiM+225/50 GoodYear, R17 WSP+215/50 Nokian

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Defend lock nebo construct

Příspěvek od Jirke » sob říj 01, 2011 00:46

jatro píše:Tak já fakt nevím, jelikož mám auto v záruce ptal jsem se v renaultu zda nepřijdu o zaruku v případě že si nechám namontovat autopatrol. Bylo mi řečeno, že vše co je namontováno mimo servis renault ohrozí záruku, to celkem chápu. Ptal jsem se tedy zda jsou ochotni mi namontovat sami autopatrol. Jediné co jsou ochotni mi namontovat je sherlog. To je ale cenově někde uplně jinde. Co ted tedy? Tak zvaně babo rad... Já fakt nevím. Nebo zemne jen dělali blbce. Byl jsem v AMOSu v Limuzský...
Pokud sis o tom Autopatrolu zjistoval info na jejich strankach, tak vis, ze ten vyrobek je schvalen pro pouziti v autech a ma prislusny certifikaty a ja nevim co vsechno, ale pouziva se v 15 zemich evropy pod ruznymi obchodnimi znackami, vc. Francie, Svedska, Italie, SRN apod. Takze urcite vim, ze to zaruku nijak neovlivni. A pokud chces mit jistotu odborne montaze, vyber na jejich strankach montazni misto a zajed k nim a mas to. Uzce spolupracuju s jednatelem, ktery ten Autopatrol vymyslel a vim o tom dost. NAvic ted i autosalony s tim Autopatrolem zacinaji obchodovat jako s prislusenstvim. Sherlog je fajn, ale aby fungoval po cely evrope, je zaptorebi tucne priplatit..
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Stanley099
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 02, 2011 13:02

Re: Defend lock nebo construct

Příspěvek od Stanley099 » ned říj 02, 2011 13:07

do auta jedine zeder lock, jedine ako ukradnú auto je, že ho naložia, inak nič.

ale u nás na sídlisku sa kradnú VW, skoda a audiny, nič iné ;), o krádeži renaultov od najlacnejších po najdrahšie som nepočul ;)

A k tým GPS/GSM blbostiam, típek dobehne s GSM/GPS rušiškou, a vy nebudete ani vedieť. Systém by musel stále checkovať data, zariadenie stále posielať data do auta a auto data späť, čo je aj pri rušení dosť problém, lebo zariadenie si bude myslieť, že tam proste je.

bopol
Junior member
Příspěvky: 151
Registrován: pon úno 21, 2011 19:38

Re: LIII - mechanické zabezpečení

Příspěvek od bopol » čtv říj 02, 2014 11:58

Ja som bol kde montuju zeder a na L3 sa neda namontovat.

jiho
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: úte kvě 10, 2016 15:06
Bydliště: Neratovice

Re: LIII - mechanické zabezpečení

Příspěvek od jiho » úte kvě 10, 2016 15:53

Ahoj , mám defend lock bez problémů chodí ,jak zamykání ,tak i odemknutí a vyřazení do neutrálu.
Po montáži začal vrzat středový panel, a i kolem vyvrtaného otvoru, demontoval jsem a promazal uchyty-packy a je ticho.
Slevou na pojištění se asi nezaplatí .....

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti