Laguna III - foto vasich milacku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » pon lis 21, 2016 23:12

Díky. Ještě přijdou černé fólie na skla, červené třmeny a černé liťáky. Tak sem potom dám fotku. :)
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Renaulťák » úte lis 22, 2016 18:46

SanduQi píše:Díky. Ještě přijdou černé fólie na skla, červené třmeny a černé liťáky. Tak sem potom dám fotku. :)
Nevim, proč ze mne, pacifisty, delaji folie militanta.
Vkus mame kazdy jiny, o tom potom. Pri vyjizdeni z rady vsak pres ty certifikovane cerne ,vedle stojici spoluparkujici, je velke ho.. videt a tady se i v obytne zone jezdi aspon padesat. Je zajimeve, ze nekteri si koupi prosklenou strech a prohrivani pak resi folii.
Nasi zastupcove v EU parlamente by konecne mohli povolit jinak zakrivene banany a zakazat folie a offroady, pohybujici se mestem na nizkopfofilech, kteri pred retardery brzdi jak sileni.
Nechtel jsem se milovniku cerna a vysokých a tezkych nesmyslu dotknout.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » úte lis 22, 2016 18:55

Naprosto ti rozumím. Já osobně si je pořizuji čistě kvůli útolnosti vozidla, ale někdo je prostě
nemusí. Každopádně s těma SUV ve kterých ještě k tomu sedí ženský, který ani nedosáhnou na volant s tebou souhlasím.
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Novotka » úte lis 22, 2016 19:21

SanduQi píše:Naprosto ti rozumím. Já osobně si je pořizuji čistě kvůli útolnosti vozidla, ale někdo je prostě
nemusí. Každopádně s těma SUV ve kterých ještě k tomu sedí ženský, který ani nedosáhnou na volant s tebou souhlasím.

To je celkem hloupej názor.
Radši ať žena jezdi velkým SUV s černými skly,nebo u nás nesmyslným Espace,
než aby seděla v nějakém malém autě.Pro me je důležitá bezpečnost deti a ženy a máme
rádi prostor kolem sebe.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Renaulťák » úte lis 22, 2016 20:51

Novotka píše:
SanduQi píše:Naprosto ti rozumím. Já osobně si je pořizuji čistě kvůli útolnosti vozidla, ale někdo je prostě
nemusí. Každopádně s těma SUV ve kterých ještě k tomu sedí ženský, který ani nedosáhnou na volant s tebou souhlasím.

To je celkem hloupej názor.
Radši ať žena jezdi velkým SUV s černými skly,nebo u nás nesmyslným Espace,
než aby seděla v nějakém malém autě.Pro me je důležitá bezpečnost deti a ženy a máme
rádi prostor kolem sebe.
Nov
Hloupej, nehloupej. Stavet vlastni bezpecnost nad bezpecnost ostatnich je, diplomaticky receno, sobecke a hloupe.
Na ceste by se mely pohybovat vozidla ktere ridi relativne schopni ridici a proto by meli mit vsichni stejnou sanci na preziti. Svoji neschopnost resit na ukor ostatnich tim , ze si poridi buldozer, k tomu si zatmavi skla, tak, ze ani zezadu, ani z boku pres ne neni videt. My ubozaci, co nemame na to, abychom si neco vysokého koupili pak pres jejich rezervu nevidime ani treti brzdove svetla aut pred nim.
Svet si hraje na zodpovednost, nez schvali auto do provozu, musi mit spousty bezpecnostvich testu. Triskaj s tim do prekazek, nebo prekazkama do toho, vsemi smery. Pak tomu daji spoustu hvezd a posadka by se mela citit bezpecne. Dokonce chodci by se meli citit bezpecne, male deti, jako chodci, by se mely citit bezpecne.
Takze tvoje zena a deti jedou v aute citi se bezpecne, naperou do matky s ditetem a porad se citi bezpecne. Ta druha 160 cm vysoka matka s ditetem vystoupili z jeste vetsi a vyssi mrchy, kde se citily take superbezpecne. Pouze doplatily na bezpeci tech ostatnich, co se citi bezpecne a maji kolem sebe radi prostor.
Pokud me ma neco srazit na prechode, tak radeji Lamborghini, ktere mi prerazi pistaly, nez hovadsky Dodge (nevim jak dal se ta mrcha jmenuje) meho souseda. Deti maji vzadu spoustu prostoru. Jsou pripoutany v sedackach, tak si jej hodne uzivaj. Az budou vetsi, tak jim drbnou do rukou tablety a budou si ho uzivat jeste vic. Prostor pro zavazadla? Garantuji, ze do mojeho LII kombika Laguny toho nalozim mnohem vic jak do vasich tzv offroadu.
Takze, kdyby byly emise, bezpecnost, parkovaci kapacita a nevim, co jeste brany aspon trochu vazne. Automobilky by byly tlaceny uplne jinym smerem jak do preplnovanych trojvalcu a jinych "eco" vymyslu.
Neco mimo tema, asi pred tremi tydny jsem to v sobotu navecer jel z N.Mesta na Bratislavu, drzel si predpisovach 150, 160, abych nikomu nezavazel anemuseli me predjizdet. Najednou se ke me stejne neco bileho priblizuje. Protoze se nedalo uhnout tak jsem pridaval, az jsem pri 190 nasel velkou diru, do ktere jsem se mohl zaradit. Ono me to predjelo a byl to ekologicky Prius. Zajimalo by me, kdo jel za vic a kdo poustel vice humusu, nebo to muselo mit nejaky tajny vodikovy reaktor.

Takze vse je o prioritách jedince, rodiny, male skupiny a lidstva, vztahu k jinym zivym tvorum na teto planete a tzv zivotnimu prostredi. Kolegove a hlavne kolegine nemohou pochopit, ze jsem si za ty prachy nekoupil neco takoveho, jak jim stoji na parkovisti. Kdyz ono se do toho tak dobre nastupuje a je to tak bezpecne. A lepsi se to ridi v 15 cm steklach.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » úte lis 22, 2016 23:47

Novotka píše:
SanduQi píše:Naprosto ti rozumím. Já osobně si je pořizuji čistě kvůli útolnosti vozidla, ale někdo je prostě
nemusí. Každopádně s těma SUV ve kterých ještě k tomu sedí ženský, který ani nedosáhnou na volant s tebou souhlasím.

To je celkem hloupej názor.
Radši ať žena jezdi velkým SUV s černými skly,nebo u nás nesmyslným Espace,
než aby seděla v nějakém malém autě.Pro me je důležitá bezpečnost deti a ženy a máme
rádi prostor kolem sebe.
Nov
Proč nesmyslným? Otec má Espace a narveme tam 5 kol, v létě dozadu matračky a dá se tam i krásně vyspat. :D
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Novotka » stř lis 23, 2016 07:25

Pro me je Espace super z velkych aut koplex nemam.
Jen kolega o par radku vys nema rad veka auta s tmavymi skly.
Navic nema nejspis rad zeny za volantem,nebo zeny vseobecne. Nektere ridi a parkuji lip nez kdejaky chlap.
A ty SUV ridi i chlapy ale to asi nevadi.
Pri pripadne nehode ma clovek ve větším a vyssim aute taky vetsi sanci.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Jirke » stř lis 23, 2016 09:28

SanduQi píše:Díky. Ještě přijdou černé fólie na skla, červené třmeny a černé liťáky. Tak sem potom dám fotku. :)
Folie - decentni zatmaveni s UV filtrem mam taky, uz sem to tak koupil, jsem za to rad, i kdyz me bracha - designer za to porad buzeruje :)

Cervene trmeny - kdysi jsem mival pocit, ze vse seriove vypadajici je spatne. Trmeny jsem taky barvival. Ale nikdy jsem je u toho nerozebral a jen odrbal ocelakem a odmastil...a natrel barvou. Pul roku to vypadalo hezky, prisla zima a pak uz zadna slava. Na opravu uz nebyla chut...no a jak to dopadlo po letech uz ani nevim, auto sem nikdy nemel dyl jak rok a pul.

Cerny kola - no jesi myslis na zimu, tak OK, ale zase, muj nazor, k tmave modry barve je nejvetsi luxus kolo ve vysokym stribrnym lesku. Takze u tvyho auta se nabizi idealne tato cesta - tyhle 17" nechat na zimu, na leto sehnat 18" https://9.allegroimg.com/s400/01193b/9e ... c63d3ad9c9

Nemuzu si pomoct, ale tmave modry auto, cerny kola, cerny skla, cerveny trmeny... tak k tomu uz pak chybi jen vychodni SPZ "RUS"
Naposledy upravil(a) Jirke dne stř lis 23, 2016 11:08, celkem upraveno 1 x.
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Renaulťák » stř lis 23, 2016 09:56

Kolega nema rad spoustu jinych veci. Treba smradlave syry..............
Velke auta kolegovi take nevadi. Vi, ze musi prepravit tuny a krychlove metry, tak musi byt kamiony, dodavky a jine uzitkove verze. S tim se v dnesni dobe JIT procesu neda nic moc nadelat, vlakove doprave neni doba naklonena.
Nejen barva, ale i tvar je veci mody. MPV, SUV, PICKUPi, kombi. Jsou lide co vyuziji, jsou ti co to proste chteji. Jiz dvacet let mam vyuzitelnost auta max 1,2 clovicka a kuftu 10 litru. Takze by mi vlastne stacil Smart. Kupe se 4 sedadly a 1600 kg a CC ve stejne sestave s 1600 take neni moc male a lehke.
Co mi asi nejvic vadi, je jajajismus (ja, ja, ja, jenom ja) nejen na nasich cestách. Protoze jezdim i jednu stopu tak vim, ze si musim davat pozor na golfy, trojkove bavoraky, alfy a drahe SUV. Zatim mi nejkrusnejsi chvilky zpusobila zena na vedlejsi, chlap na silnem SUV a dalsi v Alfe v neprehledne zatacce v protismeru, kdyz si uzurpovali moji stran. Takze zeny muzi 1:2.
Prusvih je, ze spousta nezna pravidla. Zip nepochopi asi nikdy, kruhovy objezd je take slozita zalezitost a zaparkovani mezi dve cary take nezvladaji.
Pracuji v silne zenskem kolektivu, takze jsem tim mozna trochu postizeny. Musim vsak priznat, ze tech par chlapu ma take caste hormonalni zmeny.

Podstatou prispevku bylo, ze nejsem na svete sam. Neziji v USA, ale preplnene stredni Evrope, kde se vsechny vozidla nevejdou v jednom case na cesty a v jednom case na parkoviste.
Kdyz se nekdy na ceste chovam jako prase, tak se snazim tak, ze ohrozuji sebe a ne ostatni. Kdyz nekdy neco pokalim, mam z toho dlouho neprijemny pocit.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

FyBy
Advanced member
Příspěvky: 250
Registrován: sob říj 03, 2015 07:55
Bydliště: Praha

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od FyBy » stř lis 23, 2016 10:07

Zajímavý názory opravdu. Až jsem se zamyslel :-) . Taky mám zatmavený skla a měl jsem i na meganu. Důvod? Menší propustnost světla a tepla. Když jsem si folie jednou sundal, nemohl jsem věřit svým očím. Připadal jsem si, jako by na mě ze všech stran byly namířený reflektory. Ale co je pro mě hlavní a proč jsem se rozhoupal do folií jít bylo neustálé řešení aby děcku vzadu nesvítilo slunce do obličeje. Jelikož je připoutané v sedačce, tak nemůže moc uhnout. Zkoušel jsem všemožný stínítka, ale ty jsou na pytel. Našel jsem akorát nějaký nasazovací na míru, který vlastně ale taky zakrejvaj celý okna.
Dál co mě s prominutím sralo bylo, že jsem neustále přehazoval stínítko z předního skla na boční. Párkrát mě to kvůli manipulaci i oslnění málem stálo auto, resp. minimálně ťukanec. Asi mám štěstí a vždy jsem to nějak zvládnul. Ale bylo to dost nepříjemný.

A teď s fóliema? Nic neřeším. V létě to pere ale ne moc, dítě neječí, že mu svítí slunce do obličeje a já nejsem neustále oslňovanej. Sluneční brejle mám a ty samozřejmě taky pomáhaj, akorát to abych si je preventivně bral neustále a v tunelech zase sundaval. Slunce umí oslnit v kterékoliv roční období.

Na druhou stranu chápu, že skrz moje auto není vidět a tím pádem v kolonách se řidičům za mnou hůř řídí, jelikož skrze mě nemohou sledovat brzdová světla přede mnou a musí spoléhat na to, že nebudu brzdit jako idiot ale pozvolna, aby to také stihli.

Co z toho vyplývá? Neparkuju na křižovatkách a snažím se jezdit předvídatelně. Na druhou stranu se mi lépe řídí a nehrozí už tolik, že budu oslněnej a jsem tedy bezpečnější pro své okolí (aspoň si to myslím).

Jediný, co mi chybí ke štěstí je proužek na předním skle, abych nemusel stínítka používat už vůbec. Fólie mám totiž samozřejmě legální, tj. i s atesty a se správnou propustností a zatím bohužel černej proužek nahoře na skle - podle mě nejsilnější bezpečnostní prvek a i nejméně kontroverzní - nemám (měl jsem dříve, byl supr, ale sundal jsem ho před TP a už zpátky nedával).

Tolik můj názor. Pro mě za mě, ať má třeba každej fólie, ale ať lidi jezděj rozumně ne brzda plyn zvlášť v husté dopravě. Ať nemyškujou a nevynucujou si přeřazení do pruhu i přesto, že vůbec neblikaj nebo blikaj na poslední chvíli. Ať jsou lidi trochu víc tolerantní a ať se naučej zipovat aby na každým jednoduchým zúžení nevznikala dopravní kalamita. To jsou podle mě mnohem rizikovější faktory než folie.
Espace V, 4control, 1.6dci 118kw 160k
Ex (fnuk): Laguna III grandtour, 4control, 2.0dci 127kw 172k
Ex. Laguna III liftback, Bose 4control, 2.0dci 96kw 130k
Ex. Megane III grandtour, gt style, 1.2Tce 85kw 115k
Ex. Clio III grandtour, 1.2 55kw 75k

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Jirke » stř lis 23, 2016 11:19

No jiste. Ja si jako majitel vozu s foliema vůbec nelamu hlavu - jednou je to schvaleny (samozrejme také mam atest). Pokud tady zacnes, Renaultaku, mentorovat, tak nechapu, zes ještě nedostal infarkt při pohledu na oplechovanou dodavku, kterých je na silnici daleko vic nez aut s ofoliovanymi skly ! :)
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Renaulťák » stř lis 23, 2016 13:30

Jirke, nechtel jsem te mentorovat. Kdyz se ti to libi a doda pocit bezpeci a pohodli a atest zvedne sebevedomi. Infarkt take dojde, je otazne z ceho. Konec si presto predstavuji radeji ve svem novem Lanborghini. Jeste musim trochu prisetrit a uvidíme, jestli velky bratr dovoli, aby se s tim vlastne dalo opravdu jezdit.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » ned lis 27, 2016 14:55

Tak kola a třmeny jsou hotové. Doufám, že se to aspoň někomu líbí, když už mi to zhejtoval Renaulťák. :D

Obrázek
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

FilipIn
Junior member
Příspěvky: 132
Registrován: úte bře 01, 2016 22:14
Bydliště: Chomutov

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od FilipIn » ned lis 27, 2016 16:34

Boží,ty kola mas dipovany?Vypadaji fakt super,trmeny jakbysmet.
Renault Laguna III,2.0 16V (Hi-flex)103kW,2010,196000km

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Jirke » ned lis 27, 2016 19:19

Ty vole, nezahalis!!!

Hele hnusny to neni, a vis proc? Protoze to auto na ty fotce vypada taky jako cerny.

Jestli je ta cerna plastiDIP, tak chvalim, protoze tim padem neni narusena originalita, kterou by pripadnej budouci zajemce preferoval.
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » ned lis 27, 2016 20:09

Díky hoši. Jojo, černej plastidip a chromovaný šrouby aby byly vidět, zhruba 1 a půl dipu na kolo. Stejně tak ho mám i na znaku. Třmeny normálně třmenovou barvou s odolností proti teplu za dvě stovky. :)

Ještě zezadu: Obrázek
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Davidak79 » ned lis 27, 2016 21:39

kanče , taky si to mohl před focením umýt :lol:
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Uživatelský avatar
SanduQi
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pon lis 14, 2016 10:03

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od SanduQi » ned lis 27, 2016 23:03

To ani neříkej. Včera večer jsem zajel na wapku a dneska při dipování předposledního kola začalo pršet. :D
_________________
Renault Laguna 3 110kw 2.0 DCi

FyBy
Advanced member
Příspěvky: 250
Registrován: sob říj 03, 2015 07:55
Bydliště: Praha

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od FyBy » pon lis 28, 2016 18:44

Moc pěkný ;-)
Espace V, 4control, 1.6dci 118kw 160k
Ex (fnuk): Laguna III grandtour, 4control, 2.0dci 127kw 172k
Ex. Laguna III liftback, Bose 4control, 2.0dci 96kw 130k
Ex. Megane III grandtour, gt style, 1.2Tce 85kw 115k
Ex. Clio III grandtour, 1.2 55kw 75k

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Renaulťák » pát pro 02, 2016 18:34

SanduQi píše:Tak kola a třmeny jsou hotové. Doufám, že se to aspoň někomu líbí, když už mi to zhejtoval Renaulťák. :D

Obrázek
Co mas, ja jsem ti zadne kola a trmeny nezhejtoval. Naopak chvalim, ze jsou okna jako okna. Az je zacernis, tak pak zhejtuju, pac to bude cele moc tmave, bez ohledu na muj nazor na folie.

Vlastne ani nevim, co je to zhejtovat.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Jirke » pát pro 02, 2016 22:22

Ja to vim, ale nebudu delat chytryho/trapnyho, pac nevim jesi si z nas nedelas nahodou prdel :)
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Davados
Junior member
Příspěvky: 226
Registrován: ned říj 04, 2009 16:30
Bydliště: Praha

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Davados » úte bře 07, 2017 23:09

Obrázek
ten práh je ok,je to jen blbej odraz od louže
Sound Quality & Bass
Renault Laguna III liftback 2.0 16V

Davados
Junior member
Příspěvky: 226
Registrován: ned říj 04, 2009 16:30
Bydliště: Praha

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Davados » úte bře 07, 2017 23:16

Obrázek
a takhle jí můžete potkat v Praze a okolí
Sound Quality & Bass
Renault Laguna III liftback 2.0 16V

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Jirke » stř bře 08, 2017 11:30

Zajimavy bude jak budou pribyvat kilometry - kolik tak najezdis mesicne ?
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Davados
Junior member
Příspěvky: 226
Registrován: ned říj 04, 2009 16:30
Bydliště: Praha

Re: Laguna III - foto vasich milacku

Příspěvek od Davados » stř bře 08, 2017 12:07

Mám ji lehce přes měsíc a přibylo 5836 km.Takže cca 4tis pracovních a 2tis vejletních.V létě asi víc vejletních
Sound Quality & Bass
Renault Laguna III liftback 2.0 16V

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů