Lauga lll 2.0 dCi automat, chip, sedačky, Rlink

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
b.m
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: čtv pro 10, 2015 03:39

Lauga lll 2.0 dCi automat, chip, sedačky, Rlink

Příspěvek od b.m » ned lis 05, 2023 20:22

Zdravim chlapi,

po dlouhym zvažování a vybírání jsem pořídil Lagunu III, 2.0 dCi, 127kw, automat, 4controll, 2014.

Měl bych pár dotazů:

1. Automat je pro mě nová zkušenost, původně jsem ho zavrhoval, nakonec jsem se rohodl ho zkusit. Dle info by měl bejt spolehlivej a co jsem se dočetl, měl by mít i velkou rezervu s timhle motorem. Je spolehlivej? Jak často měníte olej v převodovce?

2. V automatu je motor snad naladěnej na 360nm oproti 380 s manuálem, dle info by automat měl zvládat 450nm, uvažuju o teda o úpravě, máte někdo zkušenost? Jsem zvyklej z Megana II 88kw s úpravou a jede parádně, jak splašenej.

3. Řešil jste někdo opravu popraskanýho sedáku u řidiče u alcantary?

4. Umí Rlink u 2014 zrcadlení mobilu? Zkoušel jsem to hledat a je potřeba to snad nějak hacknout přes diagnostiku.

Díky.

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2426
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna lll 2.0 dCi automat, chip, sedačky, Rlink

Příspěvek od Jirke » úte lis 07, 2023 09:48

Zdravim, ze vy jste od Karlovych Varu ? :)

Opravy sedacek jestli se bavime o bočnici sedaku a popraskane kozence resim v nasem meste u calounika/vyrobce autopotahu... I s vyndanim sedacky si uctuje cca 2500,-

Olej v prevodovce - obecne se u automatů olej v prevodovce doporucuje menit nejdele na 100.000km.
Pokud uvazujete o chipu, tak olej v prevodovce udelejte.
A pokud si pamatujete, co jsem Vam rikal, tak chip pro prevodovku problem nebude, protoze bezne obsluhuje 3.0dci V6...
Nekolik vybornych zkusenosti s fungovanim aut po chipu mam odtud: https://www.mereni-vykonu.cz/chiptuning ... 0hp-360nm/

Ve sve Lagune Android Auto povoleny mam, ale uz jsem ji tak koupil - byvaly majitel to pres kabel delal a ten kabel stale ma...asi bych ho umel poskytnout.
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

b.m
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: čtv pro 10, 2015 03:39

Re: Lauga lll 2.0 dCi automat, chip, sedačky, Rlink

Příspěvek od b.m » úte lis 07, 2023 23:45

Ano, jsem od Karlových Varů :D jste také ze západu?

Díky za info k sedačce, poptám se v KV.

Olej v automatu určitě nechám vyměnit. Chip nechám taky udělat, buď decentně na 140kw/400nm nebo případně 150kw/430nm, konkrétně na ten web, co jste posílal, taky koukám. :D

Ještě uvažuju o výměně repro, Bose ve výbavě bohužel není :lol: a vytlumení dveří možná udělám, až bude čas a chuť.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů