Laguna III, 2.0dci OPRAVA Altýku MITSUBISYHI

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
bazartechnik
Junior member
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 27, 2006 10:39

Laguna III, 2.0dci OPRAVA Altýku MITSUBISYHI

Příspěvek od bazartechnik » pát kvě 07, 2021 01:52

Mám rozebrabý Altík MITSCHUBIS, Z Laguny III. A0040218 , 110 kw, 2008 INITIAL PARIS, Volnoběwžka, á vývodů, 3+3-2 hlavní , opraveno vedení na hlavním. ( statroru ). NMěním komlet všechno, Krom 16 diod, jsou v pořádku.
Bohužel jsem si nenafotil, jak to celé bylo. :-(
Ptřebuji poradit, jak to tam přijde. V podstatě, ta část zběrače uhlíků, pak mi tam přebvývá jeden o kroužek mosazný. Pasuje do drážek na obou stranách rotoru. Nikde jsem nenašel, stejný typ. A když už jo, měnily jen uhlíky. A ne zběrné kartáče.


Jedná se o Alternátore MITSCUBISH z Laguny III. 2007 110KW A FAP
Má 8 výstupů, z toho asi 2 pomocne.

Nenafotil jsem si to a nechci, udělat chybu, přki kompletaci, měním volnoběžku, zběrače uhlíků, ložiska kmplet, a uhlíky také.


Potřebuji jen schéma, co kam přijde. Na YT jsem našel spousty, ale jikné typy. Valeo, Toshiba. A KJDYŽ, už to samé, tak měnili jen uhlíky.


V podstatě potřebuji, jen tu část, kde se nalisují zběrné kroužky a pak ta ložiska´, a zapájet.
Pak je tam jeste takový slabý mosazný kroužek, nevím, kam s ním ? A ocelový kroužek , a tak netuším , kam s ním ?
Schéma jsem nenašel.
Laguna GrandTour Initial III. 2.0dCi 150k 2008

Ex.: Laguna Grandtour II. Privileg 2002 120k

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů