Stabilizator

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
steed22
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 28, 2019 20:16

Stabilizator

Příspěvek od steed22 » ned dub 28, 2019 20:30

Pani na Lagune III 2.0 D kombi 4 motion sa mi opiera stabilizator o nosnik...asi to tak byt nema ci? Prosim o radu
posielam link.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Cvachta
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: úte srp 02, 2011 08:24

Re: Stabilizator

Příspěvek od Cvachta » sob říj 12, 2019 10:40

Cau, zjistil jsi jak to s tím stabilizátorem je? Mám úplně stejný problém. Když jsem měnil tlumič, tak jsem vůbec nemohl vyndat tyčku stabilizátoru. Když jsem jí vyndal, tak celý ten stabilizátor povyskočil nahoru a horní čep té tyčky byl asi 7cm nad místem uchycení v tlumiči. Když jsem jí vracel, tak jsem musel použít stahovák na pružiny abych stáhnul stabilizátor dolu k rameni a mohl ho přichytit k tlumiči. Je to napružený jako blázen, pravděpodobně celé ohnuté. Měnil jsem na téhle straně komplet tlumič, protože byla prasklá pružina. Při rozjezdu se vždy ozve takové lupnutí, tak jsem začal hledat, který čep je špatný a vidím tohle, pravděpodobně to bude vydávat ten zvuk.

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Stabilizator

Příspěvek od Renaulťák » sob říj 12, 2019 20:21

Kdyz zvednes jednu stranu, tak se druha zatizi a deformace stabilizatoru se prebese na zvednutou stranu. Je problem tycku vyndat a zase nahodit. Bud zvednout obe strany, nebo ja pouzivam druhy hever, ktery dam pod svislak a vypanenkuji na potrebnou vysku, aby tycka pekne sedla.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 7 hostů