Cabasse Tronic - schéma konektorů , zapojení subwooferu EDIT VYŘEŠENO

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
maxfli
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: ned dub 02, 2017 18:26

Cabasse Tronic - schéma konektorů , zapojení subwooferu EDIT VYŘEŠENO

Příspěvek od maxfli » sob pro 30, 2017 16:52

Ahojte a všem hezké svátky a vše nejlepší do nového roku.

EDIT: Zde jsem našel servisní manuál a je tam něco o rádiu a jeho komponentech, ale nevím zda to tam mám, něco se tam píše o zesilovači a subwooferu a mám takové tušení, že tam něco takového je pod přihrádkou spolujezdce, když jsem minulý rok měnil kabinový filtr.
Pokud tam tento zesilovač mám a bude na něm i výstup na subwoofer, tak mám vyhráno, podívám se zítra ráno.
Mate mně totiž celou dobu to rádio s měničem, je to jen šuplík, kde se sotva vleze těch 6CD a s jedním konektůrkem vzadu a divil bych se, kdyby v tom nic byl i zesilovač.
https://ulozto.cz/!X0Y9agyE7k1P/mr415laguna8-pdf
Obrázek

Potřebuji nutně sehnat schéma zadních konektorů autorádia , které mám v Laguně 3 GT. Abych věděl kde je baterie, uzemění, reproduktory,atd...
Jedná se o Cabasse Tronic s měničem v rádiu na 6 CD (nemám Bose)viz obrázky níže.
Potřebuji totiž připojit aktivní subwoofer, který má Hi -Level input, takže přímo na reproduktory napojit.

Též pokud máte někdo radu, jak vytáhnout to rádio ven, nemám totiž ty udělátka, které se zastrčí do zdířek v rádiu a s jejich pomocí se vycvakne a vyšoupne radio ven z palubovky.

Jen do teď nevím a nejsem si jistý, jestli jsou reproduktory a kabely napětí přímo v rádiu v palubovce, nebo jestli ještě někde v předním prostoru není solo zesilovač - jednotka.

Díky všem za rady.
Mám to, které je na prvním obrázku, na druhém obrázku má jinak uspořádané čudlíky vlevo dole, ale nápis , který je na spodním obrázku mám také, na horním není.A také mám fotku zadní části toho spodního rádia a nejsem z toho moc moudrý. :roll:

Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek

A tento subwoofer chci připojit a dát pod přední sedačku:

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) maxfli dne stř led 17, 2018 19:34, celkem upraveno 1 x.
Laguna III GT Kombi 2.0dci 131kw

tyma
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: čtv bře 16, 2017 13:38

Re: Cabasse Tronic - schéma konektorů , zapojení subwooferu

Příspěvek od tyma » úte led 02, 2018 15:33

Ahoj, ja som robil podobne zapojenie na arkamys. skusackou som nasiel 12V z konektora, a hi vstup som zapojil na zadne repra islo to rychlo a aby som nesekal original kabelaz dal som medzi original kabelaz iso-iso predlzovak
Renault Laguna III hatch silver 4control/GT 2.0 dci 131kw manual

maxfli
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: ned dub 02, 2017 18:26

Re: Cabasse Tronic - schéma konektorů , zapojení subwooferu

Příspěvek od maxfli » ned led 14, 2018 15:06

Vyřešeno, woofer zapojen.
Laguna III GT Kombi 2.0dci 131kw

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů