Injection fault,esp chyba 3,0dci

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
stepa
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 31, 2013 12:24

Injection fault,esp chyba 3,0dci

Příspěvek od stepa » stř kvě 17, 2017 18:37

Zdravím Vás všechny,prosím o pomoc s mým ve lsatisem 3,Odci hlásí mě chybu injektion fault a chybu esp.Po krátkém startu chytne hned,běží krásně ale tak cca po 2 min se zvýší otáčky motoru na cca 1OOO a když šlápnu na brzdu tak otáčky spadnou na volnoběh.Na diagnostice je závada váhy vzduchu.už jsem měnil tři teda na vrakovišti a nic.Díky za každé info

e-certik
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 16, 2016 18:01
Bydliště: Brno

Re: Injection fault,esp chyba 3,0dci

Příspěvek od e-certik » sob pro 16, 2017 14:33

A nemáš tam náhodou chybu P1241?
To mám já, má to stejné příznaky a mělo by to být chyba regulace tlaku přeplňování, konkrétně čidlo tlaku v sání.
U mě je to navíc ještě podmíněno denní dobou. :-D
Beze srandy ráno nastartuju, chytne studený na brnk, a normálně jede. Je jedno jak jedu, na dědečka, jak prase (po zahřátí samozřejmě) normálně, po městě, po dálnici, pár kiláků nebo dvě hodiny, žádná chyba, zvýšená spotřeba nebo něco, pohoda. Ale odpoledne, nebo večer do pár minut vyhodí chybu, a už je tam pořád. Když do chcípnu a nastartuju, tak do pár vteřin je tam znova. A zase je jedno jak jedu, VŽDYCKY se chyba rozsvítí a přepne do nouzáku. A je jedno jesti stálo tři hodiny nebo 12. prostě odpoledne nikdy nejede, a ráno vždycky jede :-)
Mirek

Renault VelSatis 3.0DCI
Mercedes S500Long

Odpovědět

Zpět na „Renault Vel Satis“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti