VELSATIS vs. nová auta

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » pát bře 19, 2010 20:47

ty mas urcite toto:

http://www.allegro.pl/item941488646_ory ... rawny.html


jinak cca do dvou tydnu budu mozna mit k dispozici jeste jeden tak jesli vydrzis tak se me zkus zeptat nekdy od stredy za tyden


a jak ted hrajes? ja mel v kastlu pod cabasse changerem hozenej pioneer ale ten zvuk z cabasse je milionkrat lepsi cistsi proste vsechno
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

KubaS
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 15, 2007 20:32

Příspěvek od KubaS » pát bře 19, 2010 21:00

Jo to je přesně ono. Já už jedno jiné mám :? a po čase taky přestalo hrát tak jsem tam vrátil to původní, chvíli to hrálo a teď už zase né tak poslouchám jen CD :cry: vůbec netušim kde je zakopanej pes. Když vlezu do servisu tak se na mě chechtaj a jsou ochotný jen do doby než řeknu že to je Vel satis a rádio je pod sedačkou. Přesto si řikám že to druhé co jsem koupil mohlo bejt taky nejaký načatý. Určitě se ti ozvu

KubaS
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 15, 2007 20:32

Příspěvek od KubaS » pát bře 19, 2010 21:04

koukám že na tom radiu co jsi postnul je RENAULT MADE IN CZECH REP :shock:

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » sob bře 20, 2010 10:12

jo jo je to i na mym co jsem od nich objednaval :D ale moje funguje perfektne zatim - hraju na nem uz tak tyden a ani jeden problem jen mam nekde chybu v displayi nebo v kabelazi k display :'(
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S3m8a » úte bře 30, 2010 09:03

KubaS: tak jeste ho nemam - nevyslo mi to casove, o vikendu jsem byl na rozvodech a borcovi se to o par hodin protahlo tak jsem pro to nestihl dojet, ale myslim ze pristi ctvrtek by mohlo byt doma, pokud se nezadari tak ti dam kontakt na toho pana a muzes se s nim domluvit sam - asi by to bylo i rychlejsi potom ;)
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

Uživatelský avatar
Ludvík
Junior member
Příspěvky: 116
Registrován: ned bře 02, 2008 18:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ludvík » ned dub 25, 2010 14:22

To co píše MDN o VS se čte jako ta nejhezčí motoristická pohádka. I s tím závěrem. Měl po dočtení normálně chuť si jít lehnout a nechat se ve snu unášet pohodlím VS. :) Prostě perfektně napsaný.
Já jsem v něm nejel ale když jsem už před 2 roky projížděl bazíky a hledal Safránka, objevil jsem v jednom VS. A jak jsem ho tak dlouho okukoval, paní přišla s klíčkama a otevřela mě ho, tak jsem si aspoň sedl a zavřel za sebou dveře. Ten obyvák je naprosto přesnej. Mě se absolutně nechtělo vylezt ven. Mít prostě love, tak už mě od tam nikdo nedostal. :P :lol: Bohužel jsem nakonec ven musel. :lol:
Myslím, že jestli někdy budu moct, mohl by mu Safránek přenechat v garáži flek. Ale to je v dnešní době hodně sci-fi... :( Zrovna jako případný servisní záležitosti. Člověk nikdy neví, co za pilota to řidilo. A jak se k němu choval.
No nic, musím se probudit do reálu... :P
Renault Safrane 2,5 20 V 1997
Renault R 25 TX automat 1991
Simca 1610 (Chrysler 180) 1978
následující už jen jako pasivní jezdec :-)
Ford Taunus 17 m P3T 1963
Škoda 440 Spartak
Kočárek

JohanJFV
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 04, 2010 15:50

Rozhodnuto

Příspěvek od JohanJFV » ned kvě 09, 2010 17:13

Díky za tento článek, dodal mi poslední kapku pro rozhodnutí pro VelSatise.
Po zkušenostech s BMW 5 :-), Audi A6 :-( a několika koncernech jsem po svezení s kamarádovám Satisem 2.2 dCi uznal, že to pohodlí je super.
Sice má problémy, ale jak je zde již všude napsáno, je to dáno motorem.
Proto jsem se rozhodl pro motorizaci 3.5 V6. Ročně nalítám kolem 100 tkm, tak snad bude fachat dobře. Pořídím nějakého staršího na rok a když budu spokojen, pořídím jednoho z posledních.
Asi to bude tento
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... is/7501646
Už se těším na pohodlné cestování.
Pak Vám napíši rodíl mezi bmw,a6 a satisem :-)

MDN
Experienced member
Příspěvky: 679
Registrován: sob úno 28, 2004 10:38
Bydliště: Aachen, Beisweiler

Příspěvek od MDN » ned črc 11, 2010 00:24

Tak jsem koukal na nový počin z dílen Renaulta a jsem dost zklamán - myslím Latitude. Přijde mi to jak nějaký korejec. Jediné, co mě na autě zaujalo bylo masážní sedadlo řidice, velké střešní okno.. Jinak zepředu, i zezadu je to auto prostě divné (A to se mi líbí tvary Safranu)... To nemá s Velsatisem vůbec co dělat a nemá to takovou tu svou osobitost. Připadá mi to jak facelift Safrana, který měl jít do výroby před deseti lety.. Zvažuji teď nové auto. Mám 3 favority - 320/330D kupé, 520/530D a Laguna kupé monaco GP. Na té laguně mě hrozně štve to, že kůže je tam jen tak aby se neřeklo (Kde jsou ty doby Safrane Baccara, kde bylo obšité téměř všechno).. To u BMW jsou na tom podstatně lépe.. Naštěstí si to verze MONACO dost žehlí tou obšitou palubní deskou.. To hrozně lagunu zvedlo.. Také mě štve, že si tam nemohu doobjednat věci jako u BMW - elektrická roletka, ambientní osvětlení, klimatizovaná sedadla, zbožňuji fuknce iDrive a co všechno se tam dá nastavit. V Laguně je to jen tupé rádio se stejnou navigací jako mám zdarma v telefonu... A takhle bych mohl pokračovat. Jasně, BMW je se zmiňovanou výbavou o více jak půlku dražší, ale to je právě to, co dělá z BMW prémiové vozy... Jsem hračička a krom lepších jízdnách hodnot BMW dostanu navíc ještě lepší výbavu.. Budu mít teď tu lagunu na pár dní půjčenou, tak uvidím... Taky ten 6ti stupňový automat... V dnešní době???
Nejsem servis! Prosím nepište mi dotazy ohledně oprav vozů Safrane, VelSatis ani jiných! Vše jsem již několikrát popsal zde na fóru, včetně odkazů na manuály na stažení, tak hledejte. Díky

Odpovědět

Zpět na „Renault Vel Satis“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů