Stránka 1 z 1

Technický problem na foru nebo nastavení prohlížeče??

Napsal: sob kvě 15, 2010 13:58
od Nick_of_the_time
zdravim, kdykoli zavřu okno fora tak se mi následně všechny témata označí jako přečtená a nepřečtená se mi ukazují pouze ty, které vznikly po zavření okna..mám chybně nastevený prohlížeč nebo kde je problem?

Napsal: sob kvě 15, 2010 14:18
od Jan Kalina
Pokud to myslíš tak, že co si ráno nepřečteš, večer už není v "nepřečtených", to je dáno verzí fóra, které registruje poslední návštěvu na fóru v určitým čase. Pokud to ale myslíš tak, že po přihlášení ráno v 10:00 máš třeba 50 témat s novými příspěvky a během několika minut aniž by ses odhlašoval ti to registruje jen nový příspěvky napsaný po 10:00, to je něco jinak v nastavení prohlížeče. Nejlíp mi fórum funguje s nějakou starší verzí Exploreru ve WIN98, při použití čehokoliv novějšího registruju jen problémy - neotvírá to témata na místě nových příspěvků (jen na té stránce, kde je první nový příspěvek a já ho musím najít ručně), po přihlášení si to brzo přestane pamatovat "nový příspěvky" ikdyž okno s nima nikdy nezavírám (jen aktualizuju a všechna témata otevírám v novým okně).

Napsal: sob kvě 15, 2010 14:37
od Nick_of_the_time
myslím přesně tu první variantu...rád pročítam všechna témata ale někdy není tolik času takže prolítnu jen to co mě nejvíc zajímá nebo se mě týká a zavřu okno.. a rád bych si třeba večer přečetl všechno..škoda že to nejde ošetřit..

Napsal: sob kvě 15, 2010 15:03
od jarda19
Před zavřením fora se odhlas

Napsal: sob kvě 15, 2010 15:05
od Nick_of_the_time
zkoušel jsem.. bohužel nefunguje..

Re: Technický problem na foru nebo nastavení prohlížeče??

Napsal: sob dub 11, 2020 23:09
od Šamša
Začíná se tu množit problém fóra s odezvou serveru a tím pádem se objevují násobné příspěvky, a co děje se to i mě.

Re: Technický problem na foru nebo nastavení prohlížeče??

Napsal: sob kvě 02, 2020 14:51
od Dawes
Je to tak,
stal se nějaký kolosální výpadek na diskovém poli serveru, proto (snad jen dočasně) zmizel obsah www stránek a proto je běh fóra zpomalen.
Na řešení problému se pracuje nicméně jde o náročnou operaci a bude to nějakou dobu trvat.