Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

...a také návod, jak správně psát a používat funkce fóra.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » úte lis 03, 2009 20:22

Tak za sebe z pozice moderátora k tomu ještě toto - pokud jsme s někým na ostří nože, znamená to jedno - víc to tu hlídat, všímat si jeho případných návštěv, kontrolovat jeho příspěvky a chování na fóru, pokud je nějaký problém řešit ho (a že leckdy to neznamenalo odstranit jen jeden příspěvek a hotovo, ale byla to i v několika případech několikahodinová záležitost na úkor něčeho jiného (převážně spánku) - neříkám že šlo vždy o Safranisty). Takže spousta obětovanýho času, který bysme mohli využít lépe a smysluplněji. Kdyby tohle ubylo v případě Bóďi a spol, tak říkám jen dobře a neřeším, jestli někdo z nás někomu nějak ustupuje. Byla doba, kdy jsme se tu všichni v dobrým denně scházeli a řešili všechno možný od vážných témat po blbosti, tak se tu můžeme stejně tak potkávat zase - a je otázkou času, kdy se potkáme osobně na nějaký akci - to si ji máme zkazit vzájemnou averzí? Ale jak jsem psal výše - podmínkou je respektování pravidel platných pro všechny a jestliže by pro někoho bylo obtížný se jim podřídit, pro nás se nic nezmění.
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » úte lis 03, 2009 20:29

Honza: nojo cece, to jsem si ani neuvedomil :). no nic, jsem zvedavej, jak to dopadne.

100kuc: souhlas

HP: nemam co dodat, snad jen, ze zdravim majitele Renaultu Clio 2009 1,2 65 PS a nech si pri servisni kontrole dolejt vodu do ostrikovacu :D. a pozor at ti daj spravny brzdovy desticky :wink: (kdyz mas tak rad tu provokaci..)
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » úte lis 24, 2009 20:36

Neberte to jako provokaci, ale zazněla tady snaha o spolupráci, tak by mě zajímalo, zda se Mathess spojil s DDT, jak to dopadlo a tak, holt jsem zvědavej člověk a tohle je podle mne zajímavá informace, sledoval sjem to tady, tak mě zajímá jak to dopadlo :wink:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte lis 24, 2009 20:41

Zatím mne Bóďa nekontaktoval.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » úte lis 24, 2009 20:47

Omlouvám se myslel jsem Bóďu, ale nepamatoval jsem si to jméno, vím že používal jiný nick.....

2DDT: děkuji za odpověď
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » stř lis 24, 2010 11:25

HB píše:Jsem a uz od narozeni, je to soucast meho smyslu pro humor (ono jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva).
Nicmene velmi se mi libi, jak moderatori maji tolik trpelivosti a privetivosti s lidmi, kteri tohle forum a samotne moderatory na jinem foru otevrene pomlouvaji, zesmesnuji, nadavaji na ne, do podpisu si davaji mindraky kvuli napomenutim atd. A jeste je takovym usmrkancum nabizeno, ze by nakonec spoluprace, o kterou ocividne mnohokrat vubec nestali, sla, a buhvico jeste.
Je mi to jedno, at si kazdy nechava "nalozit" na hlavu, jak se mu zlibi, ja bych takoveho uzivatele odpalkoval bez jakychkoli rozhovoru a vysvetlovani, koneckoncu za sve projevy by si to vic nez zaslouzil.
Mimochodem trosku mi to pripomina pozitivni diskriminaci jiste mensiny v tomto state, muzou delat binec jaky chteji, nepracovat jak chteji, okradat a sidit jak chteji, neprizpusobovat se jak chteji, ale porad je jim ustupovano a promijeno... A nezapomente se ted antixenofobove ozvat :idea:
Ale jak rikam, je to takova prkotina, ze se divim, ze k tomu vubec neco pisu. Z toho uplakaneho, ukrivdeneho, dotceneho uzivatele mam akorat usmev na tvari a veselou naladu, coz pozitivne pusobi na me zdravi :).
Ty asi nemáš moc liberální pohled na svet že?Ať si každý dá na auto co chce, když to projde STK a eventuelne to ma v TP...

Viš ohledne tech administratoru, trpelivosti, atd...k vyšší funkci by obecne melo patrit i jiste pochopeni, nadhled, snaha zvazit pro a proti, čas! (pro objektivni presne a uvazené resumè) Tyto vlastnosti delají to, že je demokracie demokracií a že hierarchie moci není chápána jako chování příslušníka LM nebo pomocné stráže VB...

Ty si pripomnel cikany a ja na tvou poznamku pripomenu 1984.

Jen tak mimochodem, někdo se dívá na svět růžově a tvoje skla jsou kazda jina, cerna a bila...Cikanu se nezastavam, ale kazdy umi jen hospodsky kritizovat, reseni zadne a nikdo se nepozastavi proc tento problem vzniknul...

Mimochodem ty budeš zajimavý panáček když nazýváš provokaci smyslem pro humor.Aby se ti jednou nestalo že natrefíš na někoho komu přijde humorné někomu rozmlátit hubu...(no offense)

Uživatelský avatar
matesK
Starting member
Příspěvky: 76
Registrován: pon črc 02, 2007 23:11
Bydliště: ulice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od matesK » stř čer 06, 2012 13:36

:D :D :D :D :D :D :D
Tak dneska dám inzerát do Prodám a píšu tam "přes SZ", najednou koukám, kde jsou SZ, tak dám vyhledat...a hele tady něco je...."zakázané SZ pro Safrane klub"....no a hele podívej, dokonce se tady baví i o mě a dávají sem posty ze safrane klubu.... :mava:
V první řadě, když v tomto threadu použil Jan Kalina "Ty vole Bóďo" předpokládám, že když nepoužiji vulgární slova, nemáte právo mě cenzurovat...nemáte právo, ježiš já jsem ale hlupák, vy vlastně můžete, to co uznáte za vhodné :lol: OK
No nic, samozřejmě postarší komunismem a hlavně celoživotní dřinou poznamenaní Pepíci budou vždy měřit dvojím metrem, že jo :wink: chápu to, ale vaší frustraci byste měli řešit jinak, než realizovat funkcionářské metody na samozvaném klubu vozů Renault.

Můj oblíbenec DDT píše:
"Než začnu, byl bych rád, aby bylo jasno v jedné věci. Renault Club Česká republika je organizací, která má za svůj cíl sdružovat renaulťáky a pomáhat jim, jak to jen jde.
Je to věc, o kterou se už 13 let úspěšně snažíme."

Pokud rozumím první větě, tak dávat BANy a zakazovat soukromé zprávy z toho důvodu, že se snažil lidem ukázat, že také existuje neziskové sdružení lidí přímo okolo vozů SAFRANE, kde jsou vědomosti o tomto vozu daleko daleko daleko daleko daleko dál než na RCČR, je pomáhání renaulťákům.
Za další nechápu o čem jsem to psal, kdysi jako "přetahování"...nicméně budiš, co jsem kdysi napsal, to jsem napsal...ALE
pokud VY jste bohulibá organizace, která pomáhá renaulťákům, tak by vám snad nemělo vadit, že napíšu lidem, že je nějaký Safrane "klub", nebo by vám vadilo, kdybych jim psal, že je třeba server http://WWW.IDNES.CZ, kde maj taky něco o autech :?: :?: :?: Nechápu z jaké logiky vycházíte, že člověk pokud se dozví o nějakém serveru, tak okamžitě přestane chodit na ostatní. Dále nechápu, proč by majitel Safranu, kterému chcete tak bohulibě pomáhat a sdružovat ho, nemohl chodit na obě fóra najednou :?: :?: :?:
Já vám to vysvětlím...a ani nebudete muset u toho přemýšlet :lol: Ani nechci vědět při takové návštěvnosti, kolik dostáváte peněz za GoogleReklamy. Bohužel je ale evidentní, jak moc vám záleží na návštěvnosti a na tom, aby co největší počet uživatelů chodil hlavně na RCČR. Pro mě je RCČR takovej malej komunismus, nahoře využívaj všech výhod bejt nahoře a dole musís držet pusu a krok. Všichny lamky dole poslušně naslouchají místním samozvaným guru, kteří při sebemenším důvodu demostntrují sílu moci.... :ups:

Škoda, že ty desitisíce členů, nebo kolik jich je, nemůžou nahlédnout do skvostů, toho naprosto nejvyššího, co kdy Renault vypustil na svět, například Safrane Biturbo, nebo i RXE se vzduchovými podvozky, které jsou na svojí dobu naprosto unikátní. Je škoda, že kvůli žabomyším sporům, které ve výsledku naprosto nic naznamenají, je odepíráno všem dostat kvalitní a pravdivé informace o vlajkové lodi Safranu. Je smutné, že jako vždy vyhrává ješitnost, ignorance a nepokora.

Víte mimo jiné, že máme všichni 3,14ču(čti třiceléčtrnáctču) ve znaku? Měli byste si ho vyBANovat z auta.

Safránům zdar a penisohlavům nezdar.

...ani jedna vulgarita

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od DDT » pon čer 11, 2012 18:17

matesK, není pravda, že platí nějaký zákaz pro členy safrane klubu.
Pravda je, že několik jedinců, jejichž počet by se dal spočítat na prstech jedné ruky má zakázené SZ.
To platí a bude platit do té doby, dokud se tito jedinci nenaučí chovat.
Pokud bys to chtěl zmenit, dovolím si podotknout, že agresivní post, jako je ten tvůj, není tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
matesK
Starting member
Příspěvky: 76
Registrován: pon črc 02, 2007 23:11
Bydliště: ulice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od matesK » pát zář 07, 2012 11:40

Ano je pravda, že platí zákaz SAFRANE CLUBU, ale né jeho členů :D Fakt srandovní... :ups:

Jinak můj post byl agresivní (spíš legrační, když si někdo ze sebe ještě dokáže dělat srandu) velice přiměřeně a neodklánějící se od reality a hlavně podstat problémů, o kterých se bavíme.

Mimo to fakt vysilující odpověď :lol:

Jinak teda rozhodně nehodlám současný stav měnit. Mně to vyhovuje, že Vy se takto prezentujete. Já tim o nic nepřicházím, to jen ti VAŠI SAFRÁNISTI, kterým pomáháte.

pápá

EDIT: Ještě vám chci poblahopřát k informacím zde: http://www.renaultclub.cz/renault_safrane.html
Kde vám nejen chybí půl safranů, což myslím Phase I, ale dokonce tam neni ani zmíněné Biturbo. :lol: Fakt profíci....

Uživatelský avatar
Ocko
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: stř črc 27, 2011 21:07
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Ocko » ned zář 09, 2012 11:44

matesK, Bóda ,Boďa...atd: Ty jsi teda hustokrutopřísnej člověk :o)) Tady na renaultclubu je díky moderování vše jakštakš přehledné a dohledatelné i přes velký počet uživatelů, zatímco na tom tvém forku je to jeden velkej slovní průjem bez hlavy a paty, takže bys měl požádat admina tohoto fora aby tě o tom něco naučil. Ne nadarmo všechna fora přistoupila k moderování ,protože flamewar baví číst jen ty co ho generují,ale ostatní chtějí najít informaci a to se dělá mezi takovými špatně. Ps: nejsem členem vedení RCČR takže čteš názor obyčejného nezaujatého čtenáře. Už si z toho udělej závěr pokud zvládneš tu trochu sebekritiky. Ahooj

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od safy » ned zář 09, 2012 20:19

Ocko píše:matesK, Bóda ,Boďa...atd: Ty jsi teda hustokrutopřísnej člověk :o)) Tady na renaultclubu je díky moderování vše jakštakš přehledné a dohledatelné i přes velký počet uživatelů, zatímco na tom tvém forku je to jeden velkej slovní průjem bez hlavy a paty, takže bys měl požádat admina tohoto fora aby tě o tom něco naučil. Ne nadarmo všechna fora přistoupila k moderování ,protože flamewar baví číst jen ty co ho generují,ale ostatní chtějí najít informaci a to se dělá mezi takovými špatně. Ps: nejsem členem vedení RCČR takže čteš názor obyčejného nezaujatého čtenáře. Už si z toho udělej závěr pokud zvládneš tu trochu sebekritiky. Ahooj
Já bych řekl názor totálního blbce.O Safranu nevíš zhola nic,jinak bys nepsal takové nesmysly.Ani bych nespočítal,kolik dobrých rad,návodů a pomoci už jsem načerpal právě z toho slovního průjmu,jak jsi zmíněné forum nazval.Jen tak dál.Brzy budeš moderátorem.Vlezdoprdelství se tady štědře odměňuje.Hrnečkovi - Lagůňa moje nejdražší - roste zdatný nástupce.
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od krt.ecek » ned zář 09, 2012 20:30

safy píše:.....Jen tak dál.Brzy budeš moderátorem.Vlezdoprdelství se tady štědře odměňuje....
A zase urážíš a osočuješ....

Proč sem lezeš, když je to tady tak strašné :?: My moderátoři se snažíme tady ve svém volném čase udržovat pořádek a přehlednost, nic krom dobrého pocitu z toho nemáme.... A věř, že ty tvoje bláboly moc dobrou náladu nepřidají, takže když to shrnu, pokud se ti tu nelíbí jdi odkud jsi přišel, za sebe mohu říci, že mně chybět nebudeš, já brečet nebudu....
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Jan Kalina » ned zář 09, 2012 23:11

Zatím co většina zúčastněných toto považuje za uzavřené nebo minimálně nepodstatné dál řešit, pár fanatikům (asi fakt doslova dvěma - ikdyž pardon, na kamaráda nejvíc hodně největšího bych málem zapomněl, takže třem) stále bublá varem krev v žilách jen co vidí někde napsán název tohoto klubu nebo moje jméno... :P
jendys (zde =safy) dnes také píše:Marně jsem se těšil,že tahle záležitost je dobou minulou.Co se dá dělat,prostě věčný boj asi bude trvat na věky.Osobně si myslím,že se z RCČR stala žumpa,kam poslední dobou chodí nově zaregistrovaní "mechanici" a protože umí lautr h...o,slídí a hledají rady.Dobrá diskuze,která někomu něco dá,se už delší dobu prostě nekoná.Vrchost potřebuje příspěvky a od poddaných především držet hubu a krok.Dnešní příspěvek od kolegy s Lagunou GT z Kadaně je toho důkazem.Můj je hned pod ním.Od jisté doby jsem alergický na slovo moderátor.A především na Kalinu.Vyšachoval z RCČR kluka na vozíku,kterého jsem bránil co mi síly stačily,ale prohrál jsem a on znechuceně odešel z fóra.Obyčejný,postižený kluk,který tam jen chtěl být.Křupan a buran Kalina mazal příspěvky,nakonec z toho byl paskvil a samozřejmě já ten nejhorší.Psali mi do SZ jak dementovi,který neví,co píše.Hyeny.Obyčejné,lidské hyeny.Nikdy-opravdu nikdy mu to nezapomenu.
(Jestli to tu Bóďo čteš, nestíhám, nestačím, ještě tu V6ku léčím v Praze a domů jsem s ní nejel, natož z ní něco vyndával, snad už ale brzy, nejpozději na zimu :) )
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od krt.ecek » pon zář 10, 2012 07:48

Toto mi přišlo do SZ:
safy píše:Psal jsem snad o tobě?Proč mě urážíš?Nevíš tomu hlavu ani patu.A pokud jde o odejití z fora-už dvakrát jsem žádal o zrušení registrace.
rád bych upozornil na tvou větu
safy píše:Jen tak dál.Brzy budeš moderátorem.Vlezdoprdelství se tady štědře odměňuje
Píšeš o moderátorech, jsem moderátor, takže ano psal jsi o mně, prosím nepiš mi SZ, už takhle mi jich chodí dost a číst něco s předmětem bla bla s nepodstatným textem uvnitř je pro mě ztráta času.

Mimochodem, čím tě urážím :?: :mrgreen: v mém textu nevidím ani jednu urážku
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Jan Kalina » pon zář 10, 2012 09:31

Tak on je mi nevěrný a dopisuje si i s dalšími? :o :cry: To už je vážně případ pro Chocholouška :mrgreen:
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
Ocko
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: stř črc 27, 2011 21:07
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Ocko » pon zář 10, 2012 11:37

safy: na to nemam silu reagovat. Vic infa nez o safranu tam mozna je o pouzivani vulgarismu k propagaci sveho iq.

a co bych asi tak mel vedet o safranu jineho nez ze ma volant a 4 kola ? Kazdy se v detailech zajimame o to svoje a ja safrana nemam.
Pouze hodnotim to jak se vyjadrujes a ne to co vis o svem autu.

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Dan Black » pon zář 10, 2012 18:01

Nekrmte trola! :mrgreen:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ocko
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: stř črc 27, 2011 21:07
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Ocko » pon zář 10, 2012 21:16

Dan Black píše:Nekrmte trola! :mrgreen:
Taky pravda:o) pššt

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od DDT » úte zář 25, 2012 13:53

krt.ecek píše:Toto mi přišlo do SZ:
safy píše:Psal jsem snad o tobě?Proč mě urážíš?Nevíš tomu hlavu ani patu.A pokud jde o odejití z fora-už dvakrát jsem žádal o zrušení registrace.
Safy, moc se omlouvám, musel jsem to nějakým nedopatřením přehlédnout.
Hned to napravím.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Odpovědět

Zpět na „Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti