Obsah příspěvků

...a také návod, jak správně psát a používat funkce fóra.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Obsah příspěvků

Příspěvek od wilczek » sob dub 12, 2008 19:23

Zamysleleme se nad příspěvky. Dále uvedené je jen můj názor.

Vážení kamarádi. Většinou jsme příznivci značky Renault, kteří nezištně dávají rady dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. O tom naše fórum je, pro to má smysl. Občas se najde někdo, kdo se zde jen zaregistruje, opakovaně pak hodí dotaz na cokoliv, aniž by si zodpovědně přečetl , co již byl v minulosti napsáno, a čeká, co mu ostatní ochotní poví. Takové „příspěvky“ doporučuji odkázat odpovědí citaci z filmu „Rozpuštěný a vypuštěný“ „Hledej, Šmudlo, hledej“. Kdo neprokáže ani minimum vlastní snahy, nemá nárok na jinou konkrétní radu.
Když mi příjde do meilu upozornění, že někdo odpověděl na sledované téma, těším se, co se dočtu. Jaké je pak rozčarování, když se dočtu, že: Přeloženo do češtiny „ Já sice nic nevím, ale jsem mistr světa“, respektive „Dodržuj striktně servisní pokyny Renault“, nebo „Blebleble, blebleble....“ Všechny tři druhy odpovědí mají společného jmenovatele a tím je: „Můj prastrýc jezdí s fekálem a geneticky informačním přenosem vím vše o veškerých produktech, které vozí, o jejich složení, vůni, chuti, stravitelnosti, využitelnosti....“ Abych na sebe upozornil, něco napíši.
Vážení, pišme jen tehdy, když máme co konkrétního říci. Informace typu „Mně to funguje“ nebo „Mně to také nefunguje“ je naprosto bezcenná a zatěžuje fórum, naše přátele moderátory. Je nás tady mnoho a vždy zvažme, zda to co napíšeme má nějaký smysl pro ty, kteří to budou číst. První, kdo se nad výše napsaným zamýšlí je sám autor (Standa), část napsaného rovnou vymazal.
Espace IV, 2.o Turbo, 120 KW, LPG.

Werner
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: ned bře 09, 2008 22:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Werner » pát dub 18, 2008 09:58

Mohu jen souhlasit. Příspěvky o ničem v technické sekci jen odrazují lidi od pročítání celého tématu. Pro pokec je jiná sekce.
Jsme zde noví a přišli jsme z Czech Mondeo Clubu, kde se příspěvky o ničem řeší také - není to věcí jen Renault clubu, vždy se najdou lidé neukáznění.
Scenic II - odcizen
Grand Scenic III

Uživatelský avatar
wc
Grafoman
Příspěvky: 3506
Registrován: úte kvě 02, 2006 06:16
Bydliště: Orlová, Ostrava - Plesná

Příspěvek od wc » pát dub 18, 2008 13:56

No pánové, souhlasím s Vámi jen částečně.

Například příspěvek "Mně to taky funguje" Vám připadá scestný, ale pro člověka, který řeší problém má však někdy vysokou cenu.

Spíše to jsou věci OT, které zasviňují fórum, a protože jsem od přírody parchant a někdy střelec od pasu na vzdálené cíle, sypu si taky popel na hlavu. Často mi to však nedá a musím to tu trochu okořenit, aby fórum nebylo tzv. SUCHÝ PES :wink:

Podle slov svého šéfa jsem taky málem dostal hodnocení do pracovní karty

NESCHOPEN, ale schopen všeho :wink: :wink: :wink:
samozřejmě ze srandy..... nooooo,mně se to teda docela líbí :wink:

wecka :D

PS: pro lovce informací je tlačítko HLEDAT nahoře.
škoda jen, že nefunguje trochu líp...
Megané II sedan 1,9 dCi - 88kW, 6st., climatronic
6,0 l/100Km

Odpovědět

Zpět na „Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host