Smazané téma...

...a také návod, jak správně psát a používat funkce fóra.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Ramon Costa
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 26, 2007 12:24
Bydliště: Český Těšín

Smazané téma...

Příspěvek od Ramon Costa » pát lis 30, 2007 10:47

Zadal jsem v sekci BAZAR - AUKCE nové téma s odkazem na internetovou aukci, kde nabízím zajímavé zboží! Tento odkaz jsem doplnil o nábídku zajištění dodání náhradních dílů pro naše "miláčky"! Během několika sekund bylo téma přesunuto do "odpadkového koše" a následně vymazáno!!!

Nevím, kde se stala chyba, v "Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ" jsem zákaz na tvorbu takových témat (jádrem byl přece odkaz na aukci - umístění v sekci BAZAR/AUKCE...) nenašel!!!

Najde se někdo, prosím Vás, kdo mi jasně vysvětlí, proč moje téma bylo vymazáno! Děkuji za ochotu.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pát lis 30, 2007 11:23

viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Ramon Costa
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 26, 2007 12:24
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od Ramon Costa » ned pro 02, 2007 20:16

DDT píše:viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Maila jsem poslal, ale odpovědi se doteď nedočkal.........

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » ned pro 02, 2007 20:42

Ramon Costa píše:
DDT píše:viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Maila jsem poslal, ale odpovědi se doteď nedočkal.........
To bude proto, že byl víkend....
odpověď pošlu hned, jakmile se k tomu dostanu ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

fuseon
Advanced member
Příspěvky: 491
Registrován: pon pro 10, 2007 13:28
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fuseon » sob pro 15, 2007 09:42

Nechapem tomuto foru akoze to tu admin bude zmazavat moje prispevky akoze bezne?to je co za blbost, to ste kde videli?to ked chcem nieco napisat komplexnejsie to aby som otvaral tisic novych tém aj ked vsetci citaju to iste .Dik za moznost tu byt ale stoji to tu ( odbornost a pomoc super ) za prt tym mazanim, to sa mi este nestalo.

Ramon Costa
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 26, 2007 12:24
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od Ramon Costa » sob pro 15, 2007 09:56

DDT píše:
Ramon Costa píše:
DDT píše:viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Maila jsem poslal, ale odpovědi se doteď nedočkal.........
To bude proto, že byl víkend....
odpověď pošlu hned, jakmile se k tomu dostanu ;)
Hodně vody odteklo a odpověď k řešení mého problému se smazaným příspěvkem (nabídka zboží - komerční inzerce...???) stále nikde! Nevím, nevím, můj příspěvek byl smazán za 1 minutu, ale slibovaná odpověď na můj dotaz za 2 týdny pořád nikde..........

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte led 01, 2008 20:30

Ramon Costa píše:
DDT píše:
Ramon Costa píše:
DDT píše:viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Maila jsem poslal, ale odpovědi se doteď nedočkal.........
To bude proto, že byl víkend....
odpověď pošlu hned, jakmile se k tomu dostanu ;)
Hodně vody odteklo a odpověď k řešení mého problému se smazaným příspěvkem (nabídka zboží - komerční inzerce...???) stále nikde! Nevím, nevím, můj příspěvek byl smazán za 1 minutu, ale slibovaná odpověď na můj dotaz za 2 týdny pořád nikde..........
Před spoustou odteklé vody dostal Ramon Costa odpověď, ale zapomněl na ni reagovat ;)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Ramon Costa
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř zář 26, 2007 12:24
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od Ramon Costa » úte led 01, 2008 21:17

DDT píše:
Ramon Costa píše:
DDT píše:
Ramon Costa píše:
DDT píše:viewtopic.php?t=3496
Pokud bys měl jak vysvětlit, že tato nabídka čehokoliv za výhodné ceny není komerční, nebo pokud bys chtěl nadále uveřejňovat komerční inzerci, kontaktuj mne na mém mailu.
Maila jsem poslal, ale odpovědi se doteď nedočkal.........
To bude proto, že byl víkend....
odpověď pošlu hned, jakmile se k tomu dostanu ;)
Hodně vody odteklo a odpověď k řešení mého problému se smazaným příspěvkem (nabídka zboží - komerční inzerce...???) stále nikde! Nevím, nevím, můj příspěvek byl smazán za 1 minutu, ale slibovaná odpověď na můj dotaz za 2 týdny pořád nikde..........
Před spoustou odteklé vody dostal Ramon Costa odpověď, ale zapomněl na ni reagovat ;)
Nezapomněl, já chtěl nabídnout velmi vysokou kvalitu za nejlepší cenu na trhu (viz internet)! Opět musím konstatovat, že "jádrem" byl přece odkaz na aukci ODKLEPNUTO, kde je předmětné zboží nabízeno dodnes... Já tady nechtěl "komerčně" kšeftovat ve velkém, ale nabídnout jakostní pumpu, napínací kladku a řemeny pro opravu motoru, která se vzhledem k možným budoucím nákladům při jejím odfláknutí (materiál i práce), může stát dosti nákladnou záležitostí...

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » stř led 02, 2008 00:57

fuseon píše:Nechapem tomuto foru akoze to tu admin bude zmazavat moje prispevky akoze bezne?to je co za blbost, to ste kde videli?to ked chcem nieco napisat komplexnejsie to aby som otvaral tisic novych tém aj ked vsetci citaju to iste .Dik za moznost tu byt ale stoji to tu ( odbornost a pomoc super ) za prt tym mazanim, to sa mi este nestalo.
Na tomhle fóru je bezmála 90.000 příspěvků a dělat v tom pořádek, aby to bylo přehledné je nadlidský výkon a mnozí, hlavně nově příchozí to jaksi nechápou a zakladají témata, která jsou třeba už 10 x řešená, jen jsou líní hledat a číst, chtějí info hned a za každou cenu a pak třebas zmizí a zůstává jen chaos(někdy i napadání). Při probírce se určitý počet otázek a témat maže, proto se omlouváme poškozeným, ale v rámci přehledu je to nutné zlo a neberte to osobně.

Moderátor Šamša
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř led 02, 2008 01:21

Ramon Costa píše: Nezapomněl, já chtěl nabídnout velmi vysokou kvalitu za nejlepší cenu na trhu (viz internet)! Opět musím konstatovat, že "jádrem" byl přece odkaz na aukci ODKLEPNUTO, kde je předmětné zboží nabízeno dodnes... Já tady nechtěl "komerčně" kšeftovat ve velkém, ale nabídnout jakostní pumpu, napínací kladku a řemeny pro opravu motoru, která se vzhledem k možným budoucím nákladům při jejím odfláknutí (materiál i práce), může stát dosti nákladnou záležitostí...
Buď to je komerční nabídka nebo není. Pokud je komerční, vyžaduje povolení klubu. Přitom je zcela lhostejné, zda je prodej nabízen přímo a nebo dokazem například na aukci.

Pokud je inzerce soukromá nekomerční, je možno inzerovat bez omezení s podmínkou dodržení pravidel příslušné sekce.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Odpovědět

Zpět na „Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti