prodej R8

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jirka d
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 05, 2010 18:58
Bydliště: Nové Město nad Metují

prodej R8

Příspěvek od jirka d » stř srp 31, 2011 14:50

Čau lidi prodál bych svojí osmičku nemám na ni vubec čas . odsrojil jsem ji jenom povrchu motor je plně funkční možno poslechnout neco us jsem na ní opravil. vse mám v krabicích a popsané . je i s novou bateri. Je i s doklady. Mam k spoustu náhradních dílů z plechařiny i z mechaničiny je k mání za 10 000 . TEL. 776 070 915
Dobrý den jsem tu noví a pořídil jsem si R8 na renovaci mam kní spoustu dílu jak plechařiny tak i kolem motoru .Shanim přední světla mám je vyrezlé nevím jestli jdou něčím nahradit a jesli jde ještě sehnat přední čelo se čtyřma nějaké dly bich vyměníl dík za radu

jarda350
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: úte zář 22, 2009 18:09
Bydliště: Velatice 5
Kontaktovat uživatele:

Re: prodej R8

Příspěvek od jarda350 » sob zář 10, 2011 17:25

Zdravím, prosím o info o jakou R8 se jedná, rok výroby?, motor 1000 nebo 1100? přístroje kulaté nebo 1 obdélníkový?, jsou k mání nějaké fotky, stav karoserie, hlavně spodek? Náhr. díly ? i nějaké nové? Koudelka koudelovic@seznam.cz

jirka d
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 05, 2010 18:58
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: prodej R8

Příspěvek od jirka d » ned zář 11, 2011 18:35

Rok 68. Budiky kulaté. Na spotku je potřeba trochu něco vyvařit . Některé díly jsou nové něco z plechařiny a neco z mechaničiny.Obsah je 1 000. Mám náhradní převodovku brzdiče ruzné těsnění a mnoho jiných.
Dobrý den jsem tu noví a pořídil jsem si R8 na renovaci mam kní spoustu dílu jak plechařiny tak i kolem motoru .Shanim přední světla mám je vyrezlé nevím jestli jdou něčím nahradit a jesli jde ještě sehnat přední čelo se čtyřma nějaké dly bich vyměníl dík za radu

Odpovědět

Zpět na „Renault 8 + R 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti