Krádež - Prosím pomozte!!!

co dodat...

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Modestyna
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 12, 2007 09:58
Bydliště: Praha

Krádež - Prosím pomozte!!!

Příspěvek od Modestyna » ned zář 02, 2007 18:24

ahoj lidičky,
přeposílám sem prosbičku svého kamaráda, kterému v Praze ukradli jeho miláčka. Není to sice Renault, ale doufám, že mu pomůžete, jako se o to snažíme my všichni. Jinak by se podle posledních informací mělo pohybovat po Praze 5. Jen pozor, aby jste si to nespletli s jedním stejným, ale to má normální kola, není snížený, má folie a nemá mračítka!!! :!:

"Ahoj vsichni,
Prosim o pomoc!
30.8. 2007 mi byl na v Praze 5 na Smichove na naplavce kousek od botelu Admiral ukradenej muj Mmmazel
Je to cerveny coupe E36 318is v M-paketu s orig. Mkovejma kolama ( vzadu 245 vepredu 225 ) je to rok '93. A ma dost hlucnej vejfuk s tuningovou koncovkou, mracitka. SPZ (pokud tam jeste bude) je 7A5 18-19 Poznavaci znameni je hlavne kraval z vejfuku jinak mala samolepka "És" (znacka obleceni a doplnku) na viku od kufru, vedle znacky, mala samolepka Etnies, napravo na prednim narazniku pod svetlem a Big BMW samolepka na levym zadnim okynku. Lak uz je trosku vysisovanej, hlavne strecha a viko kufru.
Pokud ho kdekoliv uvidite tak (nejlepe prizabijte ridice ) nebo radsi volejte Policii a me prosim kontaktujte na SZ.

PS: Plus touto zpravou prosim adminy, aby inzerat rozkopirovali, nebo presunuli jeste do temat, kam se to obvykle dela.. Jsem tu jeste trosku lamka a nechtel jsem tim zadelat celej web. Taky kdyby byla moznost vam na mail poslat fotky aby jste mi je sem vyjimecne vyvesili, tak bych byl moc rad. A pokud se najde, tak jen co ho nejak zprovoznim, tak uz si 100% zaplatim clenstvi
Take lidi kteri chodej na jiny weby kde by to melo viset, tak at me prosim okopirujou a povesej i tam. Predem dik vsem!!
( mno a ted jdu brecet do kouta mam ho ani ne tri mesice a jeste ho splacim.. )"


fotky zde:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ali 318is
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 02, 2007 20:13

Příspěvek od Ali 318is » ned zář 02, 2007 20:15

Ahoj vsem, diky za pomoc a za vyveseni! Pokud budete mit jakykoliv pochybnosti, tak mi napiste na SZ a vse upresnim, kdyztak poslu rad svy tel. cislo na SZ.
Ukradena vrtulka.. :( BMW 318is E36

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sova » ned zář 02, 2007 20:25

Bude to asi pro tebe kruté ale můj názor je, že to auto bude už někde rozebrané...nikdo s ním určitě jezdit nebude, a co víc, určitě né v místě kde ho ukradli, oni nejsou blbí... :? Taový auto nepřehlídneš je to kočkolap, to by musela být stříbrná fábka aby měl někdo drzost v tom chvíli jezdit.

Onehdá sem to tady na fóru řešil...lidi sou fakt K:RVY, některý...

Modestyna
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 12, 2007 09:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Modestyna » ned zář 02, 2007 20:27

Sova píše:Bude to asi pro tebe kruté ale můj názor je, že to auto bude už někde rozebrané...nikdo s ním určitě jezdit nebude, a co víc, určitě né v místě kde ho ukradli, oni nejsou blbí... :? Taový auto nepřehlídneš je to kočkolap, to by musela být stříbrná fábka aby měl někdo drzost v tom chvíli jezdit.

Onehdá sem to tady na fóru řešil...lidi sou fakt K:RVY, některý...
ale to auto stále ještě jezdí a dokonce na stejných SPZ... včera nebo kdy se s ním honili policajti, jenže iSo jim z přehledem ujede :roll:

Duchač Luděk
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 28, 2006 09:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Duchač Luděk » čtv bře 20, 2008 16:31

a jak to celé dopadlo nenapíšeš ?
Laguna GrandTour 2.0dCi 180k 11/2008, Carminat Bluetooth DVD

Ali 318is
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 02, 2007 20:13

Příspěvek od Ali 318is » čtv bře 20, 2008 16:36

Jak by to dopadlo, auto zmizelo, patrání bylo odloženo a mě zbyly akorát dluhy. Ale už jen 30t a můžu si začít šetřit znova na auto pro nějakýho zmrda! :evil:
Ukradena vrtulka.. :( BMW 318is E36

Duchač Luděk
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 28, 2006 09:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Duchač Luděk » pát bře 21, 2008 08:40

Tak upřímnou soustrast, já se hrozím toho okamžiku, kdy by mě ukradli auto, pár takových falešných chvil jsme asi zažili každý, když jsme auto nemohli hned najít, ale to jen selhala paměť...
Dokud mi auto neukradnou, tak si sám myslím, že ho mám dost zabezpečený - tajný vypínač a zamykání řadící páky...
Co velmi oceňuji je automatické zamykání, neb u starý Laguny jsem často zapomínal zamykat, dokonce se mi dařilo i nechat klíče v zapalování - nic k chlubení...
Abych Tě trochu uchlácholil, četl i viděl jsem pár případů, kdy se auto našlo, ale zpětné vydání trvalo i několik měsíců, nehledě na jeho žalostný stav...
Pořidil jsem si zbrojní průkaz, tak jsem zvědavý, kdy ho budu potřebovat...
Laguna GrandTour 2.0dCi 180k 11/2008, Carminat Bluetooth DVD

Odpovědět

Zpět na „Odcizená vozidla - pátrání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů