Renault ESPACE II, bílý 5C86019 Brandýs nad Labem

co dodat...

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
houmr78
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: úte srp 14, 2007 11:39
Bydliště: České Budějovice

Renault ESPACE II, bílý 5C86019 Brandýs nad Labem

Příspěvek od houmr78 » sob led 26, 2019 19:22

Zdravím,

tento můj Renault Esapce není sice přímo ukradený, ale přesto po něm pátrám. Již před delším časem jsem ho v rámci rodinné dohody dal k užívání tehdy 70-ti letému strýci mé partnerky a jezdil s ním jezdil cca 6 let (bydlel vedle v domě). Bohužel cca před rokem ho klofla jedna ženská, která si strýce přestěhovala k sobě, vymyla mu mozek a začala ho očkovat proti celé rodině, takže teď k sobě domů již prakticky nejezdí a když, tak mluví z cesty, řve jaký jsme hyeny apod...

Protože jsem se ze dvou zdrojů dozvěděl, že začal jezdit autem jiným (černým ESPACE IV alespoň zůstal věrný modelu :wink: ), vyvstává otázka, kde stojí to mé. Na obvyklých místech jsem ho nenašel. Je to celobílý RENAULT ESPACE J63 (druhé generace, r.v. 1994) SPZ 5C8 6019. Stav takový neudržovaný, s tak trochu pomačkaným předním nárazníkem. Pohyboval se obvykle v rádiusu Brandýs nad Labem - Mělník - Praha Běchovice - Byšice.

Nechci to hned řešit přes policii, to by byla další voda na jejich mlýn, ale taky nechci, aby to auto skončilo např. na odtahovém parkovišti nebo jako vrak. Kdo by ho někdo viděl, prosím napište mi na houmr78@email.cz, popř. ho i vyfoťte, v případě nalezení dám drobnou odměnu.

Zde je jeho starší fotka, od té doby trochu sešel...

http://www.imagehosting.cz/?v=espace.jpg
Espace 1986 2,1TD (v roce 2009 po nezaviněné nehodě prodán), Espace 1989 2,1TD a Espace 2,1TD 1994

Odpovědět

Zpět na „Odcizená vozidla - pátrání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti