R-LINK EVOLUTION

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
MichalV1
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pát pro 04, 2015 11:17
Bydliště: Zlín

R-LINK EVOLUTION

Příspěvek od MichalV1 » čtv dub 28, 2016 13:05

Pravidelně si stahuji aktualizace, od listopadu 2015 do dnes jich bylo cca 5, včetně mapového pokrytí, ale nikde jsem nenašel co je konkrétně v R-LINKU aktualizováno (mimo mapy). Jen jednou jsem postřehl změnu v grafice zobrazení parkovacího asistenta. Nevíte zda se obsah aktualizací dá někde zjistit?
Mégane III Grandtour Energy 110 dCi Limited (2015)
Clio IV Energy 75 dCi Limited (2016)
-----------------------------------------------------
Mégane Sedan 1,4 16V (2005)

Uživatelský avatar
mateo
Experienced member
Příspěvky: 713
Registrován: ned srp 31, 2008 21:09
Bydliště: jižní čechy

Re: R-LINK EVOLUTION

Příspěvek od mateo » úte kvě 17, 2016 13:28

To by som tiež rád vedel. Som cez víkend aktualizoval, a hlavne to aktualizovalo systém. Mapu bohužial nie ...a to mám nějakú 906 verziu, takže asi strááášne starú
R-Laguna Grandtour 2,0Dci Black Edition r.v. 2014, R-Mégane CC 2,0T Dynamique Lux, r.v. 2006

MichalV1
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pát pro 04, 2015 11:17
Bydliště: Zlín

Re: R-LINK EVOLUTION

Příspěvek od MichalV1 » stř čer 01, 2016 22:43

V Renaultu mi sdělili, že se jedná o upgrade firmware, oni naznají detaily (to asi zná Tom Tom) změny jsou pro uživatele nepostřehnutelné... Já je postřehl hned.. Občas se sekne radiostanice, hraje pořád stejná stanice i když navolím ve výběru jinou.. občas po zvednutí telefonu neslyším volajícího.. občas po zavěšení telefonu nehraje nic.. pomůže jen zastavit, vypnout motor, zamknout a znovu vše nastartovat. Někdy po zrušení trasy v navigaci se vrátí obrazovka do zobrazení MAP, jindy do NAV.. Někdy po nastartování se sám změní zdroj MEDIA a začne hrát USB místo rádia.. Je nutno říct, že se to stane tak cca 1 x do měsíce a to jezdím denně cca 2 hod 5 dní v týdnu a na to že to přes noc zmrzne na -15 a v létě ohřeje na slunci na +70 to je zázrak a na WOKNA to nemá :-)
Mégane III Grandtour Energy 110 dCi Limited (2015)
Clio IV Energy 75 dCi Limited (2016)
-----------------------------------------------------
Mégane Sedan 1,4 16V (2005)

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů