Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
drzinek
Junior member
Příspěvky: 171
Registrován: ned srp 28, 2005 00:45

Bluetooth navi

Příspěvek od drzinek » ned lis 28, 2010 20:59

pindour píše:vypadá to, že diakritika u Bluetooth nebude. Překreslil jsem veškerý fonty a furt se tam zobrazujou jiné znaky. Je tu někdo s Bluetooth verzí vysočina, střední čechy?
Ahoj, pokud je potřeba tak mam DVD navi s Bluetooth. Jsem ze středních čech... Jestli potřebuješ něco testnout, ozvi se. Dik

t.danes
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 28, 2010 23:09
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od t.danes » ned lis 28, 2010 22:47

naco platit za cestinu ked si ju mozes urobit sam ! ja sem hodim navod! je to uplne lahke! staci mat par programov a ide to ako hodinky! taky zdatnejsi ju urobia za 3 dni! ked daco piste do tema slovencina do navigacie
Laguna II Grandtour 1.9dCi, r.v. 2001

pindour
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: ned črc 25, 2010 11:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindour » pon lis 29, 2010 11:14

t.danes píše:naco platit za cestinu ked si ju mozes urobit sam ! ja sem hodim navod! je to uplne lahke! staci mat par programov a ide to ako hodinky! taky zdatnejsi ju urobia za 3 dni! ked daco piste do tema slovencina do navigacie
A podívejme se, co se z panáčka vyklubalo :)
Celej víkend mi píšeš, jak to máš udělat a že to chceš jen pro sebe atd. a teď tohle.
Přesně kvuli takovejm lidem jako seš Ty, nic neprozrazuju.
Akorát si mě v tom utvrdil.

t.danes
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 28, 2010 23:09
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od t.danes » pon lis 29, 2010 16:26

pindour píše:
t.danes píše:naco platit za cestinu ked si ju mozes urobit sam ! ja sem hodim navod! je to uplne lahke! staci mat par programov a ide to ako hodinky! taky zdatnejsi ju urobia za 3 dni! ked daco piste do tema slovencina do navigacie
A podívejme se, co se z panáčka vyklubalo :)
Celej víkend mi píšeš, jak to máš udělat a že to chceš jen pro sebe atd. a teď tohle.
Přesně kvuli takovejm lidem jako seš Ty, nic neprozrazuju.
Akorát si mě v tom utvrdil.
a presne ako su ludia ako ty tak to robim ked som to chel len pre seba a ty si mi nic neporadil tak som sa tak rozhodol. akurat nie co sa somna vyklulo ale ako si ma nastval co si pisal
Laguna II Grandtour 1.9dCi, r.v. 2001

pindour
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: ned črc 25, 2010 11:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindour » pon lis 29, 2010 20:03

naštval jsem Tě tím, že jsem Ti napsal, že Ti to neřeknu??? :))
Jasně, 2 měsíce řeším, aby mi fungovali všechny verze a pak to řeknu každýmu na zeptání.
Ukončuji toto téma

t.danes
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 28, 2010 23:09
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od t.danes » úte lis 30, 2010 19:18

pindour píše:naštval jsem Tě tím, že jsem Ti napsal, že Ti to neřeknu??? :))
Jasně, 2 měsíce řeším, aby mi fungovali všechny verze a pak to řeknu každýmu na zeptání.
Ukončuji toto téma
tak aj ja sa musim k tomu vyjadrit ja som nehovoril ze potrebujes ocenenie za to co si urobil. ja viem ze je to tvoje zivobytie ale si ma nastval tim ako si mi pisal a co si mi pisal tak som sa aj tak zachoval tak neviem co vymislas. a este jedna vec pochybujem ze to prezradis ked sa tym zivis!
Laguna II Grandtour 1.9dCi, r.v. 2001

Uživatelský avatar
FeryHoly
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 31, 2010 14:34
Bydliště: Domažlice

Nechápu...

Příspěvek od FeryHoly » čtv pro 02, 2010 18:41

t.danes píše:
pindour píše:naštval jsem Tě tím, že jsem Ti napsal, že Ti to neřeknu??? :))
Jasně, 2 měsíce řeším, aby mi fungovali všechny verze a pak to řeknu každýmu na zeptání.
Ukončuji toto téma
tak aj ja sa musim k tomu vyjadrit ja som nehovoril ze potrebujes ocenenie za to co si urobil. ja viem ze je to tvoje zivobytie ale si ma nastval tim ako si mi pisal a co si mi pisal tak som sa aj tak zachoval tak neviem co vymislas. a este jedna vec pochybujem ze to prezradis ked sa tym zivis!
Nechápu..někdo se snaží nám dodat to,co není schopno dodat oficiální zastoupení značky,myslím že za solidní cenu a někdo ho bude osočovat?Je mi jedno,jestli se tím pinďour živí,nebo to má jako koníčka.Ale proč by měl proboha někomu prozrazovat svou několikaměsíční práci? Něco jiného je poradit někomu jinému jak vyměnit tohle,nebo nahradit tamto...

Luboš Kurt
Junior member
Příspěvky: 166
Registrován: čtv úno 04, 2010 17:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Luboš Kurt » sob pro 04, 2010 07:55

Upraveno.K.
Naposledy upravil(a) Luboš Kurt dne úte kvě 24, 2011 18:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
erti
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: ned čer 19, 2005 19:07
Bydliště: Nejdek u KV

Příspěvek od erti » sob pro 04, 2010 08:39

Co do toho šťouráš? Tyhle příspěvky jsou totálně :off:. Kluci si s tím dali tu práci a chtějí za to spravedlivou odměnu. Tak co řešíte? Chceš češtinu? Zaplať. Nechceš? Nech být. Udělej si sám, pokud se na to cítíš. Ten problém jsem s klukama řešil a není to sranda jenom dekódovat ten systém, abyste vůbec mohli text nahradit českým. Ale na to šťouralové přijdete sami. Pindourova parta dokázala za pár týdnů to, o co my jsme se snažili několik let a za to jim děkujeme. :super: Je dobře, že jsme češi a dokážeme si poradit, když výrobci aut na nás kašlou. Jen mně mrzí někteří dobráci, kteří se snaží parazitovat na druhých.
Laguna II 2002 1.9DCi GT Sport Privilege 110kW GPS Carminat, Tuning.

Luboš Kurt
Junior member
Příspěvky: 166
Registrován: čtv úno 04, 2010 17:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Luboš Kurt » sob pro 04, 2010 08:46

erti píše:Co do toho šťouráš? Tyhle příspěvky jsou totálně :off:. Kluci si s tím dali tu práci a chtějí za to spravedlivou odměnu. Tak co řešíte? Chceš češtinu? Zaplať. Nechceš? Nech být. Udělej si sám, pokud se na to cítíš. Ten problém jsem s klukama řešil a není to sranda jenom dekódovat ten systém, abyste vůbec mohli text nahradit českým. Ale na to šťouralové přijdete sami. Pindourova parta dokázala za pár týdnů to, o co my jsme se snažili několik let a za to jim děkujeme. :super: Je dobře, že jsme češi a dokážeme si poradit, když výrobci aut na nás kašlou. Jen mně mrzí někteří dobráci, kteří se snaží parazitovat na druhých.
Je snad demokracie a od toho jsou tady stránky aby se o tom mohlo diskutovat.

Uživatelský avatar
erti
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: ned čer 19, 2005 19:07
Bydliště: Nejdek u KV

Příspěvek od erti » sob pro 04, 2010 09:52

Jo je demokracie, ale toto téma není založeno pro tento účel. Pokud se chceš vyjádřit, tak v tématu k tomu určeném, prosím. Nejlépe na Facebooku. Tam můžete šťourat v čem chcete a my Renaulťáci se budeme zabývat skutečným problémem co nás trápí. Neber si to osobně, je to všeobecně. :wink:
Laguna II 2002 1.9DCi GT Sport Privilege 110kW GPS Carminat, Tuning.

Uživatelský avatar
FeryHoly
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 31, 2010 14:34
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od FeryHoly » sob pro 04, 2010 11:45

Luboš Kurt píše:
erti píše:Co do toho šťouráš? Tyhle příspěvky jsou totálně :off:. Kluci si s tím dali tu práci a chtějí za to spravedlivou odměnu. Tak co řešíte? Chceš češtinu? Zaplať. Nechceš? Nech být. Udělej si sám, pokud se na to cítíš. Ten problém jsem s klukama řešil a není to sranda jenom dekódovat ten systém, abyste vůbec mohli text nahradit českým. Ale na to šťouralové přijdete sami. Pindourova parta dokázala za pár týdnů to, o co my jsme se snažili několik let a za to jim děkujeme. :super: Je dobře, že jsme češi a dokážeme si poradit, když výrobci aut na nás kašlou. Jen mně mrzí někteří dobráci, kteří se snaží parazitovat na druhých.
Je snad demokracie a od toho jsou tady stránky aby se o tom mohlo diskutovat.
Přihlašuji se na tyhle stránky,abych se něco dozvěděl ohledně auta a značky.Většina z nás jsou nadšenci do Renaulta a az se budeme potřebovat seznámit se slovem demokracie,najdem si to na intenetu.Mnohokrát už jsem se setkal s názorem,že když máme demokracii,můžeme všechno.Nechte pinďoura a spol.pracovat,myslím že už udělali kus práce a pokud se tím živí,je to jen jejich volba.Naše volba je zase to,jestli to od nich koupíme,nebo ne.Já osobně čekám na překlad DVD a vím,že to raději koupím vyzkoušené,než se pouštět do něčeho co mě nakonec stejně nebude fungovat...

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od faldicek » pon pro 06, 2010 17:17

Tak dnes jsem si udělal výlet na vysočinu pro nahrání češtiny. No chlapy fakt bomba, s kámošem jsme seděli ani necekli a čekali až se ozve první česká hláška :D . Ještě jednou díky a těm co váhají vřele doporučuji...

spady
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: čtv lis 19, 2009 10:39

Re: dotaz

Příspěvek od spady » úte pro 07, 2010 07:07

tak ako s tou slovenčinou, pokročil si , je to realne?

Ďakujem....
Mazda 323 BF
Opel Vectra 1,8i
Renault Scenic II 1,9 Dci F9Q804 r.v 10/2006
Obrázek

luko407
Starting member
Příspěvky: 75
Registrován: sob říj 10, 2009 09:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od luko407 » ned led 16, 2011 12:50

spady píše:tak ako s tou slovenčinou, pokročil si , je to realne?

Ďakujem....
zatím bohužel jen čeština,většina slováků je spokojená i s češtinou. Momentálně se pouštím do CNC (Bluetoth DVD), snad s tím nějak pohnem.

PS : Začátkem unora pojedu na Slovensko, případní zájemci dejte vědět přes SZ nebo na mail.

Uživatelský avatar
ToJa
Grafoman
Příspěvky: 2232
Registrován: čtv črc 19, 2007 18:48
Bydliště: Lipov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeątina do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od ToJa » ned led 16, 2011 14:52

No s tim CNC uz pohnete to je fakt :D
Renault Laguna Baccara 3.0 12v Automat r.v. 1995 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v r.v. 2006 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 1.9dci r.v.2000 Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.0dci r.v.2003 Prodány,Renault Laguna Dynamique 2.0 16v r.v.2007 lpg Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.5 24v r.v.2002 Lpg Prodaný,Renault Laguna Privilege 2.0 16v automat r.v.2002 Prodaná,Renault Laguna Dynamique 1.9dci r.v.2005 facelift Prodaná,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v LPG r.v.2005 facelift...

Pavel Mi
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 28, 2011 17:26

Re: Čeątina do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od Pavel Mi » pát led 28, 2011 18:11

Ahoj kluci,tak za kolik se to teď prodává?

luko407
Starting member
Příspěvky: 75
Registrován: sob říj 10, 2009 09:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeątina do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od luko407 » sob led 29, 2011 10:19

mrkni se na www.NavigaceCesky.cz najdeš tam všechno, případně můžeš zavolat na můj nebo pindourův mobil

pindour
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: ned črc 25, 2010 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od pindour » pát bře 04, 2011 10:11

Pokud by měl někdo zájem nahrávat slovenštinu, tak bych jí asi udělal...
Pro jednotlivce ji ale dělat nebudu, trocha práce to je a času je málo :)
Systémy které lze udělat:

CNI1 komplet texty + hlas
CNI2 komplet texty + hlas + diakritika
CN Bluetooth komplet texty + hlas

Kajman
Advanced member
Příspěvky: 265
Registrován: čtv bře 03, 2011 10:07

Re: dotaz

Příspěvek od Kajman » pát bře 04, 2011 23:47

luko407 píše:
spady píše:tak ako s tou slovenčinou, pokročil si , je to realne?

Ďakujem....
zatím bohužel jen čeština,většina slováků je spokojená i s češtinou. Momentálně se pouštím do CNC (Bluetoth DVD), snad s tím nějak pohnem.

PS : Začátkem unora pojedu na Slovensko, případní zájemci dejte vědět přes SZ nebo na mail.
Čau,
chci se jen zeptat jestli už jste pohli s CNC, nebo jak daleko od finále jste? Až bude hotová, tak jsem jeden z mnoha zájemců :)
Dál by mě zajímalo jak se poperete s ovládáním hlasem, nepředpokládám, že by šla ovládat česky....v tom případě si myslím, že by bylo fajn kdyby jste poveli nepřekládali....nedovedu si představit, že mi vyjede seznam povelů v češtině a já budu přemýšlet jak to bylo anglicky :roll: :)
Renault laguna III grandtour GT 2.0dci 131kw

pindour
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: ned črc 25, 2010 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od pindour » čtv bře 10, 2011 06:37

CNC se nedaří a vypadá to, že se ani nepodaří....

Hoony32
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned led 17, 2010 04:33
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od Hoony32 » pát bře 11, 2011 22:24

Zdravím to tedy není moc optimistická správa :- (myslím že je nás tady řada co na to CNC čekáme jak na "slovo boží" a vkládáme v tebe naděje že se ti to podaří rozlousknout jako ty předešlý verze i když je mi i jako laikovi jasný že tohle je o něčem jiným a není to tak jednoduchý.Přeji ať se dílo podaří!!
Laguna II Grandtour 2,0dCi Dynamique 2006 110kW/150 Hp(chip 143 kW/445 Nm 195 Hp) xenony,KN filtr,digi klima,CNC Carminat,vyhřívané přední sklo,vyhřívané sedačky polokůže,rozšiřovací podložky,černá metla Nacré

Duchač Luděk
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: ned kvě 28, 2006 09:48
Bydliště: Hradec Králové

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od Duchač Luděk » pon bře 14, 2011 14:39

Opravdu nás čeká víc, a pokud je třeba povzbuzení - tady je !
Dokonce jsem iniciativně psal o "kódy" do centrály do Prahy, ale nejsou ochotni pro to nic udělat, než jen doufat, že někdy příště "se to zlepší"...
Laguna GrandTour 2.0dCi 180k 11/2008, Carminat Bluetooth DVD

Uživatelský avatar
BiKe
Advanced member
Příspěvky: 493
Registrován: úte úno 05, 2008 17:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od BiKe » pon bře 14, 2011 21:38

od prahy neocakavj nic ... od nich nehrozi ani pohnutie prstom ... nemame ocakavat v dohladnej dobe cestinu ci slovencinu ani v palubakoch ani v tychto typoch navi ... tazka podpora a ochota, len vyhovorky maly trh atd. ale vlastne ako cele fungovanie renaultu :D
Lagunka Initiale Paris 2,0 dCi 175k

luko407
Starting member
Příspěvky: 75
Registrován: sob říj 10, 2009 09:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština do navigačního systému Carminat "HOTOVO"

Příspěvek od luko407 » ned bře 20, 2011 13:55

největší problém je v tom, že CNC je postaveno na jiném systému a je to zakodované a firma která vyráběla sw pro CNC už neexistuje. Zájem je velký a máme zájem to peložit, tak uvidíme.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti