CARMINAT Tomplayer

Moderátor: Moderators General

Tomáš Kocáb
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 01, 2008 14:06
Bydliště: Brno

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Tomáš Kocáb » úte bře 06, 2012 21:30

ahoj,

děkuji za info a obrázky


Sekino píše:Verziu navigacie si zistis podla navodu k NAVIGACII.


bluetooth dialkove ovladanie ma Fluence
Obrázek

Megane ma pevny joystick
Obrázek

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » pát bře 09, 2012 22:16

Nemáte někdo tušení, jestli tvůrce TomPlayeru pracuje i na verzi pro navcore v9.842 a vyšší?
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » ned bře 11, 2012 00:32

Tak odpověď již mám sám!

"Regarding the other required features :
...
At last, tomplayer will never be compatible with navcore 9.842 because navcore 9.842 does not allow third parties plugin to run. I am really sorry. Blame tomtom for that...

Best Regards
Wolfgar"


Tak to je pro mě obrovské zklamání a na video v autě jsem se fakt těšil!
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

nimbis
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 10:42

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od nimbis » pát kvě 04, 2012 23:57

Tak už je tu nová verze tomplayeru Tomplayer v0.240b6 release
tady je odkaz:http://www.tomplayer.net/tomplayer_v0.240b6.zip
je to z jednoho zahraničního fora,dalo by se říci přímo od výrobce :lol:
http://www.tomplayer.net/forum/

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » ned kvě 06, 2012 22:25

Predpokladam, ze stejne funguje jen na nizsich verzich Navcore, kterou bohuzel nemam. :|
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

Uživatelský avatar
Peta262
Advanced member
Příspěvky: 357
Registrován: pon kvě 03, 2010 20:11
Bydliště: Písek

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Peta262 » úte kvě 15, 2012 00:20

nimbis píše:Tak už je tu nová verze tomplayeru Tomplayer v0.240b6 release
tady je odkaz:http://www.tomplayer.net/tomplayer_v0.240b6.zip
je to z jednoho zahraničního fora,dalo by se říci přímo od výrobce :lol:
http://www.tomplayer.net/forum/
Nevíš proč mi ta nejnovější verze nejde? Ta verze v0.240b4 mi jde v pořádku ale ta nová se načítá, pak nic a zvonu. Tobě jde?
<> Megane III Grandtour 1.6 16v 81kW
Dynamique 2010, šedá Platine D69, Carminat TomTom
Obrázek

nimbis
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 10:42

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od nimbis » úte kvě 15, 2012 23:59

No tak ten problém mám taky a čekám na překlad kterej chci poslat autorovi Tomplayeru.Jinak tahle verze se už musí nahrát na kartu s navcore,ne jako ty verze předešlé.Koukni sem tady to popisují :
http://translate.google.cz/translate?hl ... %3Dimvnsfd
klikni na řádek zprávy v anglické verzi a pak to uvidíš hned na pvní řádce.Třeba se ti to podaří,dyštak dej vědět.

nimbis
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 10:42

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od nimbis » úte kvě 22, 2012 23:23

Tak už to šlape.
tady můj návod/nebo spíš mejma slovama :D
1.Naformátuj kartu
2.strč jí do auta nahraje se ti na ní soubor loopdir /samo zapni navi/
3.na pc na kartu nahraj navcore nejlépe nové 8842 myslím /uvádějí že se nemá na kartu kopírovat ale rovnou ho tam rozbalovat-vše nahrávej do kořene té karty/
4.smázni soubor ttsystem
5.nahraj novej tomplayer
6.pokud máš blutooth tak tam ještě musíš nahrát jednu aktualizaci,kterou najdeš tady
http://www.tomplayer.net/update_0.240.zip
pak už jen strčíš do navi přepneš rádio na AUX a několikrát máčkneš Back /uvádějí 6x , ale já mačkal asi 8x než to naběhlo :D /
Tak doufám že to pomohlo.

vasicekv
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 23, 2012 17:38

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od vasicekv » pon kvě 28, 2012 10:34

konečne to šlape na jednej karte aj player aj navi s mapama...zrejme proto aj to navcore
len trošku gulaš s tym mačkanim na BT

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » úte kvě 29, 2012 21:14

A to tam oba máte navcore 8842? Jaký máte RV auta? Aktualizujete navi přes TT Home? A jak jste tam vlastně dostali ten navcore?
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

vasicekv
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 23, 2012 17:38

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od vasicekv » stř kvě 30, 2012 09:05

ja mam navcore 8842, FLU rv. 2010...kartu mam vlastnu vyrobu, navod som daval 2 tyzdne dozadu na fore carminat tomtom...neaktualizujem cez tomtom aj tak nic nenajde...iba k tomu prihodim rozbalene tomplayer_v0.240b6.zip a funguje, len mam trosku problemy s prepinanim, neviem co mam mackat na BT, ale uz to par krat podarilo prepnut...prve niekedy nabieha tomplayer niekedy navi, ale menim hocijak karty, dnes som nemenil a stale siel prvy player a ten ked vypnem cez X tak nastartuje navi...teraz riesim mapy, nove su 890.4237 len tie nejak neviem vygooglit iba 890.4222 ale to potrebuje vyssi navcore tusim minimalne 9.02x ...ale to neviem ci pojde ten je na verziu LIVE a neviem ci to pojde potom vratit na 8842...ale vraj je to podstatne rychlejsie s navcore 9

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » čtv kvě 31, 2012 21:02

Tak to ja mam poslední navcore 9.8844 (o LIVE se tam nic nepíše) s posledními mapami a na tom TTPlayer asi nepojede. Na druhou stranu navi startuje opradu rychle. Zkusím to prubnout a zkontrolovat verze. Downgrade na 8842 mi nešel.
Naposledy upravil(a) fatst dne sob čer 02, 2012 07:27, celkem upraveno 1 x.
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

vasicekv
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: pon led 23, 2012 17:38

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od vasicekv » pát čer 01, 2012 22:04

mne funguje na jednej SD karte aj player aj navi, mapy zatial iba 885... len je to dost lenive, mozno staci dat BACK naozaj 6x ja ho stlacam aj 15x kym prepne na player, naozaj dost pomale...ale podla mna by ti mal ist player ak nie b6 tak urcite b5 verzia...neviem neskusal niekto pridat pamet do navi podla mna ma 64MB ak som dobre googlil to by malo zabrat na rychlosti alebo navcore ma niekto verziu 9 na verzii bez live a slape to?...teraz to mam ako tak spojazdnene nerad by som navi pouzival ako displej na cuvaciu kameru ak to vsetko zrusim neodbornym zasahom... a ty nahodou nemas verziu 9.844? ta je zrejme na LIVE verziu ale mohla by slapat aj bez LIVE...

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » sob čer 02, 2012 07:37

Ano, je to verze 9.844...
Co máš na mysli tím "...ale mohla by slapat aj bez LIVE...?
TTPlayer přece nemá vliv na mapy, takže je jedno, jaká verze mapy tam je, ale záleží na navcore. Nebo se pletu?!
Navi má paměť 128MB (alespoň mi to vypisuje na obrazovce v informacích) a volných mi zbývá něco kolem 70MB, takže se zdá, že je to zatím celkem dost. Doplnit RAM tam nejde, je napájená přímo na tišťáku.
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

rispekt
Junior member
Příspěvky: 129
Registrován: čtv srp 12, 2010 17:58

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od rispekt » čtv říj 11, 2012 16:09

Sekino píše:Tak je tu nova beta verzia 5 plnej podpory pre TOMPLAYER.

Navod na pouzivanie:

Kód: Vybrat vše

http://www.tomplayer.net/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=57
Archiv na stiahnutie:

Kód: Vybrat vše

http://www.tomplayer.net/tomplayer_v0.240b5.zip
Postup instalacie:
  • 1. Stiahni si archiv
    2. Naformatuj SDkartu vo formate FAT32
    3. Skopiruj obsah archivu do ROOTu SD karty
    4. Nahraj nejake video alebo audio do prislusnych adresarov
    5. Spust v aute
Vylepsenia:
- Pridana funkcia: automaticke pokracovanie posledneho tracku
- mplayer v1.0rc4 podporuje aac audio format
- Zobrazovanie novych informacii pri audio skine: tags, coverart, time, uptime, GPS data
- Pridane 2 skvele audio skiny: audio_caesar.zip a claudio_spotlight.zip
- Video skiny maju rovnaku funkcionalitu ako audio skin, takze moze zobrazovat GPS data
- Uptime sa zobrazuje na skine
- OSD bolo pridane na audio skin pri zmene hlasitosti

Opravene chyby:
- Celkova dlzka TRACKu bola zobrazovana zle ak bolo pouzite VBR
- Blikanie casoveho ukazovatela bolo odstranene

Zname problemy:
- Pri pohybe cez track kodovany s VBR, casovy ukazovatel zobrazuje zlu poziciu...

Obrázek

vedeli by ste niekto uploadnut tomplayer_v0.240b5.zip???
Clio 3, 20th 1,2Tce

nimbis
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 10:42

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od nimbis » čtv říj 11, 2012 20:59

Tak 5.beta verzi už nestáhneš,leda že by ti jí někdo upnul.Oficiálně už není,protože je beta 6,to udává sám autor tomplayeru na jeho stránkách.Jinak 6.máš v mém příspěvku výše.

Uživatelský avatar
Dan22
Experienced member
Příspěvky: 758
Registrován: stř led 26, 2011 10:06
Bydliště: Praha 9

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Dan22 » sob říj 13, 2012 08:09

Tak jsem se snažil dle návodu rozchodit TTPlayer a nejde to. Když to mám i s mapou tak to nejde ani přepnout. Bez mapy to nejde taky.
Formát karty, nahrání souboru loodpir, nahrání TTPlayeru a nejde. Starší verze 4 funguje, ale po 20 minutách se to kousne.

Tak nevím kde dělám chybu
Trafic Black Edition 2,5 dCi L2 2011
ex: KOLEOS 2,0 dCi 150k 4x4 automat. Exception 2010, Bose
ex: Trafic Passenger Comfort Cool 2,0 dCi 115k L1 2007
ex: Scenic Kaleido 1,6 16V 1999
ex: R19, 1,9D, 1996

Petranek5
Junior member
Příspěvky: 199
Registrován: sob pro 08, 2007 19:51

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Petranek5 » pát říj 26, 2012 17:39

ma nekdo tuhle verzi plne funkcni? viz odkaz http://www.youtube.com/watch?v=hdRzrCGT1_0
Renault 5 r.v. 1988 1,8 54Kw
Renault Megane r.v.1998 1,6e 66Kw
Renault Laguna II Grandtour r.v. 2002 1,9 DCi 88Kw @ 110Kw INITIAL paris
Renault Laguna III Grandtour r.v. 2009 2,0 DCi 110 Kw

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » pát pro 07, 2012 10:53

Vyšla nová verze navcore 9.845, pravděpodobnš opět bez podpory sw tretích stran. TTPlayer tedy zase nepojede. Škoda.
Naposledy upravil(a) fatst dne úte led 22, 2013 21:34, celkem upraveno 1 x.
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

Uživatelský avatar
AdamiX
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: ned čer 05, 2011 17:57

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od AdamiX » pon led 21, 2013 02:53

Komu sa podarilo rozbehat poslednu verziu?

Ja som sa to pokusal na Cliu III,

najprv nacitat loopdir a potom nakopirovat subory? Alebo ako na to?
Vyskusali sme uz vela postupov
Obrázek

Applepeta
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 07, 2013 14:28

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Applepeta » čtv úno 07, 2013 14:39

Chlapy jsem naprosty laik, mam Megane coupe III s navigaci carminat a rad bych Tomplayer, jak na to? Podle techto navodu mi to nejde, program dam na kartu ale po vlozeni se karta opakovane nacita(presipaci hodiny, vypnuti a opetovne zapnuti) Diky moc za pomoc

fatst
Junior member
Příspěvky: 127
Registrován: pát bře 09, 2012 21:53

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od fatst » sob úno 09, 2013 09:52

Musíš napřed zjistit, jaký máš Navcore a pak teprve zkoušet. Na novějších to už nerozběhneš.
Renault Fluence 1.6 16V, Privilege, DRL + xenony (kombinace funkční na světelné čidlo), kontrola tlaku, zadní spoiler kufru, překvapivě automatické zavírání oken při zamknutí vozu, originální plastové madlo na zavírání kufru, bederní opěrka, Arkamys, tažné, černá metalíza, chybí schránka na brýle (nebyla z nějakého důvodu dodána, Renaul mi nabídl přemontování celé stropní desky nebo finanční kompenzaci, kterou jsem zvoli a koupil za ni GSM alarm do auta), autozásuvka v kufru.

Vlládík
Junior member
Příspěvky: 163
Registrován: sob bře 09, 2013 10:43

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Vlládík » sob bře 09, 2013 10:48

Ahoj. TomPlayer funguje OK. Chtěl bych se zeptat vás co máte tento prográmek společně s mapami na jedné kartě. Stačí jenom nakopírovat TomPlayer přímo do rootu karty s mapami, nebo je potřeba vytvořit adresář a do něj nakopírovat přehravač?A pak tedy mačkat tlačítko "back" na ovladači dokud nedojde k přepnutí mezi mapou a přehrávačem? Díky za info.
Naposledy upravil(a) Vlládík dne ned lis 17, 2013 12:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sekino
Junior member
Příspěvky: 184
Registrován: stř lis 17, 2010 10:00

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od Sekino » čtv bře 14, 2013 15:57

V0.241

This is a minor update :
- It solves a very annoying bug
- It is distributed as 2 distinct packages depending on the way you wish to install tomplayer

Kód: Vybrat vše

- The integrated archive md5sum : 38e9f8c22319e4678f5f3f5e04d1a141 http://www.tomplayer.net/tomplayer_v0.241.zip
- The standalone archive md5sum : 57fd36f7b32c7084e020fd8dbfb906d6 http://www.tomplayer.net/tomplayer_v0.241_stand.zip
Renault Fluence 1,6 privilege, čierna Nacré, Monitor 17", Arkamys, STYLING PACK

PasaH
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 10, 2007 00:38

Re: CARMINAT Tomplayer

Příspěvek od PasaH » sob čer 29, 2013 09:55

Ahoj, v 2.41 mi šlape OK sice extra s mapami mi to zatím neběží, ale jinak spokojenost. Jen mám jeden problém, chybí mi zobrazení teploty při přehrávání hudby. Není ani na screensaveru. Nevíte někdo jak to tam dostat?
Lagunka Grandtour '09, 135kW, 2.0 DCi,
Megane '99, 78kW, 1.8

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host