Registrace do Rlink Store

Moderátor: Moderators General

petrk
Starting member
Příspěvky: 62
Registrován: úte lis 22, 2005 13:13
Bydliště: Kosmonosy

Re: Registrace do Rlink Store

Příspěvek od petrk » úte úno 25, 2020 16:50

smazáno
Naposledy upravil(a) petrk dne úte úno 25, 2020 18:06, celkem upraveno 1 x.
Petr K.
Clio II 1.2 8V 43 kW r.v.2001
Megane Sedan II 1.4 72 kW r.v.2005
Megane Grandtour IV 1.3 TCe 103 kW r.v.2019

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Registrace do Rlink Store

Příspěvek od Banana » úte úno 25, 2020 17:47

Ja pridat ten muj komentar sem: Me taky smazali ucet a do jiné země jsem se nikdy neregistroval. Myslim, ze to smazali vsem v cr.
Kadliiik to popsal presne. Jenom ted nevim, jestli ostatní země když mají tu apku My Renault , tak co jim funguje nebo co to ma za smysl? , preci apka by mela jit stahnout pro kohokoliv z Android nebo Apple storu, ne?
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Registrace do Rlink Store

Příspěvek od kadliiik » úte úno 25, 2020 20:52

Právěže nejde, protože to není jedna apka, ale každá země má svoji apku - My Renault France, My Renault Deustchlad apod. a vždy jde stáhnout jen v té dané zemi. Takže přes VPN by ji asi stáhnout šlo, ale to je jedno. Důležité je, že minulý nebo předminulý rok v nějakém rozhovoru říkal šéf českého Renaultu, že tu apku, už chtěli v Česku nasadit, ale museli to zrušit prý kvůli sjednocení těch aplikací a hle, jednotlivé státy mají své aplikace a Česko má velký kulový, takže jen další lež.

Podle mě opravdu nedává smysl, aby existovali dva jakési divné duplicitní účty do My Renault a R-link store, ale měl by to být jeden účet, jak to mají na západě, proč má Česko speciální debilní řešení mi hlava opravdu nebere.

Ještě když jsem zkoušel ten německý a francouzský store, tak jsem zjistil, že tam mají apky navíc oproti česku - zprávy v dalších jazycích, nějakou hovadinu jak vypadají dopravní značky v několika státech anebo apku na ceny benzínu. Taky tím přístupem do francouzského se mi povedlo aktivovat ten Coyote a svítí mi teď i v českém R-link store, že jej mám aktivní na 3 měsíce. Když jsem ho ale spustil v autě tak to nic nenačetlo a jen po chvíli spadlo. Jak říkám, je to šlendrián.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Registrace do Rlink Store

Příspěvek od Banana » úte úno 25, 2020 23:29

Tak tuhle apku My Renault CZ tu jsem mel pred lety nainstalovanou, ale nic neumela, bylo to v podstate to stejne, co na webovych strankach. Nejvic usmevne tam byla fce najdu svoje auto, ktera ukazovala polohu auta dle gps v mobilu.
https://apkpure.com/my-renault-cz/com.r ... renault.cz
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti