Waze

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Waze

Příspěvek od Banana » stř kvě 15, 2019 09:05

Delal jsem prakticky test CarPlay s Waze, ale musim napsat, ze mi vyhovuje vice ta vestavena navigace, jednak v CarPlay je dost blbe, ze nejdou udaje z navigace v digitalnim kokpitu. A pak co me stve, ze se roztahne na celou obrazovku a není videt uz nic jiného, nejde třeba otevřít v okne R-linku. Ale jako alternativa funkcni reseni.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Waze

Příspěvek od niky79 » stř kvě 15, 2019 09:40

Me vestavena navigace nevyhovuje vůbec. Selhava už vlastně na samotném začátku, kdy člověk potřebujete zadat misto, jehož adresu nezdá. Zatímco v Google prostě napíšete např. FILO a vybere z menu Filozofickou fakultu UK (nebo jen KFC a vyberete to nejblizsi), v interni navigaci něco takového musíte složitě hledat přes XY menu (a pres body zajmu). Dejme tomu před 7-10 lety bych to prostě bral, že to tak je. Ale Google ukazal, že to jde úplně jinak. Že v mnoha pripadech adresu nepotřebuje, stačí znát jen "pojmenovani místa".

Pokud se do nasich aut dostane rlink 8x, ktery umi Google auto/car play v okně rlinku, už nebude co resit.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
berka79
Advanced member
Příspěvky: 302
Registrován: stř bře 27, 2019 03:51
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Waze

Příspěvek od berka79 » sob čer 15, 2019 20:57

Nevíte někdo jak v navigaci Waze vypnout ten informační panel? Obešel bych se i bez něho, jelikož zabírá dost místa na ploše a raději bych viděl víc mapy. Díky
Subaru Outback 2.5 Executive
Megane IV Grandtour GT 1.6 TCe 205 - prodáno
Clio V Intens TCe 100 LPG Valencia
BMW 316ti compact M packet

pivel
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 12, 2006 18:43
Bydliště: Táborsko

Re: Waze

Příspěvek od pivel » pát úno 24, 2023 07:37

Používám Waze navigaci v R link 2 a jsem docela spokojený. Používám také vestavěnou navigaci, zkouším také Google maps a Mapy.cz. Každá má něco do sebe. V poslední době se mi na obrazovce Waze v Rlinku objevila dvě okénka, jedno je k Podcastům a druhá, vůbec nevím něco jako hodiny bez čísel. Zabírají dolní prostor mapy a nevím jak s nimi pryč. máte někdo s tímto zkušenost? Hledal jsem v nastavení a zatím jsem nic neobjevil jak se toho zbavit.
Renault Talisman 1,8 TCE Initial Paris 2019

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti