zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Kasam21
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 18, 2016 08:30

Re: zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Příspěvek od Kasam21 » ned čer 19, 2016 14:29

Podarilo se mi sehnat myslim krasnej kousek R5 .. Jedna se o 1.8 GTX ( jednobod ), rv 89. Dovoz DE. V roce 96.v cr pouze dva majitele. Rocnik 47-44..v zimním čase minimalne jete... Stav odpovídá!! Vypada ze nikdy nebylo leštění ani šlechtění..na výbavu holatko,top stav karoserie.. Jinak spoustu dílu na výměnu. 1.- muj plan byl ze auto necham jen vycistit polestit Hodit pod plachtu a nechat v garáži.. Po svezení jsem ihned sehnal 2kus na ND.! původně pouze kuli interiéru sadě plastu lemu a nárazníkum. 2ks je 1.8 GTE ( čtyřbod). Total prohnile ale motor i podvozek a hlavne Brzdy super!!! Prijde mi obr rozdil ve zrychlení a vubec jak to jede.. O brzdach nemluvě!!!. Výbava Cerveny koberec lepsi sedačky ikdyz hrozny stav ale pekne sportovní židle. ,el okna, centrální zamykání na do. Volant,radicka kuze,velky tunel, orig alpina radio.atd atd. Tak ze po testovací jízdě je plan c.2.-Postavim komplet cele auto a pripravim na kop mel renovaci,prohodil jsem motor,bubny za kotouče na zadní nápravě, přední kotouče za chlazené a pokracuji v dalsich výměnnach dílu.. Jestli se mi podaří sem nahrát foto pridam jeste dnes. Kdyz ne dam link kde bude veškerá foto dokumentace.. Jinak sháním jeste par dílu pro sebe na doladění a vylepšení teto motokáry.. Kdyby nekdo mel zajem o zbylé díly nebráním se nicemu ikdyz v tuhle chvili nevim co si mam nechat nebo prodat. Mam taky samo sebou nejake otázky a budu rad za kazde info a rady..zatim koncim a Jdu na fotky pak bych pridal co mam na srdci. A dekuji za prijeti mezi 5 -kaře!!!

Kasam21
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 18, 2016 08:30

Re: zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Příspěvek od Kasam21 » ned čer 19, 2016 14:32

Foto zde http://kasamr.rajce.idnes.cz/R5-1.8_Gtx/ Chci se zeptat jak řešíte snížení auta, jestli se da sehnat štelovaci podvozek nebo jen samotné pružiny.. Dale mne zajima nejake sportovní sani jestli je teda vubec k necemu a jestli přidá autu, bo kazdy tvrdi neco jine . ??

Uživatelský avatar
Peťa
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: pát říj 26, 2007 10:19
Bydliště: Zlín

Re: zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Příspěvek od Peťa » pon srp 15, 2016 21:55

Ahoj, taky tě zdravím. GTX vypadá hodně zachovale :-)
Pište raděj SZ prosím :-)

RED DWARF

Kasam21
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 18, 2016 08:30

Re: zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Příspěvek od Kasam21 » čtv říj 06, 2016 22:45

Zdarec,mam docela divnou závadu na brzdach uvítám kazdou radu.
Moje 5 uz se blíží ke konci a kdyz sem chtel odvzdusnit brzdy nejde mi kapalina do dvou kol, křížem. Přední leva strana a prava zadní je sucha.. pritom obe auta nemeli zadnou závadu pred rozdelanim.. jen připomenu ze jsem daval zadní kotoučové brzdy misto bubnu ...jedine co jsem neprehodil je zatezak, v tom nevidim problem proc nedostanu kapalinu do předního kola.. vyměnil jsem i brzdový valec ani jeden jak původní tak z druhého auta nemel závadu fungoval normalne .. jak brzdové trmeny tak trubičky jsou průchozí vse sem profoukal kompresorem jestli nejsou ucpane.. muzu šlapat jak chci a kapalina tam nejde..

Uživatelský avatar
Peťa
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: pát říj 26, 2007 10:19
Bydliště: Zlín

Re: zdravim R5-kaře a přidávam se do party

Příspěvek od Peťa » úte led 17, 2017 19:56

Už jsi pořešil ten ty brzdy? Napadla mě varianta, jestli není bordel v brzdovém třmenu, který by ucpal odvzdušňovák?
Pište raděj SZ prosím :-)

RED DWARF

Odpovědět

Zpět na „Renault 5 1985-1992“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti