Pomoc s výběrem R5 GTE

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kubix
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 08, 2012 13:17

Pomoc s výběrem R5 GTE

Příspěvek od kubix » ned pro 09, 2012 23:06

Zdravím všechny fanoušky 5tky.Nejdřív se Vám třosku pokusím přiblížit můj příběh s tímhle vozítkem.Měl sem R5 1.4 TL r.v. 86 výkon kolem 50 kw najeto 255 000 km.Po dodělaní ŘP už otec neměl nervy jak sem si 5tku pořád pujčoval tak si pořídil Clio a 5tka mi zůstala.Najezdil sem cca 2500km.Pak bohužel přisla zima (ja měl v hlavě asi stále letní mod) a R5 sem napasoval do sloupu.Myslel jsem že se to spraví ale otis 5tku bohužel poslal do šrotu.Motor byl i se 255k na tachometru stále ve skvělem stavu :/.Jako dalši auto sem si vybral právě GTE myslel sem i na GTT ale nakonec sem uznal ze GTE pro me bude lepší.výkon mi bude stačit a ušetřím za repas turba atp. Chtěl bych Vás poprosit o pomoc při výběru GTE.Klidně sem dávejte linky kdyby od někoho známý prodával nebo jste jen inzerát viděli na internetu.Cenu bych videl kolem 25 000,-

Ja našel na netu tady tuhle 5tku: http://renault-5.autobazar.eu/cz/17-gte-id3822189.html

Co na ní říkate?Neni 200k na tachometru moc?

Díky za veškéré vaše příspěvky.

Uživatelský avatar
Peťa
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: pát říj 26, 2007 10:19
Bydliště: Zlín

Re: Pomoc s výběrem R5 GTE

Příspěvek od Peťa » sob pro 15, 2012 17:32

Ahoj, GTE ti bude na jezdení úplně stačit, jak výkonově, tak spotřebou. GTT už je docela žrout a musí člověk vědět, jak se o ten motor starat. Ohledně linku, co jsi poslal: GTE se vyrábělo do roku 1991 a mělo jen 69 kW! 200 tisíc na tachometru není moc, vem si jak je to auto už staré. Pokud se předchozí majitel o motor staral, tak ještě dlouho vydrží, ten motor je držák.
Pište raděj SZ prosím :-)

RED DWARF

Odpovědět

Zpět na „Renault 5 1985-1992“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host