Trafic 3 (2015) kleknul v Bulharsku!

Zde se nalézají odpovědi na dotazy společné pro všechny modely nebo pro více modelů současně.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Jirzikk
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 08, 2016 23:01

Trafic 3 (2015) kleknul v Bulharsku!

Příspěvek od Jirzikk » úte srp 31, 2021 09:27

<t>Zdravím.<br/>
Podělím se s Vámi o svůj příběh.<br/>
Rozhodl jsem se že si vyrazíme s rodinkou do Bulharska na dovču.Auto relativně nové(kupoval jsem ho jako nové)opečovávané,najeto 140k,pravidelné výměny.<br/>
Nebyl důvod se obávat nějaké nepříjemnosti.
Ještě před odjezdem jsem vyměnil olej,o.filtr,vzduch.filtr a palivový filtr.Vše mělo ještě čas ale pro klid v duši jsem to udělal.
Vyrážíme do Bulharska.......
Cesta byla klidná vše v pohodě až vše začalo .....
Na začátku Srbska manželka zaparkovala že si dáme pauzičku.Po návratu do auta začnu startovat a nic.Auto točí ale nechytá,žádná chyba na palubním počítači.Zkouším to dál....po chvilce auto naskočí.Jedeme dál(co taky jiného v Srbsku dělat,že?)Po ujetí cca 200km auto zapípá rozsvítí se červeně Stop a Engine failure hazzard.Auto padne do nouzáku a pomalu ztrácí výkon.Zastavim.Co teď?Vypnu klíček a zapnu ok.Chyba zmizela jedeme dál..Dalších 20km.to samé.Vypnu klíč zapnu(říkám si musím pryč ze Srbska,v Bulharsku začnu řešit servis).Dalších 40km a opět....zase vyrážíme,před Bulharskem opět chyba Stop Failure hazzard engine.Vypnu ,zapnu ale chyba už svítí trvale
auto ale jede(říkám si dám to do servisu v Bulharsku).Vjíždíme do Bulharska a auto jede normálně dalších 420km(říkám si že už to bude ok a ta chyba se bude muset vymazat přes diagnostiku).Šup a auto zase zapípá a padá do nouzového režimu(tedy myslím si že je to nouzák)
Vypnu zapnu klíč ale nastartovat už se nepodařilo.Přidala se ještě chyba Check Esc a Check Hill assistant.Takže odtah do autorizáku v Burgasu.Tam obrovský obstrukce a úplatek aby auto napíchly.Říkají ať jedu na hotel a počkám že dají vědět.Druhý den volají že hotovo.Ok jedu do servisu a říkám co s tím bylo?Oni že se to nechladilo(nevím ubytek chladící kapaliny nebyl) ale ok chci tomu věřit.Chyba nesvítila a s autem najeli cca 50 km.Vyrážím s manželkou na hotel a po uketí 16km červená Stop Engine failure hazard a auto opět přestává jet.Chcípnu ho a znova již nejde natočit.Volám servis a oni že my posílají odtah.Takže nazpět v servisu.Přijde ke mě hlavní mechanik a říká že neví čím to je a že můžou vyměnit vstřiky a když to nepomůže tak turbo a pokračoval dál a už jsme byly ma 5.5k EURO aniž by věděly že je to opravdu ta závada.Ve finále mě řekl ať letim domů a pro auto si přijedu s odtahem.Když jsem viděl jekich vztřícnost a zručnost usoudil ksem že je to to nejlepší.Koupil jsem letenky(já,manželka,tři děti a rodiče) letíme domů.

CESTA PRO TRAFICA
Půjčil jsem si odtahový speciál VW.Najeto 40.k km půl roku staré auto.Teď to zkrátím-VW ve třech servisech (jeden Srbsko,dva Bulharsko)Oprava na garanci vozu ale tak 14dní.Takže koupil jsem letenky a opět domů letadlem.
Nyní mám auto doma před barákem(dotažení zařídil pád coě půjčoval to VW odtahovku).
Auto nejde natočit a pořád chyba.
Chci se zeptat zda nevíte co to může být za poruchu nebo čím auto napíchnout abych viděl chybové kódy.Měl jsem tady dva kluky co to zkoušely přes Dlphi ale nenačetlo se to....mají
auta jen do roku 2014.
Děkuji všem
Jinak jsem ze Všerub Plzeň sever

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Trafic 3 (2015) kleknul v Bulharsku!

Příspěvek od zdeno255 » ned zář 12, 2021 22:27

CLIP diagnostika najlepšie, alebo autorizovaný servis. Chyby v RJ motora aj nejakým OBD adaptérom a aplikáciou Torque napríklad

Komi76
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 23, 2023 18:50

Re: Trafic 3 (2015) kleknul v Bulharsku!

Příspěvek od Komi76 » ned črc 23, 2023 18:55

Dobrý den, tak mám úplně stejný problém u Trafica a popravdě jsem už z toho úplně hotovej. Nezjistil jste náhodou už čím to je? Nikdo si s tím v okolí neví rady. Moc děkuju…

Odpovědět

Zpět na „Společné věci pro všechny modely“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti