problém po výměně rozvodů

Zde se nalézají odpovědi na dotazy společné pro všechny modely nebo pro více modelů současně.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
klobasa23
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: ned kvě 15, 2016 12:26

problém po výměně rozvodů

Příspěvek od klobasa23 » sob úno 10, 2018 17:09

Ahoj,
před pár dny jsem měl auto v servisu, výměna rozvodového řemene, napínací kladky, vodní pumpy, řemen alternátoru.
Auto mám přes dva roky a nikdy nedělalo žádný takový zvuk.
Mechanik co to dělal mi řekl, že ten řemen je nový a napnutý, že to je úplně normální a povolí se jak budu jezdit.
Další den ro začalo dělat ještě ten zvuk, když dám plyn, jak jakoby nasává vzduch, což nikdy nedělalo.
Jde mi zejména o ten zvuk nasávání vzduchu, nebo co to je a ten zvuk, co je na konci, vždycky když klesají otáčky.
Máte někdo rady co to může být? Respektive v pondělí pojedu do servisu, tak ať mi zase mechanik neříká nějaké pohádky, že to je úplně ok.

viz odkaz na yt >> https://youtu.be/7Yw1XJOGIlY

díky

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: problém po výměně rozvodů

Příspěvek od johnyd21 » ned úno 11, 2018 10:08

klobasa23 píše:
sob úno 10, 2018 17:09
Ahoj,
před pár dny jsem měl auto v servisu, výměna rozvodového řemene, napínací kladky, vodní pumpy, řemen alternátoru.
Auto mám přes dva roky a nikdy nedělalo žádný takový zvuk.
Mechanik co to dělal mi řekl, že ten řemen je nový a napnutý, že to je úplně normální a povolí se jak budu jezdit.
Další den ro začalo dělat ještě ten zvuk, když dám plyn, jak jakoby nasává vzduch, což nikdy nedělalo.
Jde mi zejména o ten zvuk nasávání vzduchu, nebo co to je a ten zvuk, co je na konci, vždycky když klesají otáčky.
Máte někdo rady co to může být? Respektive v pondělí pojedu do servisu, tak ať mi zase mechanik neříká nějaké pohádky, že to je úplně ok.

viz odkaz na yt >> https://youtu.be/7Yw1XJOGIlY

díky
Nakop toho mechnika do gulí,ked to nevie robit nech sa toho nechytá. Rozvodový remen je prešponovaný preto to hvízda.
Remen napnút s prípravkom,ale ten nemá a asi nevie čo to je.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

Odpovědět

Zpět na „Společné věci pro všechny modely“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti