zámek zadních dveří

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Zbynek75
Starting member
Příspěvky: 62
Registrován: čtv lis 01, 2012 19:14

zámek zadních dveří

Příspěvek od Zbynek75 » ned lis 05, 2017 15:40

Ahoj,
před nedávnem jsem zjistil, že auto, které se tváří normálně zamknuté, tak zůstávají pravé zadní dveře odemknuté - prostě se nezamknou, ostatní ano. Jinak při vystupování zevnitř vše funguje jak má, takže si toho člověk všimne až tehdy, že jedny dveře jinak zamknutého auta normálně otevře a tak se do auta dostane. Zkoušel jsem poslouchat při zamykání dveří a v těch špatných dveřích zámek nerachotí, necvaká, takže to vypadá, že zámek nereaguje. Máte někdo tip, kde začít při hledání závady - údajně řídí ty zámky nějaké relé pod přístrojovou deskou.... Děkuji.

Zbynek75
Starting member
Příspěvky: 62
Registrován: čtv lis 01, 2012 19:14

Re: zámek zadních dveří

Příspěvek od Zbynek75 » sob lis 11, 2017 21:45

nevíte někdo poradit ?
dík

Domiq07
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 18, 2016 19:00
Bydliště: Ružomberok

Re: zámek zadních dveří

Příspěvek od Domiq07 » čtv lis 16, 2017 02:25

mam presne rovnaky problem. este som sa na to nepozrel, ale asi bude vadny zamok vo dverach ;) skorntolujem pre istotu kabelaz a mozno len stuhnute mazivo v servomotore..? kedze zacalo primrzat :)
Renault Grand Scénic 1.9DCi 85kW F9Q E8

Zbynek75
Starting member
Příspěvky: 62
Registrován: čtv lis 01, 2012 19:14

Re: zámek zadních dveří

Příspěvek od Zbynek75 » sob lis 18, 2017 09:29

No já myslím, že s mrazy to nesouvisí, začalo to někdy koncem léta......Také se obávám, že je mrtvý ten motorek, lepší varianta by byl nějaký špatný kontakt. Škoda, že tady někdo neví nic k tomu, že jinak se to auto tváří jako zamknuté- že systém není schopen poznat, že jedny dveře se nezamkly a nijak na to nereaguje....

Domiq07
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 18, 2016 19:00
Bydliště: Ružomberok

Re: zámek zadních dveří

Příspěvek od Domiq07 » sob pro 02, 2017 20:12

Renault Grand Scénic 1.9DCi 85kW F9Q E8

Bobinsky
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 27, 2018 09:03

Re: zámek zadních dveří

Příspěvek od Bobinsky » čtv lis 01, 2018 10:38

Zdravím,

Mám stejný problém. Zjistil jsem, že při zamknutí kartou se zamknou všechny dveře kromě dveří za řidičem. Žádný signál neindikuje, že by se dveře nezamkli a až zatáhnu za kliku..hle dveře se otevřou... až po pátém zmáčknutí zamknutí na kartě se zamknou i zadní dveře.

Jak jste vyřešili problém, po případně nějaký tip ? Díky moc.
PS: před měsícem je tam daná nova autobaterie.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti