Renault scenic 2 1.6 16v Podtlak ? :O

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Slanous
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 05, 2016 19:51

Renault scenic 2 1.6 16v Podtlak ? :O

Příspěvek od Slanous » ned črc 30, 2017 22:44

Zdravím vás tady všechny na fóru ... ;)
Takže problém je následující po nastartování studeného motoru je motor tendenci hned po 5 sekundách chcípnout ... většinou to dělá když je velké horko napadlo mě jestli to nemůže být tím že si ŘJ natlakuje více benzínu a motor potom nestíhá a ''přechlastá se'' a zdechne nevím vůbec co s tím auto při rozjezdu někdy nehorázně škubne a pak zase jede .... No ale hlavní problém je že když se rozjedu od semaforu a zničeho nic auto jako kdyby jelo na 2 válce absolutně žádný tah vůbec ... jedu na 1 a mám okolo 4200 otáček a jedu 15 km/h ... ? Jako vážně ? No jinak pokud zastavím a vypnu motor nechám to tak 10 sekund potom nastartuji a je to dobrý .... jinak většinou ještě dojdu k nádrži promáčknu ji a většinou sikne vzduch a potom to jede také .... Kdyby měl někdy nějakou radu sem s tím všechno odzkouším jinak pokud to nemůže být ještě rozvody byly měněné 7 let zpátky a je na nich 70 000 km
Děkuji ;)) :D :D

ppetr22
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: pát zář 21, 2012 00:32

Re: Renault scenic 2 1.6 16v Podtlak ? :O

Příspěvek od ppetr22 » ned srp 06, 2017 14:02

Ahoj,

mě tohle chcípání dělala škrtící klapka, po vyčištění OK. Jinak pokud si chceš nechat auto, nečekej a proveď předepsanou údržbu.

K tomu tahu..nemáš zanesený vzduchový filtr?

P.

Slanous
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 05, 2016 19:51

Re: Renault scenic 2 1.6 16v Podtlak ? :O

Příspěvek od Slanous » ned srp 06, 2017 14:44

Klapka je vyčištěná a vzduchový filtr je již nahrazen novým

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 6 hostů