scenic 2 steering lock - steering not lock

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kaja93
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 14, 2017 15:49

scenic 2 steering lock - steering not lock

Příspěvek od kaja93 » úte úno 14, 2017 19:56

Dobry vecer Vsem
Chtel bych poprosit o radu ..... dojel jsem do skolky a s ditkem a uz neodjel ....hlaseni steering lock - steering not lock.....jak jsem v - 9 donesl synka domu cca4km tak jsem zacal hledat ..... diky tomuto foru jsem zjistil ze pricina muze byt v zamku ( je trvale odemcen).... zamek jsem rozebral ...motorek je v poradku (vytahl jsem ho a na 5v se rozjel - mechanika zamku taky v poradku-kabely a konektory i pojistky overeny a v poradku)..elektronika nevim ...odtahl jsem to mistnimu mechosovi a ten si nevi rady ......neni tu nekdo kdo by zrusil kontrolu toho zamku volantu v RJ ?
Okres Bruntál ...cestu a naklady zaplatim ....nicmene do noveho zamku se mi investovat nechce (uz toho bylo dost)
Diky Vsem za pripadny typ
Preji hezky vecer


...kdyz bych si koupil ten zamek na netu a je u neho psany ze je cisty ......musim do neho zapsat kod nebo si ho tam ridici jednotka zapise ?


vzhledem k faktu ze je to tema bez reakce tak jsem se rozhodl ze se na to podivam sam .... objednal jsem Clip ...programmer na eepromku v zamku.... vysosal nejake informace a potrebny sw na google ....budu Vas informovat jak pokrocim ...


Diky

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů