Gumové koberečky

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
KoDeath
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: úte zář 29, 2009 15:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Gumové koberečky

Příspěvek od KoDeath » stř led 27, 2010 23:31

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo ozkoušené dobré gumové koberečky. Jde mi hlavně o to, aby pěkně sedly a nikde se "nekroutily" nebo něco podobného. Sestře v Puntu se kroutí hlavně pod pedály :D

biser
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř čer 10, 2009 17:32

Příspěvek od biser » čtv led 28, 2010 10:16

Mám origo gumové koberce. Až pod pedály to nezasahuje a pěkně sedí na místě. Vzadu myslím, že je jeden kus vcelku.
RENAULT Scenic 2.0 16V 98kW/135 HP (2004) Dynamique Carminat CNI_1

Uživatelský avatar
mistrli
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: sob kvě 02, 2009 10:42
Bydliště: Prajzká

Gumové koberečky

Příspěvek od mistrli » čtv led 28, 2010 16:13

Zdar,protože jsem nechtěl dát za origo Renault 1200kč tak jsem sháněl po všech čertech nějaké které by sedly. Nakonec jsem našel na Aukru firmu(za 450kč),která mi na dotaz zda-li to jsou opravdu do Scenica 2(mám sice Granda,ale rozdíl tam není)mě ubezpečili že to je na S2 tak jsem je objednal. Sedí tedy u spolujezdce a vzadu,ale u řidiče jsou absolutně nepoužitelné,nepasují ani v jednom rozměru a vadí jak při brždění tak pod spojkou i plynem.
Kolega ma origo a jsou super... příšte už budu chytřejší a raději připlatím...

HV
Starting member
Příspěvky: 89
Registrován: pát lis 13, 2009 12:12
Bydliště: české Budějovice

Příspěvek od HV » pát led 29, 2010 09:53

Mám origoše a sedí výborně. Vzadu jsou v jednom kuse, se "zářezama" na schránky v podlaze.
Grand Scenic 1.9 dCi 88kW, r.v. 2005

Ladis163
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: ned lis 15, 2009 18:00
Bydliště: Brno

Re: Gumové koberečky

Příspěvek od Ladis163 » pát led 29, 2010 21:25

mistrli píše:Zdar,protože jsem nechtěl dát za origo Renault 1200kč tak jsem sháněl po všech čertech nějaké které by sedly. Nakonec jsem našel na Aukru firmu(za 450kč),která mi na dotaz zda-li to jsou opravdu do Scenica 2(mám sice Granda,ale rozdíl tam není)mě ubezpečili že to je na S2 tak jsem je objednal. Sedí tedy u spolujezdce a vzadu,ale u řidiče jsou absolutně nepoužitelné,nepasují ani v jednom rozměru a vadí jak při brždění tak pod spojkou i plynem.
Kolega ma origo a jsou super... příšte už budu chytřejší a raději připlatím...
Tak já nevím, já origo nemám, (gumárny Zubří). A sedí, mají dokonce i ten lalok, který je na "odložení" levé nohy. Tak asi jak kde neoriginál.
Renault Espace, 1,6Dci, 2016, šedá metla

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů