Hlučné ofukování předního skla

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
cerva5
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 26, 2009 17:45

Hlučné ofukování předního skla

Příspěvek od cerva5 » čtv lis 26, 2009 17:52

Zdravim, zakoupil jsem Renault scenic 2004 klimatronic a nevim jak snizit ci vypnout ofukováni predniho skla, to je docela dost hlucne, ofukovani do vozu na nohy a vzhuru ktere se ovlada z ovladaciho panelu je funkcni, dekuji za rady. jsem laik a radeji se zeptam.

kvysmek
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 13, 2009 10:55

Příspěvek od kvysmek » čtv lis 26, 2009 18:33

Ano, po stisku tlačítka se symbolem předního skla začne ventilátor silně foukat (což je hlučné) a zapne se klima - používá se na rychlé odmlžení čelního skla. Současně se zapne vyhřívání zadního okna. Po odmlžení (většinou to u mě trvá tak 30 sekund) stačí pomocí tlačítek snížit intenzitu i změnit směr foukání. Nebo stisknout tlačítko AUTO a klima začne držet zvolenou teplotu (už bez hluku).

cerva5
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 26, 2009 17:45

Příspěvek od cerva5 » čtv lis 26, 2009 18:39

kvysmek píše:Ano, po stisku tlačítka se symbolem předního skla začne ventilátor silně foukat (což je hlučné) a zapne se klima - používá se na rychlé odmlžení čelního skla. Současně se zapne vyhřívání zadního okna. Po odmlžení (většinou to u mě trvá tak 30 sekund) stačí pomocí tlačítek snížit intenzitu i změnit směr foukání. Nebo stisknout tlačítko AUTO a klima začne držet zvolenou teplotu (už bez hluku).
zapomnel jsem dodat i pri stisknuti rychleho odmlzeni skla a posleze jeho vypnuti se vubec hlucnost nezmeni, jako by se zdalo ze ventilator na predni sklo je vice nez hlucny(prehlusi i radio ktere je normalne pusteno). prosel jsem cely manual a vyzkousel vsechny moznosti a polohy zapnuti ventilace.

Uživatelský avatar
Pajin
Advanced member
Příspěvky: 263
Registrován: sob pro 01, 2007 15:29

Příspěvek od Pajin » čtv lis 26, 2009 20:29

No nevim ale po vypnutí tlačítka pro odmlžení se motorek ventilátoru už netočí teda alespoň u mne. :?:

MEDABEDA
Starting member
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 23, 2006 07:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MEDABEDA » pát lis 27, 2009 11:05

Pravda :smajlici22: při spuštění odmlžení jde vent. na plný výkon a po vypnutí se sníží na to, co nastavíš :t18:

cerva5
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 26, 2009 17:45

Příspěvek od cerva5 » pát lis 27, 2009 18:22

ofukovani co ovlada odmlzovani, foukani na nohy do vozidla a nahoru je funkcni, da se vypnout zeslabit i jede na plny vykon, pouze vetrak co je pod prednim sklem jede konstantne stale stejne, a je pritom dost hlucny, nevim jak se da regulovat pokud se da regulovat

Uživatelský avatar
Pajin
Advanced member
Příspěvky: 263
Registrován: sob pro 01, 2007 15:29

Příspěvek od Pajin » pát lis 27, 2009 19:11

No já se domnívám že ventilátor je jen jeden - nebo se pletu :?:

cerva5
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 26, 2009 17:45

Příspěvek od cerva5 » sob lis 28, 2009 09:22

takze nejspise navstivim servis :(

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů