Palubní počítač neukazuje vše

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Martin Hyhlík
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 21, 2008 18:00

Palubní počítač neukazuje vše

Příspěvek od Martin Hyhlík » sob úno 23, 2008 10:22

Ahoj chtěl bych tě poprosit o radu. Mám Scénica 2002, ale nefunguje mi na palubním počítači ukazatel předpokládané dojezdové vzdálenosti se zbývajícím palivem(km).Vše ostatní se zobrazuje v pořádku, ale pouze tento ukazatel se nezobrazuje a blikají ---- . Nafty je tam pul nadrže?

Předem díky za odpověď, Martin :?

Uživatelský avatar
KarelJ
Experienced member
Příspěvky: 573
Registrován: pon srp 21, 2006 09:52
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KarelJ » sob úno 23, 2008 12:50

ahoj tenhle problem uz jsem bud tady nebo na renault-megane.cz videl. nevim jestli to nakonec vyresily nebo ne. zkus to pohledat.

ja teda zatim nemam palubni pc (and do konce tydne :) ), ale asi bych nejdrive zkusil zresetovat palubku. a mrknout jestli nepise chyby nejakych snimacu.

servisni rezim vyvolas tak, ze pri drzeni tlacitka na pacce steracu soucasne nastartujes.
pak by mely zacit litat rucicky a rozsvitit se vsechny segmenty na displeji.
stiskem tlacitka na pacce steracu pak prepinas udaje displeje.
-sviti vsechny segmenty
-spotreba za hodinu
-chyby snimacu -> kdyz sviti jen pomlky tak je to vsechno v pohode, nebo se zobrazi pomlky a nejaky znak, pak je chyba nejakeho snimace

palubku resetujes tak, ze pri servisnim rezimu stisknes tlacitko na palubce. pak se vymazou chyby a taky se vymazou udaje pal pc. po zresetovani to projed, jestli to nezacne ukazovat. melo by to zacit ukazovat od 400m? nevim


edit ted jsem si vsimnul, ze mas zrejme uz noveho scenica. v tom pripade nevim, ale muzes zkusit jestli to nebude stejne jako u faceliftovaneho megane 1
Renault Megane hatch 1,6l 55kW 1997

Vlastním renault clip diagnostiku. Kdo by chtěl diagnostikovat auto pište sz. Kutná Hora. Čáslav

nabízím redukci k autorádiu http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?f=5&t=14035

Martin Hyhlík
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 21, 2008 18:00

Příspěvek od Martin Hyhlík » sob úno 23, 2008 16:08

Supééér restartoval jsem palubní pc. A fachá to už konečně ! Díkec za radu :D :D :D

Uživatelský avatar
paja II
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: ned úno 03, 2008 07:38
Bydliště: Vítkov

Příspěvek od paja II » pon črc 21, 2008 10:32

ahoj
mám Scénica II 2004 chci se zeptat , jestli se dají nulovat jízdní parametry ( průměrná spotřeba,spotřebované palivo,dojezd,průměrná rychlost,ujetá vzdálenost ) i jednotlivě , protože mi se to vymaže vždy všechno najednou , díky
R Scénic II 2004 1.6 16V 83kw, 7,2l / 100km

Uživatelský avatar
zet3
Advanced member
Příspěvky: 285
Registrován: pon črc 30, 2007 21:23
Bydliště: HB

Příspěvek od zet3 » pon črc 21, 2008 21:55

paja II píše:ahoj
mám Scénica II 2004 chci se zeptat , jestli se dají nulovat jízdní parametry ( průměrná spotřeba,spotřebované palivo,dojezd,průměrná rychlost,ujetá vzdálenost ) i jednotlivě , protože mi se to vymaže vždy všechno najednou , díky
Ahoj, bohuzel se to maze pouze vse najednou, samostatne vymazes jenom denni pocitadlo v km. :cry:
Laguna Grandtour II 1.9dCi 88kW INITIALE Paris, plná palba

scenicopava
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 26, 2016 01:41

Re: Palubní počítač neukazuje vše

Příspěvek od scenicopava » pát zář 07, 2018 17:12

ahoj mám jen k palubnímu pc dotaz- mam scenic 2001 1,6 automat a na palubním pc když je dojezd tak ukazuje jen do chvíle kdy se rozsvítí rezerva- pak naskočí --------- přitom zrovna v teto situaci bych fakt ten dojezd ocenil nejvíc- jde to nějak nastavit nebo povolit aby to ukazovalo?

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Palubní počítač neukazuje vše

Příspěvek od vitas2 » pát zář 07, 2018 20:12

Z logických důvodů bohužel ne.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů