Scénic 1.9 DCI 88kw náhle nestartuje

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
daviddtab
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 19, 2022 16:17

Scénic 1.9 DCI 88kw náhle nestartuje

Příspěvek od daviddtab » pon lis 21, 2022 23:39

Dobrý den jdu jsem za vámi pro radu... Lehce popíšu závadu... Auto jsem nechal stát cca 30 minut nastartované před dílnou poté jsem do auta sedl a auto bylo bez výkonu šlo na tři válce tedy alespoň podle sluchu a lehce v něm poklepával po rozjezdu auto černobílé kouřilo a do mírného Kopečku mělo snahu chcípnout tak jsem vyřadil auto prošlápl a zpět se chytlo a velmi Líně pokračovalo v jízdě a po cca kilometrů se chytlo zpět a jelo jak má po dojezdu domů cca 8 km jsem auto chcípl a zkusil nastartovat a zvuk už normální a nastartovalo ihned jako vždy, 2. Den už auto nenastartovalo a jen bílé štiplavě kouřilo... Vyzkoušel jsem vyměnit vstřikovače za jiné funkční ale beze změny auto stále nestartuje jen má občas snahu a stále bíle kouří... Kontroloval jsem rozvody a ty jsou na značkách diagnostika nehlásí žádnou chybu a tlak v liště naskočí zároveň se startérem... Zkusili jsme auto nastartovat na sprej a Po delším točení chytilo ale jakmile zmizel sprej ze sání auto jakoby pozvolna chcíplo... děkuji za jakékoliv nápady

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů