Nefunkční Ventilátor

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Romcapl
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: čtv říj 07, 2010 08:46

Nefunkční Ventilátor

Příspěvek od Romcapl » sob črc 04, 2020 23:44

Ahoj prosím o radu, Mám grandscenic II rv2005, 16v, 2,0.Automat. automatická klimatizace... Do dnes vše fungovalo, klima běžela, ventilátory foukaly... po chcípnutí motoru a znovu nastartovaní foukal tak 10sec. pak udělal fuuuuu a vetilátor se netočí, klima spíná( zvýší se otáčky motoru) ale z výdechů nejde při žádné poloze a regulace otáček ani prd. Zkusila jsem pojistky vlevo pod volantem, tam mi přijdou všechny celé, ventilátor má 40A. kde mám dál hledat chybu?

předem moc díky R

svar
Člen RCČR
Příspěvky: 688
Registrován: stř dub 16, 2008 12:34
Bydliště: Kroměříž

Re: Nefunkční Ventilátor

Příspěvek od svar » sob črc 04, 2020 23:57

Grand SCENIC II 1,5dCI 74kw 3.7.2020 eutanazie
Grand SCENIC III 1,5 DCI 81kw
http://grandscenic.forumn.net/

Romcapl
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: čtv říj 07, 2010 08:46

Re: Nefunkční Ventilátor

Příspěvek od Romcapl » úte črc 21, 2020 22:31

Ono tam bude ještě něco... přestal i s tím jít i central. Nejde zamknout jinak než manuálně těmi šrouby v jednotlivých dveřích,kufr se ale zamkne.nejdou jen ty 4 dveře.. neozveš e žádný zvuk jen auto zablika. Vada se projevila nejspíš zároveň s nefunkční ventilátorem u topení, ale já na to přišla o 2 dny později. Nenapadá vás něco?

Romcapl
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: čtv říj 07, 2010 08:46

Re: Nefunkční Ventilátor

Příspěvek od Romcapl » stř črc 22, 2020 22:41

Tak omyl...ventilator obcas jde ale ne na max i když je na max nastaveny,jde tak zhruba na 1/3 výkonu,ale občas taky nefouká vůbec i když je nastaveny furt stejně... manzel si mysli ze to je kostra někde vepredu.. prosím kde jsou body ukostreni??? Vykon ventilátoru se mění pri přepnutí světel z parkovacek na poznávací....Víte někdo? Nevíme kde hledat? ,baterka je ok. Díky moc.....

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů