Frein Parking a Controler

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
scenic II
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 12, 2017 20:33

Frein Parking a Controler

Příspěvek od scenic II » sob led 11, 2020 08:50

Ahoj mám takový problém. Mam scenic II s elektrickou rucni brzdou. Vybila se mi baterie a po nabiti a zapojeni do vozu se mi oznamila hlaska Frein Parking a Controler. Sviti servis a v ramecku P. Sviti servis s P i kdyz jen odemknu auto. Nemusi byt ani nastartovano. Rucni brzda normalne funguje. Nevite cim by to mohlo byt? Uz jednou mi to svitilo kdyz se mi vybila baterka,ale po nastartovani pres kabely se to vse dalo do kupy a cely rok v pohode. Az ted kdyz jsem s autem nejezdil a baterie se zas vybila. Nechapu kdyz to normalne funguje. Dekuji za rady

scenic II
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 12, 2017 20:33

Re: Frein Parking a Controler

Příspěvek od scenic II » úte led 28, 2020 17:28

Nikdo nic???

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1140
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Frein Parking a Controler

Příspěvek od zdeno255 » úte led 28, 2020 20:12

Diagnostika a budeš vedieť.

scenic II
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 12, 2017 20:33

Re: Frein Parking a Controler

Příspěvek od scenic II » stř led 29, 2020 15:58

v servise řekli,že diagnostika hlásí chybu ruční brzdy,ale vše funguje tak se v tom nechtějí vrtat,že když se posere tak je oprava cca 20 tisic.
Bohuzel mi to řeklo víc servisu takže nevim.

wimpi
Junior member
Příspěvky: 100
Registrován: čtv čer 11, 2015 19:42

Re: Frein Parking a Controler

Příspěvek od wimpi » pon úno 10, 2020 12:13

Pomocí diagnostiky Clip se musí smazat chyba a pak bude vše ok.

scenic II
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 12, 2017 20:33

Re: Frein Parking a Controler

Příspěvek od scenic II » sob zář 17, 2022 07:15

Bohužel chyba stále pretrvava. Měl jsem to v servise na Stk a stk hotova ale chyba tam stále svítí. Myslel jsem ze hlasku smazou aby to na stk bylo čisté ale bud to neslo nebo nevim. Uz jednou říkali ze jim ta chyba nejde smazat. Ale rucka normalne funguje. Obcas se i stane ze se rozjedu rucka normalne povoli ale zůstane svítit ze je zabrzdena jak kdybych stal a bylo zabrzdeno. Zastavim, zatahnu a rozjedu se a uz se normalne objeví nápis ze je odbrzdeno. Ale jinak ten servis a P sviti neustále.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů