Divne fucanie pri vyzsich otackach

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
SlappyTT
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 05, 2019 01:39

Divne fucanie pri vyzsich otackach

Příspěvek od SlappyTT » ned zář 01, 2019 15:51

Zdar pani, mam problem zo scenikom 1.9dci pri vyzsich otackach zacne fucat do vnutra vzduch ale je to pocut aj z vonku tento problem nastal po ceste z chorvatska. Nechapem co sa mohlo stat ale uz po ceste do chorvatska sa mi podivne stratila polovica oleju a voda do chladicu tam nebola ziadna. Je mozne ze prasklo nejake tesnenie? Lebo na vykone motor neklesol. V nadrzke na vodu je cisto ziadne znamky po oleji. Klima funguje aj veskera elektronika ziadnu chybu mi palubak neukazuje. Teraz neviem ci som si ja dal chrobaka do hlavy alebo tomu autu naozaj nieco je. Z vyfuku sa nedymi ani nekvapka voda.

zdeno255
Senior member
Příspěvky: 1137
Registrován: úte črc 21, 2015 13:37

Re: Divne fucanie pri vyzsich otackach

Příspěvek od zdeno255 » ned zář 01, 2019 19:07

Pozri motor a bude zaolejovaný. Nech ti niekto popridáva a počúvaj kde to fučí. Alebo servis.

SlappyTT
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 05, 2019 01:39

Re: Divne fucanie pri vyzsich otackach

Příspěvek od SlappyTT » čtv zář 05, 2019 18:35

Na volnobehu to neni pocut iba ked je motor v zabere olej je iba pri veku kde sa nalieva, hadicky su v poriadku. Mechanik ma uz varil ze to je hlava ale ja tomu neverim lrbo vykon mi neklesol.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů