renault scenic II 1.9dci 96kw

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
speeedi
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pát čer 29, 2012 21:27

renault scenic II 1.9dci 96kw

Příspěvek od speeedi » pát črc 05, 2019 11:54

ahoj klubáci. Mám takový problém koupil jsem scenika 1.9dci 96 kw rv 2005 a má takový problém. Když se dovezl tak auto nastartuje a hned chcipne nereaguje na plyn na nic. Už jsem měl jednou tento problém na laguně byl to egr nicmeně to zatím neřešim. Když se dovezl, pán nasliboval že dojel a pak už nenastartoval a bla bla bla . Nic s tim nedělaly. Zjistil jsem že nefunguje přistrojovka (budiky) nicmeně v druhem autě když je zapojim tak funguji. Kabely jsou přeletovane ty co jdou do přistrojoveho panelu. Rozhodl jsem se tedy že cely svazek vyměnim z druheho scenika tak aby interier byl 100% fukční. Zastavil jsem se na kabelu který jde za brzdový vále (připojka na abs) a nemužu se hnout. Vyndaval někdo takhle kabely nebo se musi vyndat celý agregát? další otázka zní jestli mi bude pasovat tato elektrika ze scenika 2004 88kw?. A poslední otázečka nesetkal se někdo s tímto problémem že by mu nešli budíky ale budíky by byly ok? moc děkuji za každou radu milan :mava:

speeedi
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pát čer 29, 2012 21:27

Re: renault scenic II 1.9dci 96kw

Příspěvek od speeedi » pát črc 05, 2019 11:55

ještě jsem chtěl tedy podotknout že obdobny problem jsem zde nenašel proto pišu sem

speeedi
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pát čer 29, 2012 21:27

Re: renault scenic II 1.9dci 96kw

Příspěvek od speeedi » stř zář 11, 2019 16:01

tak opraveno- totalně zacpany dpfko

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti