problém se startováním

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
grymos1
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 14, 2018 17:24

problém se startováním

Příspěvek od grymos1 » pon kvě 14, 2018 17:49

Ahoj všem mám takovej problém ze startováním jedná se o motor 1.6 16v 83kw nějak to skusím popsat z ničeho nic auto nejde natočit vše se chová správně dam kartu zmáčknu start auto začne točit ale nechce chytit nechám ho stát náhodou k němu příjdu skusím auto nastartovat a ejhle chytí jezdím auto se chová dobře pak začne lítat otáčkama a objeví se na palubovce servis a nápis cschek emision nějak tak to třeba zhasne i kontrolka servis auto jede a zase po nělaké chvilce se to rožne auto vypnu a zase třeba nenastartuji na renoultácke diagnostice to napíše hromadu vad třeba špatný plynoví pedal dále poloha klapy landa sonda vstřikování prostě vše kolem řízení motoru v servise zkusily vyměnit řídicí jednotku vstřikování a komfortní jednotku včetně zámku volatnu a karet auto cely den normálně jezdilo přišel jsem si pro něho a auto krásně nastartovalo ale asi po 10min zase naběhlo na palubce servis auto jsme zhasly a pak už zase nešlo nastartovat a zase napsalo spoustu vad mechanik zase vše přeskládal dal tam všechno to moje původní a auto mi předal že je někde problém v elektrice a auto jsem odvezl domů normalně jelo ale po cestě se zase rozsvěcovalo servis a zase zhasnul tak nevím co stím dělat nemá někdo prosím podobnou zkušenost děkuji za pomoc nebo někdo z okolí Ostravy kdo by to zpravil děkuji všem

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů