Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
laky2210
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 28, 2018 08:46

Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Příspěvek od laky2210 » čtv dub 12, 2018 13:02

Zdravím všechny...nedávno jsem si koupil csenica 1,6 16v a od tý doby se v něm jenom hrabu až mi z toho začíná cvakat......začalo to s ABS....na diagnostice mi kámoš řek že odešlo levé zadní čidlo...no nic tak se dá jiný ale do toho se sekla ručka vlevo a praskli brzd. rozvody ..komplet rozvody sem vyměnil udělal i destičky,odvzdušnil rozvody aaaaaa nic platno..na palubce mi svítí ABS-STOP_ruční brzda...a k tomu se zhaslo podsvícení tachometru a tachometr neukazuje...jinak auto jede pěkně i když při sešlápnutí plynu začalo problikávat mazání a oleje je dost.....jo a hned na začátku odešlo servořízení..hhhhh. nevíte někdo co s tím

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Příspěvek od vitas2 » čtv dub 12, 2018 20:59

Palubka je v háji, bohužel odchází často, ale dá se opravit. Co se týče ruční brzdy, tam je to stejný. Najdi někoho s tovární diagnostikou a napiš kód chyby, který ručka hlásí. Případně napiš odkud jsi, někdo ti možná nabídne opravu :wink:

laky2210
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 28, 2018 08:46

Re: Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Příspěvek od laky2210 » pát dub 13, 2018 14:11

Díky za radu...noo nezní to moc dobře...Jsme od Žihle a auto musíme mít neustále provozu schopný takže ho dávám dohromady jen ve volných chvílích ....zkusím ještě tu diagnostiku a uvidím....Díky

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Příspěvek od vitas2 » pát dub 13, 2018 19:47

Diagnostiku to chce přímo tovární renault clip, ostatní jsou kolikrát zavádějící a tudíž zbytečné. Nepočítej však, že závadu parkovačky diagnostika vyřeší.

laky2210
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 28, 2018 08:46

Re: Stop+ruční+brzda+servis+ABS

Příspěvek od laky2210 » úte dub 17, 2018 13:45

Včera mrknul na ten olej.....tak to bylo jenom čidlo tlaku...vyndal jsem ho ,vyčistil , kontakty nastříkal kontaktolem a už to nezlobí....
Nemůže něco takovího dělat i ty brzdy???? a nebo nemá na tom taky podíl nefunkční ABS :? :? :?

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti