Servis na renovaci filtru pevnych casti v okoli Ostravy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
j.fox
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 27, 2013 12:07
Bydliště: Ostrava

Servis na renovaci filtru pevnych casti v okoli Ostravy

Příspěvek od j.fox » stř led 24, 2018 18:13

Ahoj,

chtel bych se zeptat jestli nevite o nejake spolehlive firme na renovaci filtru pevnych casti. U moje auta se zanesl a ted navic zacalo asi kolem neho sycet. Mechanik mi poradil odstavit auto protoze to ted bude utikat nekudy bokem, proto to syceni, a co nejdrive vymenit nebo vycistit filtr. Na novy nemam takze v uvahu pripada renovace nebo cisteni. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Potreboval bych nejlepe okoli Ostravy.

Dekuji

lakinooo
Senior member
Příspěvky: 1035
Registrován: pon zář 27, 2004 09:33

Re: Servis na renovaci filtru pevnych casti v okoli Ostravy

Příspěvek od lakinooo » čtv led 25, 2018 19:41

Staci ak zozenies firmu ktora nepouziva mokru technologiu cistenia.
Megane II 2.0 16V AT4, Eberspächer HYDRONIC B5WSC

Uživatelský avatar
j.fox
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv čer 27, 2013 12:07
Bydliště: Ostrava

Re: Servis na renovaci filtru pevnych casti v okoli Ostravy

Příspěvek od j.fox » úte led 30, 2018 02:37

Ahoj jo to jsem udelal, nasel jsem firmu z Frydlantu nad Ostravici. www.cistyfiltr.cz. Behem jednoho dne to vyzvedli, vycistili a vratili zpatky do servisu. Jenom ten filtr nebyli schopni vymontovat sami. Takze mi typci z teto firmy cely den shaneli nejaky servis pobliz meho bydliste, ktery by to udelal. A nasli ho a dokonce to cele domluvili, takze jsem jenom prijel autem a na druhy den si auto vyzvednul uz opravene. Takze firmu cistyfiltr.cz muzu jenom doporucit.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů