už jste byl letos někdo v chorvatsku?

Kde jste byli a kam bychom se mohli podívat?

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Foxmobil
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 03, 2010 19:42
Bydliště: Filipov u Jiříkova, Rumburk, Šluknov

Příspěvek od Foxmobil » pát říj 01, 2010 08:50

Ahoj, ja jsem byl v HR od 11.9. do 24.9. a nádhera, kromě jednoho dne, kdy odpoledne pršelo, tak krásné slunné dny. Byl jsem teda v Baška Vodě u Makarský. Ohledně cen, je tam sice dráž než v ČR, ale to je v jakékoliv turistické destinaci, navíc mají v HR DPH 23% (v ČR je na potraviny nižší daň). Dále kamínkové pláže mě vyhovují, je tam nádherná voda a navíc cestou zpět jsem se stavil v NP Plitvická Jezera. Takže já jsem byl s dovčou spokojenej :D
Laguna II ´04, 2.0T, 120kW Privilege GPS Carminat
Laguna Grandtour ´99, 1.6 16V, 79kW GPS Carminat
Renault 19 Cabrio ´92, 1.8 8V, 66kW
Ex. Renault 19 ´96, 1.8 16V, 99kW

Uživatelský avatar
LONGER
Senior member
Příspěvky: 1203
Registrován: pon lis 03, 2008 23:35

Příspěvek od LONGER » pát říj 01, 2010 19:13

kde jsi byl?v apartmanu nebo jak?já byl u Biogradu a taky pohoda.jen ten jeden den.ale u nás to bylo v noci a pak ráno.po obědě jsme se už koupaly.příští rok zas...
ex:SCENIC 1.6 16V RXE r.v. 2000 LPG okolo 8L plynu
ex:ESPACE 2.0 16V r.v. 2000 facelift LPG okolo 10L plynu
ex:TWINGO 1.2 43kw r.v. 1999 polokabrio okolo 6L naturalu
SCENIC 2001 1.6 16V ve stříbře,v kůži,6pytlů,digiklima...
ex:TRAFIC GENERATION 2.5DCI r.v. 2005 okolo 7L ropy
Obrázek

ajvn
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte úno 09, 2010 20:57
Bydliště: Hradec Králové

Re: už jste byl letos někdo v chorvatsku?

Příspěvek od ajvn » úte úno 08, 2011 12:02

Jakube, pro mne je Chorvatsko také modla právě tím, co jsi na motorce asi neviděl. Kdyby bylo od tebe napsáno jenom písek a moře, tak bych podle toho tipoval na Itálii. Vem si auto a uvidíš moře, skály, kamení i písek, ale hlavně zeleň až k moři, tedy životodárný stín. Právě to oceňují i cizinci, kteří hodně cestují po světě a neberou jako hlavní to, že tam nejsou všude na plážích sprchy.
Vím, že ni nevím, ale chci vědět.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: už jste byl letos někdo v chorvatsku?

Příspěvek od jakub » úte úno 08, 2011 12:16

Já si nejdřív musel přečíst co jsem psal :-), autem bych tam asi nejel, po tom co jsem to dal na moto, cesta kolem moře docela ucpaná, jako jo moře tam bylo (když jsme byly my tak studený) , kamení taky bylo, zeleň taky, ale nikam jinam se pomalu nedalo podívat, byly jsme nahoře nad podgorou na skalách, nuda, po ca 30km jsme to otočili zpět, pro mě jako člověka kterýmu moře nic neříká to byly vyhozený peníze, líp si zajezdím zde v čr nebo v alpách, jak jsem psal ceny taky přehnaný - pokud tedy člověk chodí na jídlo. Bydleli jsme u kamošky respektive její tchyně, na to že jsme byly na pensionu (díky počasí) pomalu sami tak cena mohla být taky krapet nižší, když jsme se jich ptali kam se můžeme jet podívat tak jedině Dubrovnik (byly jsme, pěkný) a hora sv. jure, víc nic.

Jako samozřejmě se na to hodně podepsalo počasí, od slovenska přes celý maďarsko, chorvatsko až za poslední tunel XXXXXX a bylo 10°C, pak už to šlo, ale pokud se člověk nechce válet u moře tak radši jet jinam.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Odpovědět

Zpět na „Zajímavá místa na cestování“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti