Odtokový kanálek na vodu ze střechy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
miloun
Junior member
Příspěvky: 116
Registrován: čtv čer 06, 2013 17:57

Odtokový kanálek na vodu ze střechy

Příspěvek od miloun » ned srp 30, 2015 11:31

Zdravím všechny....mám problémek u sceniku který má šíbr a po dešti mám vlhký sloupek uvnitř,levý před řidičem u čelního skla. Myslím si,že je ucpaný kanálek ze šíbru. Poradíte mi co s tím a co je uvnitř než tam vrazím třeba nějaký drát a udělám jěště víc škody. Děkuji. Scenic 1.6 79kw r.v. 2001 8)

Uživatelský avatar
hlavsa.rbk
Starting member
Příspěvky: 94
Registrován: úte čer 11, 2013 13:12
Bydliště: Rumburk

Re: Odtokový kanálek na vodu ze střechy

Příspěvek od hlavsa.rbk » ned srp 30, 2015 13:25

Čauky,já tam tenkrát nasunul strunu/lanko-na konci s letovaným válečkem (bál jsem se,abych jím něco bez válečku nepropíchl) a krásně to prošlo až pod plastový podběh předního kola.Měl jsem tam tenkrát jen pár kuliček polysťáku a už to neodtýkalo. :) Mě to ale teklo pěkně přes stropní osvětlení,když jsem někde přibrzdil.Prošťouchni a uvidíš.

Megane 2 1.6 16V sedan 2009 modrý -AKTUÁLNĚ splněný sen :smajl10:
Scenic 2.0 8V 1997 šedofialový-první renda a nesmrtelnej nezmar.Dostala ho rez :-(
Megane 1,9dCi 2003 grandtour černý-taky nezmar,ale finanční-ten mě stál až moc
Scenic 1,6 16V 2002 Expression zelelený,návrat zpět,ale do osvědčeného....naším synkem pokřtěn na OSKAR :-)

Svými příspěvky chci nebo žádám o pomoc,ne o poučování,apod.,díky.

Uživatelský avatar
karloscz
Advanced member
Příspěvky: 276
Registrován: sob zář 22, 2007 19:36
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Odtokový kanálek na vodu ze střechy

Příspěvek od karloscz » ned říj 18, 2015 13:25

řešil jsem to již tady http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=59&t=17947
Mám na autě dva šíbry a každý má dva odtokové kanálky. Od šíbru vede gumová hadička až ke kolu a tam to vytéká. Měl jsem ucpané všechny hadičky a pak jsem z auta vyndával pár litrů vody. Navedu tě. Pokud si klekneš k levému přednímu kolu, které je lepší sundat, a sundáš plasty které chrání prostor kolem kola, tak v pravé části uvidíš hadičku. měl jsem na konci špunt a dost nánosu. Hadičku mám z měkkého materiálu, takže pozor až jí budeš z části od šíbru něčím prošťouchávat.
Renault Scenic 1,6 16V RXE - 05/99 komplet v elektrice
Renault Grand Scenic II 2.0 16V 99kW 05/06
Babeta 210 :-)

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů