Kolísání volnoběhu Scenic 1,9 dCI

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

konopka.j
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pát lis 28, 2008 19:09

kolisaní

Příspěvek od konopka.j » úte led 06, 2009 23:06

Zdarec!.Se zapojím do diskuze o kolísání otáček!...Měl jsem stejný problém...mezi jinými(podělané vstřiky-asi špatná nafta).....dělá to regulace tlaku(3500kč v renaultu- bez práce) ,najdete ho z boku na čerpadle,ma za úkol regulovat tlak,podle čidla na komon-railu....a je to citlivé na kvalitu nafty....a kdo chodí tankovat na shelku,měl by mrknout na net co tam píšou o testech nafty...nejlíp dopadla benzina se svojí vylepšenou naftou(zaboha si nemůžu vzpomenout na název)...shelka má jinou kvalitu v německu a jinou u nás....můžete hádat kde je kvalitnější...prostě dc ička jsou hodně háklivé na kvalitu nafty...takže bacha!...měnit filtry častěji a tankovat dobrou naftu....protože to je pak setsakra drahá záležitost

Maior
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: čtv led 01, 2009 11:27
Bydliště: Přerov

Re: Kolísání volnoběhu Scenic 1,9 dCI

Příspěvek od Maior » sob srp 05, 2017 21:45

A co tak se zamerit na klimatizaci?
Maior

Petr Culek
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 17, 2011 22:11

Re: Kolísání volnoběhu Scenic 1,9 dCI

Příspěvek od Petr Culek » sob říj 22, 2022 14:46

Dobrej den řešíte kolísání otáček mě to také zlobí při jízdě dobrý ale když jsem zastavil začelo to kolísat a teď už to nejde nastartovat vyměnil jsem dopravní pumpičku a nový filtr ale stále to nejde natočit neví někdo co stím muže být.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů