Výfuk zadní díl

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Grub
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 12, 2011 21:40

Výfuk zadní díl

Příspěvek od Grub » pát srp 12, 2011 21:50

Ahoj chlapi možná už jse to tu někde piše ale já jsem to za boha nemohl najít :( ,potřebuji radu jak vyndat zadní tlumič vyfuku kdyz tam je ta naprava a nemate nekdo nakej figl. Jedna se totiš o to že mezi zadním a středním dílem v tom spoji mi to podfukuje a ani pasta mi to neudrzí .A ja to tam nemužu nijak dostat ono na najezdech cca 30cm se to děla dosti mizerne a zvedak nemam diky za odpověd

Uživatelský avatar
Ivan1
Experienced member
Příspěvky: 769
Registrován: čtv pro 20, 2007 21:10
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk zadní díl

Příspěvek od Ivan1 » pát srp 12, 2011 22:35

Ak tam máš už delený = neoriginál, tak z vytiahnutím by problém byť nemal, u originálu, ktorý je z jednoho kusu od KAT až po koniec by mala ísť asi náprava dole, ja som to vyriešil rozrezaním starého a namontovaním nového deleného potrubia...
Alebo si sa zle vyjadril a fúčí ti to za KAT-om ???
Renault Scénic 1.9 DCi rv 2001 + Renault Scénic 2.0i 16V LPG rv 2001 + Subaru Legacy AWD 2.5i rv2005
ex: Renault Scénic 1.9 Dti phase II, rv1999

zdeny65
Senior member
Příspěvky: 1222
Registrován: ned lis 09, 2008 06:23
Bydliště: Starý Vestec

Re: Výfuk zadní díl

Příspěvek od zdeny65 » sob srp 13, 2011 07:01

Ivan1 píše:Ak tam máš už delený = neoriginál, tak z vytiahnutím by problém byť nemal, u originálu, ktorý je z jednoho kusu od KAT až po koniec by mala ísť asi náprava dole, ja som to vyriešil rozrezaním starého a namontovaním nového deleného potrubia...
Alebo si sa zle vyjadril a fúčí ti to za KAT-om ???
Jako nevím,proč nápravu dolu,protože přece nebudu sundávat novej výfuk?
Pro Grub:
Výfuk máš dělenej,tak no problém.Jako nevím,ale jestli tam nemůžeš dostat sponu,tak máš asi z malým průměrem.Doporučuju Ti změřit si potrubí a podle toho koupit sponu.Měla by jít volně nasadit.Měnil jsem ji před pár dny,na nájezdech a bez problémů.Starou sponu jsem odfikl flexou,očistil konce nasadil novou a dotáhnout. :P
Renault Scenic 1,9 dTI

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů