Problémy se startováním R SCENIC 1.9DTI

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Antonín Homola
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 27, 2005 20:49

Problémy se startováním R SCENIC 1.9DTI

Příspěvek od Antonín Homola » ned lis 27, 2005 20:58

Potřebuji poradit s problémem při startování . Někdy se stane že i teply motor nenaskočí a rozsvítí se kontrolka poruchy na přístrojovce.Na kufru byla nahlašena porucha snímače otáček. Ten mám už třetí ale závada je pořád stejná. Počítač je taktéž OK. Nafta nepadá.

kubrt
Junior member
Příspěvky: 179
Registrován: ned led 22, 2006 22:55

Re: Problémy se startováním R SCENIC 1.9DTI

Příspěvek od kubrt » pát led 27, 2006 09:17

Antonín Homola píše:Potřebuji poradit s problémem při startování . Někdy se stane že i teply motor nenaskočí a rozsvítí se kontrolka poruchy na přístrojovce.Na kufru byla nahlašena porucha snímače otáček. Ten mám už třetí ale závada je pořád stejná. Počítač je taktéž OK. Nafta nepadá.
Hledal bych problém v naftě,protože i kdyby elektrika nefungovala vůbec, na základní předvstřik by to mělo chytit(kromě el. spínače uzávěru paliva),nebo se pletu ?
Renault Megan Scenic 1,9 dti

kubrt
Junior member
Příspěvky: 179
Registrován: ned led 22, 2006 22:55

Re: Problémy se startováním R SCENIC 1.9DTI

Příspěvek od kubrt » pát úno 03, 2006 18:13

Antonín Homola píše:Potřebuji poradit s problémem při startování . Někdy se stane že i teply motor nenaskočí a rozsvítí se kontrolka poruchy na přístrojovce.Na kufru byla nahlašena porucha snímače otáček. Ten mám už třetí ale závada je pořád stejná. Počítač je taktéž OK. Nafta nepadá.
Ahoj.Ještě mě napadlo má starter na teplém motoru pořádný švih?Zajímavé odpovědi na tuto otázku jsou na www.hetcl.cz
Renault Megan Scenic 1,9 dti

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů