Výkon 1,4 16V

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
malotraktor
Starting member
Příspěvky: 81
Registrován: stř črc 04, 2007 09:13
Bydliště: Třebíčsko

Výkon 1,4 16V

Příspěvek od malotraktor » pát dub 23, 2010 20:19

Dneska jsem měl možnost se svézt s jiným autem a moje je mnohem slabší. Nejel nikdy nic moc, ale po výměně rozvodů se mi to zdá ještě horší. Je možné aby dali třeba o zub blbě kola? Jelo by to vůbec? Taky mi někdo říkal, že je to váhou vzduchu, ale myslel jsem že tu mají jenom ropáci?
Poraďte kde začít hledat. Děkuji

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otas1 » sob dub 24, 2010 10:39

Vahu vzduchu nemas. Ze mas o zub preskoceny rozvody mozny je, ale to by mela elektronika poznat (porovnanim signalu z snimace vacky a setrvacniku).
Spis bych vymenil vzdcuhovej filtr, mozna i svicky, kouknul jestli ti nepribrzduji kola.
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

malotraktor
Starting member
Příspěvky: 81
Registrován: stř črc 04, 2007 09:13
Bydliště: Třebíčsko

Příspěvek od malotraktor » sob dub 24, 2010 12:44

Zkusím ten filtr, svíčky jsem měnil nedávno. Pak asi zkusím někde diagnostiku, ale ne v Renaultu v Třebíči. Tam mají podle mých zkušeností hlavně snahu vydělat a ne pomoct.

Xfantasy
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pon čer 30, 2008 22:11
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xfantasy » pon dub 26, 2010 15:35

Taky může bejt zacpanej katík ...

Ale filtr a svíčky je základ.Skusil bych taky přípravek na čištění vsřiků.. dává se do benzínu,lahvička vyjde cca na 150,- Tou nic neskazíš.
Scénic 1,6 16V rv.99 , 79kW+chiptuning
LPG Stag 300
Skype- Xfantasy

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů