TOPENI

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Ladis_z_Brna
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: čtv úno 24, 2011 07:48
Bydliště: Brno

Re: TOPENI

Příspěvek od Ladis_z_Brna » stř led 15, 2020 23:20

Výměna radiátoru topení (1,6 v16, r. 2001)
Měnil jsem 4 dny dozadu.

Zakoupen nový radiátor topení bez trubek (aspoň takto mě to přišlo : https://mlparts.cz/autodily/renault/sce ... tId=570794)

Vypuštění chladící kapaliny ve spodním spoji chladiče. Následná výměna radiátoru topení už je tázkou chvilky. A to v rámci kabiny, prostoru pedálů, odšroubuje se jeden šroubek ze středového tunelu a jde vysadit plastový kryt vedle pedálu plynu. Následně hde hned vidět a je přístupný výměník tepla. Odšroubovat šroubky na výměníku (2 ks) a šroubek na přívodním vedení, mezi vedením. Je už vlízko motorové stěny, přístup tam není moc dobrý, ale nikterak trafický. Do výměníku je vsazeno přes těsnící kroužky přívodní potrubí. Uprostřed staženo torx šroubkem. Po jeho povolení již jde vysadit přívodní trubka od radiátoru topení. Doporučuju dát pod přívodní trubku nějaké hadry, poteče trocha chladící kapaliny. Plochým šroubovákem opatrně rozpojit vedení od radiátoru topení. Vedení lehce vytočit nahoru, pak jde vytáhnout radiátor ve směru k pedálům.

Montáž je zcela jednoduchá. Vlepit na nový radiátor molitanové proužky. Kolem příruby a podél výměníku. Já o-kroužky opatřil ještě raději tmelem, aby spoj byl na jistotu. Nalít chladící kapalinu, dával jsem novou. Ani jsem nedvzdušňoval, bublina se protáhla přes termstat po zahřátí. Pokud je odzdušnit potřeba, dělá se to v prostoru motoru. Za motorem jsou v motorově stěně prostupy na dvě hadice do středového tunelu, tak na jedné z hadic je "zubaté" plastové kolečko. Je to v postatě šroub, který když povolíme tak budou unikat bubliny z prostoru topení a následně po bublinách půjde už jen chladící kapalina. Utáhnout a je hotovo.

Celé mi to zabralo cca 25 minut a to více času jsem se pasoval s vypuštěním kapaliny u chladiče, protože tam není moc ideální přístup.
Renault Scenic 1,6 16v 08' - opět v LPG, pilotuje manželka s odborným komentářem dcery z autosedačky
Renault Scenic 1,6 16v 01' - krásný povození + Clip diagnostyka, snad mě už nic nepřekvapí (LPG a pilotuji osobně)
Peugeot 205 1,8 D 88' - legenda a špica auto
Renault 5 TD 85' - todle auto se mi rozpadlo za 4 měsíce pod rukama, jako 15tý majitel a vysloveně "dobrá" koupě :)

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů