nefunkční ukazatel rychlostí

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Keen
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: čtv kvě 10, 2012 13:56

Re: nefunkční ukazatel rychlostí

Příspěvek od Keen » stř kvě 30, 2012 12:50

mam taky tento problem...ukazatel rychlosti neukazuje ale ostatni normalne funguje(otackomer,teplomer,palivomer) zkousel jsem i test rucicek a pri testu se normalne rucicka ukazujici km/h hybe...takze mechanicky to nebude....v zime mi to dost casto fungovalo...obcas ta rucicka litala nahoru a dolu jak zbesila..byl jsem i na diagnostice a tam mi rekla predni levy kolo-smimac hlasi chybu..pricemz jsme zjistil i praskly ABS krouzek..oboji jsme vymenil a stejne nic..km/h to porad neukazuje..premejslim jestli to nemuze bejt kostra ale zadny ukostreni jsem nanasel..pomuze nekdo?

zdeny65
Senior member
Příspěvky: 1222
Registrován: ned lis 09, 2008 06:23
Bydliště: Starý Vestec

Re: nefunkční ukazatel rychlostí

Příspěvek od zdeny65 » stř kvě 30, 2012 18:10

Keen píše:mam taky tento problem...ukazatel rychlosti neukazuje ale ostatni normalne funguje(otackomer,teplomer,palivomer) zkousel jsem i test rucicek a pri testu se normalne rucicka ukazujici km/h hybe...takze mechanicky to nebude....v zime mi to dost casto fungovalo...obcas ta rucicka litala nahoru a dolu jak zbesila..byl jsem i na diagnostice a tam mi rekla predni levy kolo-smimac hlasi chybu..pricemz jsme zjistil i praskly ABS krouzek..oboji jsme vymenil a stejne nic..km/h to porad neukazuje..premejslim jestli to nemuze bejt kostra ale zadny ukostreni jsem nanasel..pomuze nekdo?
Ahoj.Hele,demontuj kryty co jsou u světel,tak jsou dva.Pak demontuj řídící jednotku,tam jsou taky dva.Očisti a bude to makat normálně.Nevím jistě,ale mám dojem,že je ještě pod pojistkovou skříňkou v motor.prostoru.Pak ještě ošetři kostru,co vypadá jako ploché lanko a je na levé straně motoru,za hlavou válců.
Kontakty-jsou to očka pěkně očisti(já to dělám nožem) a totéž i ten výstupek na kterém to leží.Nastříkej KONTOXem a po dotažení zatři hlavy šroubů i s očky dobrou vazelínou,aby tam nemohla vzlínat vlhkost.
Renault Scenic 1,9 dTI

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů